Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

5 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Ned 13 Okt 2019, 09:03

Juce, osmog dana putovanja, bili smo citav dan kod kuce i opet kuvali i malo uzivali Smile

Ovog puta smo poceli stidljivo Zvizdi

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48889323061_76f83e4375_c

A 5h kasnije Naughty odkacen

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48889318611_667ea24e70_c

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48888774558_0b1a6cb7b6_c

Da bi rucak/vecera bilo potpuno ( xD ) pobrinula se devojka Very Happy

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48889485202_be28e900d6_c

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48888770188_e55afc66fa_c

Zavrsilo se susenje bolonjeza (oko 15ak porcija), a od sinoc se suse jabuke sa cimetom, breskve i nar o.O Very Happy
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od YUgisa Ned 13 Okt 2019, 09:15

Mmmmmmm volim te paprike Very Happy

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61446
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Ned 13 Okt 2019, 09:18

I ja Very Happy Bilja kao ne voli, ali je juce ipak jela Very Happy Ne voli kao ni kuvano osim gulasa, ali joj bilo krivo sto nije mogla i drugi tanjir da sipa Very Happy
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Sultan Ned 13 Okt 2019, 12:03

Moj otac uvek kaze,da kotlic nikako ne valja,jer mirishe i tera na jos!
I kako onda covek da se suzdrzi? Pogotovo ako je ovakva kombinacija sa lucenom paprikom kao salatom...
 Jako tesko je biti karakter pa ne sipati dva tanjira. Neki put uspem kao i tvoja devojka Bilja,ali cesce padnem pod iskusenje...i posle frka,mnogo posla za probavni trakt...
Jak je kotlic,deluje nezno,medjutim...

Vec na slikama se vidi,da ste pravi kulinarski majstori. Kotlic izgleda vrhunski,znam,jer vidim po boji i gustini,skoro pa se moze omirisati kroz forum...
Paprike necu da komentarisem,bas su bzvz...morace sto pre da se izujedaju...
Naughty Love Love 
Ja bih rekao da je ono tepsija urmashica,a to nisi smeo da stavis fotku,ja ih najbolje obozavam. Neka prica ko sta zeli,ali za urmashice treba imati " dushu u prstima" da bi bile pripremljene onako kao na slici... Veliki pozdrav za velemajstora.

Jadnicak,dehidrator,pa taj radi 25/8.... Laughing

Eh,Vi bas nista ne znate da zivite.....  naklon

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7049
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Ned 13 Okt 2019, 12:34

Ovo je drugi kotlic u zivotu xD Sledeci put smo rekli da probamo riblju corbu 😁
A za dehidrator, posto nemamo para za ekskalibur koji je 450e xD Ovaj smo odlucili da arcimo i da pokusamo da crkne u roku od 2god,pa da nam zamene za novi 😁 Ako ne crkne, opet super, onda i jeste kvalitet 😂
Sta ces, zadnjih par godina je bilo puno problema na raznim planovima, mnogo stvari je trpelo, puno ljudi je "proslo".. Sada smo odlucili da se " castimo" nekih mesec dana da uzivamo i onda okrecemo novi list, nadam se Smile
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Sultan Ned 13 Okt 2019, 13:09

Eh sad,drugi kotlic u zivotu? Nesto nisam bas ubedjen ali hajde da poverujem...
Mig  znam ja bolje. Mozda nisi kuvao al sam siguran da si konzumirao...
Kod kotlica je fora sto ne moze da ispadne loshe. Tajna je u tome sto vatra tj zar stvaraju temperaturu koja se stalno menja,i ta promenljivost,za razliku od konstante koju ringla proizvodi,je po meni jedan od kljuceva uspeha...
Ostatak je ,kako je ko navikao...ja npr prvo nasecem dosta slanine,al one sto je kao niko ne voli,pa proprzim prvo nju na suvo dok "ne otpusti" pa bacim dosta luka al mora da bufe domaci kolachar onaj pljosnati,malo proprzim a posle malo vode te dinstam,zatim sargarepa zelen,celer,seckana crvena i zelena paprika,sve to se ukrcka,pa meso po izboru,ja stavim 50-50 junetine i svinjskog...krompir na kraju al ipak i njega odaberem da bude suv model...onaj "vodenast" se sav nesto zbrchka,nije mi lep...zacina ja volim da stavim onako dosta,da malko i ljutne...

I onda se udebeljanim... Very Happy


Moj tatko je dobar kad je riblja chorba u pitanju...ima tu malih trikova al to cu ti napisati u PM,da ne shirim dezinformacije...

Mislim da ce dehidrator nadziveti te dve godine garancije,osim neka elektronika ako ne otkaze. Inace pozdravljam vasu odluku da ga koristite sa sto vise radnih sati da odradi,pa tome je i namenjen. Osim toga,mnogo je bolje konzumirati suseno voce,od nekih industrijskih grickalica,pogotovo u hladnom periodu godine..tako da mi se cini da je potpuno pravilan izbor,pogotovo kad procitam,breskve,nar....pa onda mozda dunje,kruske...ma nish to ne valja...samo vitamini vitamini vitamini...
Very Happy Very Happy Very Happy

Svasta se u zivotu izdesava,samo treba pozitivno da se razmislja i u napred putuje. Znas i sam kako sam se ja proveo,ali to je sada istorija. 
Sto bi rekli,napred u nove pobede! Ali prethodno,da se napune baterije.
Godisnji odmor u trajanju od godinu dana!  Loll

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7049
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Ned 13 Okt 2019, 14:24

Ozbiljan sam, prvi sam pravio i jeo na prolece kad smo dolazili cale i ja da radimo, pa sam ja bio zaduzen za 'ranu Very Happy Ostala mi je jos talandara u privatnoj reziji, da ne racunam kod Kala kad se naruci 😁 Prva tura slanina, luk crni i beli Very Happy Kad pozuti onda malo vode i meso.. U receptu 5 vrsta mesa, ali nismo nabavili finu jagnjetinu pa je bilo samo svinjetina, piletina, teletina i junetina Very Happy Onda od zacina sve i svasta Smile Posle sat i po sargarepa i krompjera, ja sam krompir sekao sitnije da se raspadne i krupnije da ostanu kockice Very Happy na neka 2-2.5h sam dodao i 4-5 paradajza u sosu iz one goleme konzerve i krckao sve to jedno 5h (u receptu pise 3.5h) Very Happy Rezultat, sve se fino sjedinilo, piletina i krompir se raspali i dali gustinu.. Ma milina 😁
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Sultan Ned 13 Okt 2019, 16:18

Ee to je jos bolja varijacija na temu...
Ok malo ste mu ga dali po mesu ,ali koliko sam ja iskustva stekao,sto vise razlicitih stvari u kotlicu ( ok ne mislim nesto tipa papaja,nego stogod komplementarno od povrca),to puniji ukus u slojevima...
E sad sto se ti slojevi preslikaju na guzu,tibu....boze moj!
Naughty Naughty Love
Sory za off , jos samo da kazem da smo jednom prilikom u Kostolcu, na terenu dok sam radio, u kotlic stavili i dva tri svinjska papka sveza isecena uzduz na pola,da zgusne malo....

Lebac ti kako je losho ispalo... lol!


Neko "soko okolovo" je videlo nekoliko zanimljivih detalja na slici gde vatra prlji po kotlicu...
Vidim neke zanimljive stubice pod najlonom tu oma iza,jesu li to spremni za ogradu,ili terasu samo jos nisu stigli na red da se ugrade?

Zatim,ima neki crna cisterna tamo u dnu slike iza cini mi se drveta breskve na kome vise neki zuckasti plodovi,pa reko da pitam dvostruko pitanje: je li te breskve dehidrirate i za sta tacno sluzi crni Artu-ditu (R2-D2)???

I vidim prilicno bidoku zicanu ogradu ns cini mi se dosta starom betonskom parapetnom zidu ,i neku gracioznu sumu iza sli ne razaznajem sta to moze biti?

I,majstore,zasto ti jd drvena klupica na kojoj se vidi patina vremena, u pijanom stanju, te se preturila?
Laughing Naughty
Mene me zanima ko ju je konstruisao? Izgleda da je izdrzala koju desetinu godinu svih mogucih vremenskih uslova,a bila je nekada u sivo ofarbana,ali je zub vremena izglodao farbu na sedalnoj ploci.
To treba malo urediti... Unsure...

Daj jos za nas koji se ovde patimo ka patishpanji...

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7049
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Ned 13 Okt 2019, 16:53

Pa aj polako xD

Znam za papke, ali i repovi cine slicnu stvar Very Happy Ali nisam hteo da eksperimentisem Very Happy

Stubici cekaju na red, oni ce ove zime u ogradu, a kad garaza dodje na red onda i kao ograda tu Smile

Zuckasti plodovi nisu breskve nego japanska jabuka Wink A balon je rezervoar za vodu, 3 kubika, zajedno sa hidroforom cini da mozemo i bez vode neko vreme Smile Crnogorci gase vodu inace, pogotovo u vreme sezone.. Isto tako imamo i agregat od nedavno, mada ga nismo jos puno koristili Smile

Ograda je stara, a betonski parapet je "zidao" moj otac dok je bio na studijama Smile kao i zidove kaskada koji se vide na slici, kod stubica..

Klupica je stara, polozena je bila kao zastita od vetre jer su novine bile vlazne i jedva uhvatise.. A ne vredi restaurirati je, sva se raspala Smile

Evo ti jos Very Happy



VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Sultan Ned 13 Okt 2019, 17:56

Pa,hlaadno jee... lol!

I bazen sa sve turbinom i dzakuzi topom za masazu. I NijaPerin vodopad...zavidim zavidim...jedino ne zavidim  na vreme kada je kopan,predpostavljam rucno... 
Uuuu Xtra. Kazem ja da ne znate da uzivate... Naughty Love Loll

E to,polako,bice dana za jednu oraniju,kakav QR kotlic pa u njega jedva da stane 12 litara...e a u oraniju sve po redu:
1. Crni,crveni,beli i prazilook
2. Celer,paskanat,persunni list i koren,sargarepa...
3. Crvena,zelena i babur paprika i po koja Somborka
4. Piletina,jagnjetina,junetina,svinjetina,slan'net'na i papak i/ili rep
5. Krompir
6. Biber,aleva,ljuta tucana,vegeta,lorber,divlji origano,nana....
7. Zejtin,voda,bujon...
I najvaznije:
8. Poveci broj gladnijeh stomaka... Naughty ThumsUp zubi i ne mora... Laughing

Jer,osmica je ...neizbezna!  Laughing

Boze,sta ce ti japanska jabuka? Da neces i nju u vodokotlich il u dehidrajter?
Rolling Eyes  bilo to rajsko voce nekad popularno. Samo ja bih se zadrzao na ono "nashe" , smokve,breskve,limun,nar,...a znam da i toga ima na placu samo nije ukamereno...jabuka zemlje izlazeceg sunca je tu da se kaze- ovo je izraz perfektnosti...

Ala sho ce biti lepo kad se stubici budu postavili... Pravi mali raj,kao mali engleski posed sa  zamkom u sredini...

Znam za iskljucivanje vode,pomislio sam da je cisterna za vodu u pitanju,samo mj bilo sumljivo sto je u crno farbana,mozda je trebslz da udjd u zemlju,slj nikada nije nego ostade tako...
Mozda da je jednom prilikom prefarbate Solarflex-om...

Zao mi je klupice...jedino ako ima sentimentalnu vrednost ili interesantnu konstrukciju,pa je valja restaurirati,...ovako....


Poslednji izmenio Sultan dana Ned 13 Okt 2019, 18:03, izmenjeno ukupno 1 puta

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7049
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Ned 13 Okt 2019, 18:01

Mama obozava japansku jabuku, imamo inace smokve, limun, nara ima na ulici stogod Smile Imamo masline, mandarine, narandze, tresnju, visnju je ovog proleca nesto napalo i osusila se, palme, jelku itd itd xD A rezervoar je takav fabricki i ne pravi nam problem temperatura, mozda i jer je u cosku placa i veci deo dana je u hladu Smile
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Sultan Ned 13 Okt 2019, 18:15

Mali plac,ali u njega je sve stalo.
U sushtini,svo voce je tu kojem prija takva mediteranska klima.
Samo pruzis ruku i uberes svezu vocku,nista lepse !
Plus,mediteranska kuhinja je najbolji izbor za malu promenu za nas Kontinentalce,taman u sluzbi zdravlja i dugog zivota...

Sto bi Vulkanci rekli: " Live long and prosper!"
Zgodna misao...

Mozda je taj rezervoar takav da ako se voda povremeno koristi ili mozda i stalno,da je dovoljne zapremine da ,voda kao inertna,ne stigne da se ugreje preko potrebe,vec se stalno rashladjuje kako hidrofor nadomesti upotrebljenu vodu...nesto tako.

Ma,bre,u senci je veci deo dana... Laughing...i tacka...mm-michka ti paterina....da opsujem samoga sebe.

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7049
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od ristivoje Ned 13 Okt 2019, 20:07

Vidim,imate neke tegobe Bleh
ristivoje
ristivoje
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2370
Godina : 43
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 30.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Ned 13 Okt 2019, 20:10

Vozimo bicikl, ne kola 😂
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Pon 14 Okt 2019, 12:04

Sinoc smo se malo igrali Smile



Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48896023443_68384a35f8_c

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48896747002_4b9036120f_c

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48896747207_e53e03ae09_c
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Uto 15 Okt 2019, 20:41

Spremamo se za polazak Sad Danas 12ti dan puta, sutra se vracamo za Srbiju, ali samo na kratko Smile

VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Čet 17 Okt 2019, 22:22

Malo kasnim Smile Krenuli smo nazad.. Tradicionalno, svaki put kad sam u CG ustanem makar jednom da vidim izlazak sunca Smile

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48915393467_f96a0ef8c7_c

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48915188286_142617a711_c

Krenuli smo put Sarajeva, pa da osiguramo biciklove Very Happy

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48914658743_59930dcc3c_c

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48914655933_15b0f719a8_c

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48914654428_6d82ffc6c2_c

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48914646743_2359411036_c

U Sarajevu smo rucali i zasladili se Smile

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48914643548_be1c890fa7_c

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48915153191_fe6b5610a6_c

U nastavku puta smo isli na Ljuboviju i tu smo se zeznuli, u Srbiji je taj deo puta jako los Very Happy Stigli uvece, a ujutru pakovanjee i put pod noge, opet Very Happy Nastavljam ovog puta sam i dalje na sever Very Happy

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 48915176906_061c7a77ac_c

Slede radovi nekoliko dana, a onda nastavljamo sa putesestvijem Smile
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Sultan Pet 18 Okt 2019, 12:57

O da....poseban je dozivljaj ispratiti radjanje novog dana,i budjenje usnulog sunca kako se polako pomalja iznad sume visokih borova.

Biciklovi se moraju obezbediti,moderna prevozna sredstva prva budu na udaru...pogotovo u Sarajevu...
Laughing Laughing Laughing
E ali orijentalne poslastice covek jednostavno ne moze da zaobidje,toliko se podvuku pod kozu,....samo ih treba pravilno rasporediti tokom dana...

Vidim neke kebabe ste tamo sa nekim kao kajmakom odlucili da istrebite...jedan od najlepsih "slatkisha"...
Naughty
Pa gde put Ljubovije....tu samo ako se bas mora...uzasan je put,a sramota jer Valjevo je prilicno ozbiljan grad. Znam kskav je put,njime putujemo kada idemo prema Tari...

Vidim ... tu je neki krov na krovu... Naughty mhmmm hm

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7049
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Pet 18 Okt 2019, 14:08

Bilja je jela sampitu, skidam kapu xD A ja urmasicu i orasnicu 😁 Posle cevapa i sudzukica, pa kako da mi se ne prispava 🤣

Sto je najgore, iako su krivine, veci deo puta je stvarno dobar asfalt.. Ali ima par delova da je makadam zlatan za ono xD
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Sultan Pet 18 Okt 2019, 14:51

Auuuu,...Udar Shecerne Bombe...UShiB....
Fino ste se ushibali.... Naughty Very Happy
Tako sam i ja,ako se secas,na Tari u Omorici...sebe sam precenjio!
Ali Vama dvoma skidam kapu,pojasnili ste sta znaci biti dosledan  zadatku...posebno sto se shampite tice,tu zaista treba biti karakter i pobediti je...
Mmmm,cevaapii..ali vidim i Schweppes Indian Tonic...moje omiljeno pice. Pozdravljam konzumatora istog...posle dobre klope,ako nema Kvas,onda je obavezan Tonik.
Ali ga cesto i samo uz kafu narucim...

Nekoliko dana radova- da li tu nesto se podrazumevaju oni krobovi na krovu ili je to neka druga prica?

Asfalt je mozda jos uvek ok,na deonicama,samooo... Unsure

Nesto mi se ne dopada put od Lajkovca do Valjeva pa preko Debelog brda i dole do Drine...sav je razvaljen. Ajde deonica preko Debelog brda se i drzi nekako, put 170 ...

Kako ste vi tacno,kojim putem dosli...delimicno putem 141? Ili hvatali 137?

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7049
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Pet 18 Okt 2019, 16:09

To je Biljino maslo, tonik i sampita Smile

Isli smo na 141 i 143, asfalt je nov vecim delom puta.. Ali tamo gxe nije je bas los.. Pogotovo sto dolazimo iz "inostranstva" gde je i u vecim zabitima dosta bolji put..
A preko 170 smo isli zimus na Taru i nije bio los, kada sneg i led popune rupe xD
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Pon 21 Okt 2019, 09:50

Dobrodosli u Sabac kaze tabla Smile
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Sultan Pon 21 Okt 2019, 13:22

Hoce se povuci iz Sapca jos po nesto od delova za Yuga 1,6...?
Naughty Poznati su po "autoindustriji"...

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7049
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od YUgisa Pon 21 Okt 2019, 14:09

Nece, ide dalje za HR Very Happy Dovlaci delove iz Italije lol!

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61446
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Pon 21 Okt 2019, 15:10

Plata za 3 osobe u Banja Luci.. Cevapi, sis cevap, belo, pileci raznjici, punjene pljeske.. Eh, bice slika kad bude brzi net 😁
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 2 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu