Menjac nece ni u jednu brzinu a na letovanju sam u Grckoj

+6
Predrag B.
fox_87
jollyjumper
YUgisa
MarkoIrmes
junior45
10 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Menjac nece ni u jednu brzinu a na letovanju sam u Grckoj - Page 2 Empty Re: Menjac nece ni u jednu brzinu a na letovanju sam u Grckoj

Počalji od Milos55 Uto 25 Jul 2017, 15:05

Trebalo je i ja ovim mojim, al tati nisu dali godišnji, pa me poslao sa mamom i sestrom, i to autobusom... Thumb Down
Milos55
Milos55
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 626
Godina : 24
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Menjac nece ni u jednu brzinu a na letovanju sam u Grckoj - Page 2 Empty Re: Menjac nece ni u jednu brzinu a na letovanju sam u Grckoj

Počalji od Bojan98 Uto 25 Jul 2017, 17:12

Bio sam i ja 2011, tj. cale, keva, sestra i ja. Zao mi je sto nemam slika slikanih da dokazem da je bio do mora Very Happy
Sreli kroz Grcku bakica i cicica polako idu ja mislim i ako me secanje ne vara neka bez boja Yugo, sve u svemu otisli i vratili se bez ikakvih problema i bili glavna atrakcija gde god se pojavili Very Happy
Bojan98
Bojan98
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 30
Godina : 26
Lokacija : Krusevac
Datum upisa : 24.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Menjac nece ni u jednu brzinu a na letovanju sam u Grckoj - Page 2 Empty Re: Menjac nece ni u jednu brzinu a na letovanju sam u Grckoj

Počalji od Boza Pet 28 Jul 2017, 08:21

Meštani starog Stavrosa se već navikli jer imamo neke prijatelje Grke tamo, ali svi ostali su u čudu...počeću da naplaćujem slikanje pored Yuga.

Boza
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 11
Datum upisa : 21.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Menjac nece ni u jednu brzinu a na letovanju sam u Grckoj - Page 2 Empty Re: Menjac nece ni u jednu brzinu a na letovanju sam u Grckoj

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu