Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

+16
Zuty
darko-san
djzecky
Nikola NS
kokisa82
Milos
zastavayugo1.1i
zeleni macak
miljanxXx
ZAC
Mitke
Miljan
VPetar
teslaboj
Sima21
junior45
20 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od mdjordjevic10 Ned 24 Avg 2014, 01:42

I ove godine se rano pocelo sa planiranjem gde na odmor. Neki su za to da se ide na more. Pa dal Grcka ili Bugarska. Pa zenski deo ekspedicije bi hteo da vidi Istanbul (podstaknut gledanjem Turskih serija). Pa se tu postavlja pitanje i kako otici. Turistickih aranžmana ima, i autobusom, a i avionom.
E pa idemo kecom i to da vidimo sve!!!! Very Happy  Very Happy  Very Happy 
Ruta je napravljena i plan je smisljen. Posle onog peha koji sam doživeo u februaru, kec je pripremljen i stavljamo ga na probu.
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 2mg060o[/img]
Kragujevac-Solun-Asprovalta-Kavala-Tasos-Aleksandropoli-Istanbul-Nesebar-Sofija-Kragujevac
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od mdjordjevic10 Ned 24 Avg 2014, 02:06

Na put valja otici spreman. Zato sam se i zatražio savet ljudi sa foruma. Mehaničar(moj kum) je pregledao auto. To je isto uradio i elektricar, i tom prilikom promenio svećice. Majstor koji održava gas je izvšio jednu modifikaciju, probusio je karburator i skinuo ploću sa karburatora(servis Traka).
Takodje sam poneo nesto od delova, po preporuci. Bobinu, razvodnu kapu i ruku, klinasti kajis, sajlu kvacila, i komutator. Komutator je kod mene sa 6 izvoda, a ja sam poneo sa 7. Elektricar je utvrdio da je to ok. Sve su mi u auto prodavnici Laki ljubazni ljudi dali po sistemu sto popijes platis, a ostalo vratis. Ulje, voda tecnost za staklo su deo standardne opreme, kao i nesto sitnog alata, i baterijska lampa.
Posto idem na krstenje kod Aleksinca, to ce i biti dan kada krecem na ovaj put. Da se ne vracam za KG. Vec da nastavljam pravo za Solun itd.
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 2h710dx[/img]
Polazak 9. avgust 2014. godine

Sipao sam 6l benzina i naravno plin. Plan je da se vozi na plin, a da ukoliko mi on nestane, vozim na benzin do prve plinske stanice. Takodje je ideja da tankam sto vise u Makedoniji i Bugarskoj, gde je plin jeftiniji.
POsto idem prvo na krstenje u selo Donja Pescanica kod Aleksinca, prolazim i svracam u Vrnjacku banju. Pijem kafu i pravim pauzu. Pre banje sam posetio manastir svete Petke kod Stubla(Kraljevo)
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC O5dkxu[/img]
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od mdjordjevic10 Ned 24 Avg 2014, 02:43

[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 10cuo3a[/img]
10. avgust 2014. Krstim mog lepog kumceta
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 2lbgd5i[/img]
I istog dana kec se nalazi na putu za Solun i Asprovaltu. Stajem samo da platim putarinu, Aleksinac- Nis sam isao starim putem(jer sam promasio iylayak na auto put). A putarina posle Nisa je 190 dinara. Put odlican, ali ima sitnih rupa.
22km pre Vranja, a i pre planiranog, mi nestaje plin. To je zbog toga jer sam prilikom krstenja isao do crkve i vozio se malo unaokolo.
Tankam u Vranju 5 l koliko da pšredjem Granicu i sipam u Makedoniji.
Prelazak preko granice je formalnost, i bez zadrzavanja. Zeleni karton je obavezan za Makedoniju, i traze ga na ulazu. Sipam na Lukoilovoj pumpi. Tu sam i promenio 50 e u denare. Kurs 60den za 1 evro. I nece da ti zamene novac, ukoliko ne kupujes kod njih. Gorivo je oko 0,36 den
Voznja kroz Makedoniju i njihovim autoputem je malo neprijatana. To je put koji sve vreme mislis da si na magistrali, jer druga traka ide nekim drugim putem i ne vidis je uopste. Dosta krivina, i jedan deo je magistralni put.
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 331hmgx[/img]
Pred ponoc stižemo na pumpu Okta na Makedonsko-Grckoj granici. Dolivamo plin, i pravimo kafe pauzu.
Tu se desava prva, a kasnije sve cesca scena.
Sedi stariji par makedonaca u kafeu pred koji se parkiramo. I kako mi stajemo sa kecom, tako oni pocinji:stojadinka, stojadinka, odakle ste... Very Happy Very Happy 
Pa kako odakle, iz Srbije brale, iz Kragujevca grada...
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od mdjordjevic10 Ned 24 Avg 2014, 03:00

Kroz Solun prolazimo posle ponoci. Srecu nas sa nasim tablicama, blicaju sviraju Clap masu iz kola.
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 2en9is5[/img]
Prva naplatna rampa u Grckoj je bila posle Soluna prema asprovlati.
To je put Ignjacia Odos, i veoma je kvalitetan. Putarina je 2,4e.
U Aprovaltu stizemo oko 2h. Vozili smo 100km/h u proseku na putu. Kasno je i kamp nismo nasli, pa smo tu noc prespavali u kolima.
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Fbcfug[/img]
Ujutru smo otisli do Stavrosa u potrazi za kampom.
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 28a82o1[/img]
Asprovalta

[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 33w8ug8[/img]
Nea Vrasna

U pocetku mi nije bilo jasno gde je koje mesto, jer ima sto nekih ulica, ali se sve brzo ukapira. To je potez, uvala, od 10tak kilometara. Prvo ide Stavros pa Nea Vrasna, pa na kraju Asprovalta.
A u Asprovalti ljudi kad te vide sa kecom, vicu: kec!, Dodji da vidis!! Eno ga Kec...
Tamo sam sreo jos jednog kolegu sa istom limuzinom. Registracija Pancevo.
Sreli smo se na semaforu, svirnuo ja njemu, svirnu on meni. Smeju se njegovi iz kola, smejemo se mi. I tako. Kao da se ispricasmo uz kafu, i izjadasmo sve muke. Pohvali smo se za sve sto je dobro. Onako cutke, i uz par sirena na kolima.
Odosmo dalje svako svojim putem...
Sledeca stanica Kavala-Tasos...
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od junior45 Ned 24 Avg 2014, 08:54

Svaka cast na pustolovini Cheers
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34872
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od Milos Ned 24 Avg 2014, 10:08

Svaka cast, cekam nastavak  ThumsUp 
Milos
Milos
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4104
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od Sima21 Ned 24 Avg 2014, 10:51

Super. Samo napred.. Cekamo nastavk. Inace, kako tako jeftino gorivo u MK?!  scratch  Pa to dzaba.
Sima21
Sima21
SOHC 1290ccm 73ks

Broj poruka : 3027
Godina : 39
Lokacija : Sabac, Beograd
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od ZAC Ned 24 Avg 2014, 12:38

Srecan put i lep provod....pa izvestaj kada se vratite.  Cheers 

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14367
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od teslaboj Ned 24 Avg 2014, 14:15

Bravo! Veoma zanimljiv put!
teslaboj
teslaboj
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 200
Godina : 34
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 07.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od VPetar Ned 24 Avg 2014, 14:25

E vo je pravi putopis! Very Happy svaka cast, i ja planiram nesto slicno sa devojkom, mozda cak sledece godine Very Happy samo cepaj, nemoj da zuris Very Happy i na kraju napisi sve karakteristike, kilometraze, cene i goriva i plina i u svim drzavama i koliko kosta takvo zadovoljstvo sve ukupno, ako nije problem Smile pozz  Cheers
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7280
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od Miljan Ned 24 Avg 2014, 14:40

Svaka cast, jedva cekam nastavak  naklon Z 

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od Mitke Ned 24 Avg 2014, 16:00

Svaka ti dala  ThumsUp   Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 2439709356 
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od ZAC Ned 24 Avg 2014, 18:38

mitke ::Svaka ti dala  ThumsUp   Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 2439709356 

Mitke, decko putuje sa devojkom! Doh 
 Cekic 

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14367
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od miljanxXx Ned 24 Avg 2014, 20:07

auuuu svaka ti cast,i ja jedva cekam nastavak kao i ostali  Cheers 
miljanxXx
miljanxXx
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 10127
Godina : 30
Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od mdjordjevic10 Ned 24 Avg 2014, 23:52

pa onda da nastavimo dalje  Very Happy 
Asprovalta je prelepo mesto, i mesto a svaku pohvalu. Plaza je super, a i ima mnoooogo nasih ljudi.
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Xlfog8[/img]
Plaža u Asprovalti
Tamo smo se zadržali dva dana, i produžili put za Kavalu. izasli smo opet na  auto put Ignjacia Odos, koji se proteže sve do Turske granice, Put odlicnog kvaliteta. Putarina jos jednom 2,4e na deonici do Kavale.
Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Qpjfk0
Pogled sa vidikovca na Kavalu
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC B893wx[/img]
Luka u Kavali
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Iqymc4[/img]
Akvadukt u Kavali

Kroz ovo mesto smo se zadržali samo par sati, dok smo pogledali par znamenitosti. I nastavili smo pravac ka Tasosu, to jest prema luci Keramoti odakle cemo trajektom na ostrvo.
Cim smo sisli sa auto puta, iskljucenje za Keramoti, potražili smo plinski stanicu i dopunili plin. Cena 0,9 evro centi. Imali smo informaciju da na Tasosu nema plina. Ali smo kasnije utvrdili da ga ima.
Stizemo u Keramoti, kupujemo karte za trajekt.

Vožnja trajektom je oko pola sata. Cena je 16 evra za auto i 3 evra za svaku osobu. U jednom pravcu. Nikavih neprijatnosti nema. sam ubacujes i izbacujes auto na trajekt, a radnici na trajektu te usmeravaju i pokazuju ti gde parkiras auto. Kad kupujes kartu za trajekt dobijas i kartu ostrva. To deli neka privatna firma i nema veze sa cenom karte.
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC X2uszr[/img]
Na trajektu
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC W8omxl[/img]
Galebove mozes da hranis iz ruke
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 28ugyzn[/img]
Silazak sa trajekta, i dolazak na ostrvo Tasos
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od VPetar Pon 25 Avg 2014, 02:03

Saamo pratim Very Happy
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7280
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od ZAC Pon 25 Avg 2014, 05:46

Sta reci, pratimo te...srecan put na dalje!  Smile 

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14367
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od YUgisa Pon 25 Avg 2014, 08:21

Jel zagledaju ljudi kakav je to auto Very Happy

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od mdjordjevic10 Pon 25 Avg 2014, 13:25

Gorivo je u Makedoniji oko 36 denara, a ne 0.36. Napravio sam gresku u jednom od gornjih postova. Takodje putarina kroz Makedoniju je ko tri evra, ako se placa u denarima. Kad placas u evrima onda je skuplje.
Auto svi gledaju i samo se dive. Stojis parkiran pored nekog SUV a, a svi gledaju u keca. Sto stranci, sto nasi. I onda idu pitanja koji je to auto, odakle si, koliko je star...
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od mdjordjevic10 Pon 25 Avg 2014, 22:37

[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 2dakojs[/img]
Mapa Tasosa

Ovo ostrvo je u obimu dugacko oko 100km. Put ide uz obalu, i veoma je prijatan za voznju. Ja sam se uputio u mesto Pefkari, u kome se nalazi kamp koji je odlicno pozicioniran izmenju Limenarije i Potosa. Ali posto je to mesto nekih 50km od silaska sa trajekta do kampa, pravili smo pauzu dva puta. Plaza, kupaci i rashladjivanje. Kamp ce da saceka do predvece Very Happy .
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 65an1f[/img]
Plaza kod Skala Kalirachi
Posle pauze za kupanje, otisli smo u kamp Pefkari
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 2347ep[/img]
Kamp Pefkari
Ovaj kamp je odlicno pozicioniran. Nalazi se na jugozapadu ostrva, izmedju Potosa i Limenarije. Kamp je uredjen, put stranaca. I tesko je naci slobodno mesto za sator, a kamoli za nesto vece. Cene su uobicajene za kamp. Oko 5.5e za sator i po 5.5e po coveku. Nas dvoje i sator ukupno 16e, tj po 8e po osobi.
I u kamp ti mi ulazimo sa kecom, a Poljaci ustaju sa svojih lezaljki i vicu: Zastava, Zastava...!! Deca trce za autom, kao u Kustinom filmu. Svi nas gledaju, onako pozitivno i smeju se. Prilaze italijani, gledaju. Pa brale, to je vas auto sta se cudite. A njima cudan zadnji kraj. Kapiraju oni napred. To je to, 128. Ali pozadi. What the f**k? A poljaci su vozili keceve pa znaju ljudi. I njima drago kad nas vide sa kecom. Svi prilaze i nude pomoc, kampertski duh se oseca. Tu su ljudi okolo, svi spremni da pomognu, a opet svi diskretni, i svako gleda svoj posao. U ovom kampu se oseca da je guzva, i ceka se na tusiranje, wc...
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Eqsha1[/img]
Klopa u Limenariji.
Cene su iste kao i svuda po Grckoj.
Giros oko 2.5e, frape oko 2.5e, grozdje oko 2e, voda 1.5l oko
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 257nor5[/img]
Potos uvece
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 9t3juq[/img]
Detalj u Limenariji
Taj juzni deo ostrva smo obilazili dva dana. Plaze i selo Teologos. Sve je prelepo i za preporuku.
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 2hfi35h[/img]
Tripiti beach, hotel Blue dream





Poslednji izmenio mdjordjevic10 dana Pon 25 Avg 2014, 23:14, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : dopuna)
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od mdjordjevic10 Pon 25 Avg 2014, 23:40

[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 2u77ho0[/img]
Metalia beach
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 17615v[/img]
Paxis beach
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC T0nmt3[/img]
Manastir Svetog Arhangela Mihajla
Manastir je prelep, i definitivno ga treba obici.
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 5ygh6p[/img]
Plaza Aliki
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC E84oec[/img]
Paradajz beach
Na ovoj plazi smo prvi i jedini put osetili neku neprijatnost. Cena lezaljke, plus cena suncobrana. Pa jos ako hoces da popijes nesto.
Toga u Grckoj, u principu, nema. Narucis kafu, dobijes suncobran. To je normalno. Pa neces valjda da kad narucis u kafani kafu, posebno da platis i sto i stolice gde ces da popijes. Plaza je lepa, ali ne preporucujem zbog ove bahatosti.
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 2mh67mx[/img]
Vozimo se mi tako Grckim drumovima pored mora, a kec na 2000 obrtaja, temperatura na optimumu...Opusteno. Lakat kroz prozor. Kome treba klima Very Happy
[img]Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Htxj6r[/img]
Krisi Amudija ili Golden Beach
Stizemo na istocnu stranu ostrva. Tu je sledeci kamp Golden beach i nasa sledeca baza za obilazak ove strane ostrva.

to be continued...
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od Milos Pon 25 Avg 2014, 23:52

Aaaaa giros Love
Samo rokaj, nestrpljivo cekamo nastavak Aplauz
Milos
Milos
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4104
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od VPetar Uto 26 Avg 2014, 00:22

Super je! Samo razvezi, sto vise slika i teksta Smile znas ti po severianu i ostalima Very Happy
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7280
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od Mitke Uto 26 Avg 2014, 01:19

Severian je za putopise BOGOTAC Very Happy

A mogu ti reci ni kolega mdjordjevic ne zaostaje, cak ozbiljno pretenduje da zauzme severianu mesto Very Happy

Sad salu na stranu, svaka cast za putopis. Sa nestrpljenjem cekam nastavak. naklon naklon

ZAC ::
mitke ::Svaka ti dala  ThumsUp   Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC 2439709356 

Mitke, decko putuje sa devojkom! Doh 
 Cekic 

ZAC, mislio sam na casu vode iz bokala Very Happy
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od VPetar Uto 26 Avg 2014, 01:23

On drzi titulu na nasem forumu Very Happy e a istanbul me bas zanima, to da lepo opise Very Happy

Mitke, mali off, a tek marokanac kad krene sa hranom?  slini rostiljanje :rostilj:
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7280
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC Empty Re: Četiri države, tri mora, dva glavna grada i jedan KEC

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu