Demontaza table-mozda glupo pitanje...

3 posters

Ići dole

Demontaza table-mozda glupo pitanje... Empty Demontaza table-mozda glupo pitanje...

Počalji od Pedja Sre 15 Apr 2009, 23:20

Ovako, posto bih ovih dana malo da ceprkam po tabli, da vidim kako mi je najjednostavnije da spojim GSI tablu (pokusao bih da napravim adaptere za postojece konektore, da uvek mogu da vratim staru, da ne secem te originalne konektore), zanima me kako se skida tabla? I deo sa cajgerima, a i komplet tabla?

Znam da za cajgere ima onaj sraf dole, znaci, njega odvijem, i sta jos treba? Konkretno me zanima kako da oslobodim sajlu brzinomera, odvijam pinjon iz menjaca ili...?

A cela tabla, koliko sam video, drzi se na ona 3 srafa dole (kod mene jedan fali Laughing ), i 3 srafa u motornom prostoru. Znaci, samo to odvijem ili ima jos nesto?

Da li treba da se skida volan ili nesto drugo kad se skida tabla?
Kao sto rekoh u naslovu, mozda je glupo pitanje, ali nisam nikad to radio do sad, pa bih da ipak cujem sta i kako, da ne bude posle da ne umem da sastavim. Laughing
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Demontaza table-mozda glupo pitanje... Empty Re: Demontaza table-mozda glupo pitanje...

Počalji od sykone Sre 15 Apr 2009, 23:26

za cajger odvrnesh taj shraf i povucesh cajger prema dole pa napolje sajlu brzinomera samo odvrtish iz cajgera, najlakshe ce ti biti da skinesh volan koji svakako morash da skidash da bi tablu izvadio a za tablu imash samo ta 3 shrafa unutar kabine i u motornom prostoru i to je to...

EDIT: shto se tice sajle taman toliko mozesh da izvucesh cajger da odvrnesh sajlu bez problema ali opet kazem prvo skini volam lakshe ce da bude...

sykone
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 290
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Demontaza table-mozda glupo pitanje... Empty Re: Demontaza table-mozda glupo pitanje...

Počalji od Pedja Čet 16 Apr 2009, 00:35

Kad razmislim, volan svakako moram da skidam i da bih zamenio (ili pokusao da popravim) ablender, ne vraca zmigavac, pa moram rucno. A sto se skidanja volana tice, samo odvijem onaj sraf ili ima jos nesto sto ga drzi? i zna li neko koji je to sraf, tj.navrtka (nisam pokusavao nikad da odvijem, ali mislim da nemam tako velik kljuc).

Hvala za objasnjenje! Thank you
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Demontaza table-mozda glupo pitanje... Empty Re: Demontaza table-mozda glupo pitanje...

Počalji od sykone Čet 16 Apr 2009, 00:49

samo taj shraf drzi i mislim da je 23-24 nisam 100% siguran

sykone
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 290
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Demontaza table-mozda glupo pitanje... Empty Re: Demontaza table-mozda glupo pitanje...

Počalji od Pedja Čet 16 Apr 2009, 00:52

E, malera, ja imam samo do 22 kljuceve. Sad Nista, onda cu ili kupiti set velikih kljuceva, ili probati francuskim kljucem...
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Demontaza table-mozda glupo pitanje... Empty Re: Demontaza table-mozda glupo pitanje...

Počalji od Vlado Čet 16 Apr 2009, 09:25

Kod mene na kljucu za tockove ima 23 i on pasuje za taj sraf,a i najlakse je s njim,ja sam skodao kod mene Very Happy
Vlado
Vlado
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 155
Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Demontaza table-mozda glupo pitanje... Empty Re: Demontaza table-mozda glupo pitanje...

Počalji od Pedja Čet 16 Apr 2009, 10:25

Mislim da sam pokusao to i da je onaj sraf na volanu ipak veci, mada pokusacu jos jednom, nista me ne kosta. Smile
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Demontaza table-mozda glupo pitanje... Empty Re: Demontaza table-mozda glupo pitanje...

Počalji od sykone Čet 16 Apr 2009, 11:24

ako ti neshto znaci proverio sam 24 je poshto mi je to najveci kljuc koji imam a jedva sam ga nabavio Laughing

sykone
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 290
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Demontaza table-mozda glupo pitanje... Empty Re: Demontaza table-mozda glupo pitanje...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu