Problem kod lampica na instrument tabli

3 posters

Ići dole

Problem kod lampica na instrument tabli  Empty Problem kod lampica na instrument tabli

Počalji od Iveko Čet 02 Nov 2017, 20:46

Pozdrav svima
Imam problem na yugu kad dam kontakt ne svjetle mi lampe za akumulator ručnu i ulje, ali kad maknem kontakt bez paljenja na sekundu zasvjetle koda da ne prepoznaju da je auto po kontaktom, nadam se da sam dobro objasnio

Isto tako mi je kad dam sva 4 žmigavca ne svjetli lampica na kontrolni pliči nego kad je pod određenim kutom na onom prekidaću onda svjetli..



Nadam se da ste skužili na kaj mislim teško za objasniti
Iveko
Iveko
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 22
Godina : 28
Lokacija : Krapinske Toplice
Datum upisa : 28.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

Problem kod lampica na instrument tabli  Empty Re: Problem kod lampica na instrument tabli

Počalji od Milos55 Čet 02 Nov 2017, 20:50

U vezi sa 4 migavca, na tabli ne treba da ti sija ništa kada ih uključiš, već samo na prekidaču... Kad staviš prekidač pod taj određeni ugao, i počne da svetli lampica za migavce na tabli, radi samo jedna strana migavaca, a ne sva 4.
Milos55
Milos55
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 626
Godina : 24
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Problem kod lampica na instrument tabli  Empty Re: Problem kod lampica na instrument tabli

Počalji od Iveko Čet 02 Nov 2017, 20:55

Milos55 ::U vezi sa 4 migavca, na tabli ne treba da ti sija ništa kada ih uključiš, već samo na prekidaču... Kad staviš prekidač pod taj određeni ugao, i počne da svetli lampica za migavce na tabli, radi samo jedna strana migavaca, a ne sva 4.

A zasto mi ne svjetle ove 3 koje moraju kad dam kontakt mislim nekad rade nekad ne?
Iveko
Iveko
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 22
Godina : 28
Lokacija : Krapinske Toplice
Datum upisa : 28.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

Problem kod lampica na instrument tabli  Empty Re: Problem kod lampica na instrument tabli

Počalji od Milos55 Čet 02 Nov 2017, 20:58

Iskren da budem, nisam toliko stručan, najbolje da sačekaš da se za to javi neko ko bolje zna. Može da bude do osigurača, mase...
Milos55
Milos55
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 626
Godina : 24
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Problem kod lampica na instrument tabli  Empty Re: Problem kod lampica na instrument tabli

Počalji od preza-trajce Čet 02 Nov 2017, 22:52

Prekontrolisi ulozak kontakt brave, moguce je da se deformisala plastika od grejanja zbog loseg kontskta.
preza-trajce
preza-trajce
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 122
Godina : 73
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 20.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Problem kod lampica na instrument tabli  Empty Re: Problem kod lampica na instrument tabli

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu