Kako najlakse preraditi fasung-bajonet

Ići dole

Kako najlakse preraditi fasung-bajonet Empty Kako najlakse preraditi fasung-bajonet

Počalji od Sultan Sre 25 Jul 2018, 12:46

Da ne nazivam topic mnogo dugackim imenom evo pitanja:
Kako najjednostavnije prepraviti fasung-bajonet namenjen za sijalice sa dva vlakna(21+5w) da moze ka se na njemu koristi sijalica sa jednim vlaknom 21w...
Da li da se napravi nesto kao kratkospojnik koji se navuce na donji "pipak" fasunga,gde su dva kontakta za dva vlakna?
Imam neke cudne prednje migavce na mom Yugu gde su ubaceni ti fasunzi za sijalice sa dva vlakna kao za poziciju+ stop svetla...a ne bih da kupusam ceo migavac zarad stakla/transparenta,mada hocu da stavim ili bele ili zatamnjene transparente,imam ih obe vrste pa sta lepse legne...
Miljan kaze nikad nije video nikada takve migavce,a on je Zastavapedia tako da se moram i ja sloziti da je to vrrlllooo cudno.
A dobio sam inace podatak da u Americi ima stos da ti migavci nonstop dzgilje kao pozicija na 5 w vlakna,a da migaju na ono dodatno vlakno 21w...?
Laughing  koji moroni ti Ameri...
Stavim ja elektroniku neku i crvena stakla prednjih migavaca i imam combo pozicija/migavac/prednja stop svetla...da i ovaj napred u susret zna da kocim
Naughty Da puknes od smeha Smesno da puknes od

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7065
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu