Oker/camel boja enterijera

2 posters

Ići dole

Oker/camel boja enterijera  Empty Oker/camel boja enterijera

Počalji od VukWest87 Sub 29 Avg 2020, 17:12

Pozdrav svima,
Nedavno sam kupio Yugo 45ax iz 87. i sada napokon sto je prevod i papirologija zavrsena hteo bih se pozabaviti malo sa spremanjem auta za svakodnevnu voznju. Mehanicki i limarijski jugic se dobro drzi ali zato je enterijer nazalost u katastrofalnom stanju.. Po obicaju enterijera ove boje plastika puca na dodir poput keksa sve od zadnje police pa do table je puklo, sedista su izgubila boju i tapaciri na vratima su skroz bezbojni i poderani. Video sam negde davno na netu da je neki covek ofarbo tapacire na vratima sa nekom specijalnom bojom za taj materijal izgledali su kao da su juce iz fabrike izasli da li neko ima ideju kako se tako nesto moze izvesti? ...Eh sada da skratim po otpadima u Beogradu malo je jugica starijeg tipa do 91. 92. i uglavnom kad spomenem da mi treba deo enterijera starijeg tipa i nedo bog oker boje ljudi me gledaju kao da mi glava fali. Naravno ovaj problem se moze srediti tako sto se moze prepakovati siva boja enterijera ili neka novija varijanta, ali hteo bih da auto ostane u originalnom stanju jer je izguro 33 godine bez takvih budzevina.. Ako neko zna gde se moze naci ili mozda ima tablu ili neki deo ove boje na tavanu negde ili nekoj supi i zeli da ga proda bio bi veoma zahvalan da sklopimo neki dogovor..
VukWest87
VukWest87
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 2
Godina : 20
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 29.08.2020

Nazad na vrh Ići dole

Oker/camel boja enterijera  Empty Re: Oker/camel boja enterijera

Počalji od Sultan Sub 29 Avg 2020, 17:50

Druze moj, nalazimo se u istoj situaciji...
Na primer,ono sto moze da se lako pronadje to su maske za zvucnike, centralna polica za autoradio, obloga rucice menjacha i kozica, zadnja polica iznad gepeka, obloge zadjneg stuba kao i nosaci zadnje police i malih elipsica, a za sedista neke adekvatne presvlake...
Moguce je pronaci i sah tablu i obloge volana i iznad nogu suvozaca...
Takodje je negde na Kupindo i/ili KP bio i citav nov tepih...
Ima i sajt nekog Zemunca ...moguce je da sam tepih kod njega video samo skupo to...
https://www.autodelovi-zastava.com/jugo.html
Ali tapacire vrata i kosheva je jako tesko izbunariti.
Jos je najlakse presvuci ih nekim platnom ili ekokozom...

Postoje sprejevi za tapacire pa mozda posle demontaze i pranja tapacira, mozda jedno osvezenje da padne.
Meni su samo ti tapaciri i zadnja polica otisli, izbledelo sve, doslo nijansa kao beli deo eurokrema ...tu negde.

Tako da saosecam sa tobom...

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7047
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu