Korejska instrument tabla koral in, dzekovi

+2
YUgisa
sallle
6 posters

Ići dole

Korejska instrument tabla koral in, dzekovi Empty Korejska instrument tabla koral in, dzekovi

Počalji od sallle Sre 12 Dec 2012, 17:45

Skoro su mi ukrali celu instrument tablu iz kola, novu sam kupio ali je problem povezati je ponovo jer su zice isecene. Gde je moguce kupiti dzekove ili celu instalaciju za spajanje instrument table ?

sallle
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korejska instrument tabla koral in, dzekovi Empty Re: Korejska instrument tabla koral in, dzekovi

Počalji od YUgisa Sre 12 Dec 2012, 17:53

Koja tabla, sa obrtomerom ili bez?

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korejska instrument tabla koral in, dzekovi Empty Re: Korejska instrument tabla koral in, dzekovi

Počalji od NikolaBoss Sre 12 Dec 2012, 17:53

pogledaj u ovoj temi ja mislim da je isto bilo nesto u vezi instalacije takodje oko nove table https://zafc.forumsr.com/t2214-zamena-stare-u-novu-yugo-instrument-tablu
EDIT: ovo vazi za novi tip table tj onu sa obrtomerom
NikolaBoss
NikolaBoss
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1111
Godina : 27
Lokacija : Crna Gora
Datum upisa : 17.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korejska instrument tabla koral in, dzekovi Empty Re: Korejska instrument tabla koral in, dzekovi

Počalji od sallle Sre 12 Dec 2012, 17:59

Ima obrtomer, samo kilometar sat je digitalan na njoj

sallle
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korejska instrument tabla koral in, dzekovi Empty Re: Korejska instrument tabla koral in, dzekovi

Počalji od NikolaBoss Sre 12 Dec 2012, 18:01

to je nova ova izgleda.probaj nessto izvuci iz ove teme sto sam ti dao link,ali potrazicu sad opet mislim da je bilo jos jedna teme u vezi instalacije nove table
NikolaBoss
NikolaBoss
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1111
Godina : 27
Lokacija : Crna Gora
Datum upisa : 17.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korejska instrument tabla koral in, dzekovi Empty Re: Korejska instrument tabla koral in, dzekovi

Počalji od sallle Sre 12 Dec 2012, 18:07

hvala NikolaBoss pogledacu

sallle
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korejska instrument tabla koral in, dzekovi Empty Re: Korejska instrument tabla koral in, dzekovi

Počalji od NikolaBoss Sre 12 Dec 2012, 18:11

nema na cemu ali ja nemogu da se sjetim gdje sam vidio jednu temu bas opsirno u vezi instalacije kad nadjem stavicu ti link ovdje Wink
NikolaBoss
NikolaBoss
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1111
Godina : 27
Lokacija : Crna Gora
Datum upisa : 17.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korejska instrument tabla koral in, dzekovi Empty Re: Korejska instrument tabla koral in, dzekovi

Počalji od d.stole Uto 19 Nov 2013, 17:57

YUgisa ::Koja tabla, sa obrtomerom ili bez?
Evo, mene yugisa isto zanima, gde imaju da se kupe ti dzekovi za novu instrument tablu? Valjda je u pitanju dzek plave i zute boje, sa istim brojem pinova?

Unapred zahvalan na odgovoru!

d.stole
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 612
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korejska instrument tabla koral in, dzekovi Empty Re: Korejska instrument tabla koral in, dzekovi

Počalji od mdjordjevic10 Čet 21 Nov 2013, 23:48

Kolega, dzekovi su 100% plave i zute boje. (gledam ispred sebe svoju staru digitalnu tablu sa keca) Oko dzekova, a i oko same table, ti moze pomoci covek po imenu Ljubomir Stankovic iz Kragujevca.
PS i off topic. Mislim da su sve table, na skoro svim automobilima na svetu, korejske ili kineske proizvodnje. Ili ko zna vec od koje Azijske zemlje, koja uzgled receno, poseduje nuklearnu tehnologiju, i vec je letela u kosmos. A Srpska tehnologija nezadrzivo srlja. Hocu da kazem da ne padamo na stosove neukih majstora "ma to je korejska tabla" a u stvari, znaju samo da stave + na + i - na - klemu... izvinjam se na off, ali naslov korejska tabla me je malo "bocnuo" jer nas ljubitelje zastave svi nesto omalovazavaju. Pa se tu i pominje korejska tabla kod majstora i trgovaca kao sa omalovazavanjem. Samo hocu da pruzim podrsku kolegi da resi svoj problem. Zivi bili.
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korejska instrument tabla koral in, dzekovi Empty Re: Korejska instrument tabla koral in, dzekovi

Počalji od d.stole Pet 22 Nov 2013, 01:14

Aj pitaj majstora gde ima da se kupe ti dzekovi. Treba nesto mom teči. Hvala!

d.stole
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 612
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korejska instrument tabla koral in, dzekovi Empty Re: Korejska instrument tabla koral in, dzekovi

Počalji od mdjordjevic10 Sub 23 Nov 2013, 00:43

Kolega poslacu ti broj telefona tog coveka, koji je inace profesor elektronike, na PP. A ti daj tel tvom teci pa neka on zove i pita sta ga interesuje. Da se ne igramo gluvih telefona, da li se slazes?
mdjordjevic10
mdjordjevic10
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 110
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korejska instrument tabla koral in, dzekovi Empty Re: Korejska instrument tabla koral in, dzekovi

Počalji od ktm+a Uto 21 Okt 2014, 10:19

Jel moze neko i meni da posalje broj telefona od tog coveka sto mozda ima te djekove . Hvala unapred

ktm+a
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korejska instrument tabla koral in, dzekovi Empty Re: Korejska instrument tabla koral in, dzekovi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu