Postavljanje razvodnika u fazu HITNO

+6
Miljan
Mitke
vatreni 45
YUgisa
ZAC
Predrag B.
10 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Postavljanje razvodnika u fazu HITNO - Page 2 Empty Re: Postavljanje razvodnika u fazu HITNO

Počalji od charjek Čet 24 Okt 2013, 23:45

Moja greska Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 
charjek
charjek
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1005
Lokacija : Sremska Mitrovica
Datum upisa : 20.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje razvodnika u fazu HITNO - Page 2 Empty Re: Postavljanje razvodnika u fazu HITNO

Počalji od kostavr Pet 25 Okt 2013, 00:06

Sutra se nadam resavamo problem,pricao sam s Miljanom putem PP ja sam izgleda zeznuo stvar kad sam stavljao nove dihtunge na karburator stavio sam pomalo i hermetika tako da moguce da sam nesto zeznuo ili zacepio.Videcmo sutra Smile

kostavr
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 127
Godina : 40
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 31.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje razvodnika u fazu HITNO - Page 2 Empty Re: Postavljanje razvodnika u fazu HITNO

Počalji od Zuty Pet 25 Okt 2013, 00:55

Ler gas se ne steluje na rasplinjacu kao sto mnogi kazu, ler gas si uvek stelujes na karburatoru, a na isparivacu gde ima najstabilniji rad tu je, a ne kao neki sto smanjuju ili povecaju ler na ispravljacu totalno pogresno...
Zuty
Zuty
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2224
Godina : 30
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje razvodnika u fazu HITNO - Page 2 Empty Re: Postavljanje razvodnika u fazu HITNO

Počalji od Miljan Pet 25 Okt 2013, 01:05

Ne, na karburatoru se steluje ler na benzin, a na isparivacu na plin.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje razvodnika u fazu HITNO - Page 2 Empty Re: Postavljanje razvodnika u fazu HITNO

Počalji od charjek Pet 25 Okt 2013, 01:17

Miljan ::Ne, na karburatoru se steluje ler na benzin, a na isparivacu na plin.
Upravo tako,dva odvojena sistema...
charjek
charjek
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1005
Lokacija : Sremska Mitrovica
Datum upisa : 20.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje razvodnika u fazu HITNO - Page 2 Empty Re: Postavljanje razvodnika u fazu HITNO

Počalji od Zuty Pet 25 Okt 2013, 03:13

Pitajte plinadziju pa cete videti da nije tako, tu se steluje smesa ler, koliko da je obogacen, a ne koliki ce ler biti. On kad tu nasteluje ravnomeran ler zatim ga na karburatoru smanji ako je veci a ne na isparivacu.
Zuty
Zuty
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2224
Godina : 30
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje razvodnika u fazu HITNO - Page 2 Empty Re: Postavljanje razvodnika u fazu HITNO

Počalji od Petar Pet 25 Okt 2013, 07:10

Pa tako će ti pokvariti karakteristike motora na benzinu. Da bi ti auto dobro radio na gasu, prvo mora da je sve cakum-pakum na benzinu. Potom se gasni uređaj prilagođava prema podešavanjima, načinjenim na benzinu, kako bi motor, dobro podešen na osnovnom gorivu, dobro radio i na dopunskom. Opet, nikada se rad motora na ova dva goriva ne može poistovetiti.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 41
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje razvodnika u fazu HITNO - Page 2 Empty Re: Postavljanje razvodnika u fazu HITNO

Počalji od kostavr Sub 26 Okt 2013, 09:53

Postavljena druga benzinska pumpa auto upalio sa malim sipanjem benzina u karburator,nakon zagrevanja probao sam da li ce primiti pun gas.primio je bez problema,sto znaci da je sve u redu s automobilom i da se kvar nalazi u plinu e sad sta bi moglo biti??Juce sam skinuo isparivac i pogledao membrane jedino koja je ostecena je ona gumena koja dolazi sa zadnje strane ove su ok.I interesuje me da li bi jos zbog neceg drugoog sem isparivaca mogao da zeza,da nece da primi pun gas kada je plin u pitanju.

kostavr
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 127
Godina : 40
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 31.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Postavljanje razvodnika u fazu HITNO - Page 2 Empty Re: Postavljanje razvodnika u fazu HITNO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu