Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model

4 posters

Ići dole

Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model Empty Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model

Počalji od Sultan Uto 03 Jul 2018, 10:47

Drugari,imam jednu nedoumicu a to je sledece:
Moj miljenik je kao sto neki znaju Yugo 45 A,sa prednjim migavcima za americko trziste,kako sam dobio informaciju,sa bajonetima i sijalicama tip BA15D sa dva vlakna P21/5 w kao za stop svetla.
Zelim da promenim staklo na belo/ zatamnjeno verziju,ali mi je potrebna BA15D oranz...zna li neko gde to mogu da pronadjem u Bg? Gledao sam na netu,postoje takve sijalice i to u kakvoj oces boji bela,zuta,oranz,crvena ,plava... Tako da to nije problem.
Nesto mi bezveze da menjam i bajonete,mada,naravno,pozicija migavaca ne radi.
Kao,fora je sto u SAD svi migavci gore nonstop na 5w a kad se da mig,onda krene da blinka ono drugo vlakno od 21w...
odkacen

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7059
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model Empty Re: Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model

Počalji od stalker92 Uto 03 Jul 2018, 10:52

Ja u Novom Sadu nisam uspeo da nađem. Na motoru su mi prednji žmigavci od USA verzije, pa sam to na kraju rešio tako što sam uzeo redovnu sijalicu, ošmirglao pin na jednoj strani (pošto su različite visine u odnosu na redovnu) i uglavio je Very Happy
stalker92
stalker92
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 114
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 25.09.2016

http://www.svorcan.info

Nazad na vrh Ići dole

Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model Empty Re: Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model

Počalji od jovan55 Uto 03 Jul 2018, 11:59

ja u vranje sam jedva uspeo da nadjem 21w, za bocne migavce nisam nasao one od 5w obisao sam ceo grad i nema nigde pa sam ostavio obicne.
jovan55
jovan55
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 113
Godina : 19
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 01.12.2017

Nazad na vrh Ići dole

Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model Empty Re: Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model

Počalji od Sultan Sre 04 Jul 2018, 00:02

Nije mi problem za obicne oranz sijalice sa jednim vlaknom 21W -za zadnje migavce ,isti tip ko obicne bele, to vec imam spremno, da menjam transparente iz oranz/crveno u belo/crvenu varijantu kao sto je na Koral In-u,kad ih budem nabavio,aaaa (ovi u 21.Oktobar me ispalise kao nemaju)...nego da nadjem "u boji"za prednje. Al ne kapiram zasto mi ne radi pozicija onda u migavcima,moze,al ne sljaka. Tj,radi samo kad izgubi masu
odkacen Laughing
Ma ja cu onda 'vako...da lepo promenem farove na one americke zatopljene i da si kupim znak GVX i da dodam do onog 45A ...i da nekako nabavim neki zadnji podbranik i plast sajtne...
Naughty Smesno da puknes od

@Jovan55...druze,ako budem kupovao sebi, oli da ti kupim komplet ii da ti ih posaljem?
Mislim na sijalice od 21w obicne sa jednim vlaknom naravno oranz i za prednje i za zadnje i za bocne? Bese za bocne T10-na ubadanje?
Pitam te ako hoces jer inace sebi idem sledece nedelje da ih ujurim,pa ako ti nije frka za par dana,tek sam u ponedeljak slobodan...

@Stalker92...isto pitanje,ako nadjem da te obavestim na MP-PM ?

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7059
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model Empty Re: Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model

Počalji od Miljan Sre 04 Jul 2018, 15:46

Ja to jos nisam video, mozda je neko greskom stavio takvu sijalicu. Kod amerika varijante mala sijalica od 5W je na suprotnoj strani, i ona svetli na poziciji, to je zmigavac kao kod Tempa samo su kasnije stavili pregradu i narandzasto belu plastiku.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model Empty Re: Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model

Počalji od Sultan Sre 04 Jul 2018, 21:25

Miljane,sta da kazem,jedino da nije nekada riknuo bajonet fasung pa je "bivsi gazda na auto" namontirao sta je imao. Mozda je najpametnije da demontiram ceo migavac i da vidim sta je po sredi tu i da ako je potrebno,zamenim bajonete? Sta predlazete?

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7059
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model Empty Re: Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model

Počalji od jovan55 Sre 04 Jul 2018, 21:46

ma ne treba, imam za rezervu 3-4 komada, skinuo sam na otpadu od nekog auta,dok za bocne ce se prosetam po prodavnice da vidim da li su stigle.

jovan55
jovan55
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 113
Godina : 19
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 01.12.2017

Nazad na vrh Ići dole

Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model Empty Re: Prednji migavci za americko trziste - sijalice za taj model

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu