Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama

2 posters

Ići dole

Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama Empty Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama

Počalji od castiel-87 Uto 16 Okt 2012, 17:40

Imam problem kada vozim pri manjim brzinama(prva, druga) čuje se lupkanje gde ona metalna sipka koja ide od ručice za otvaranje vrata do onog dugmeta kod prozora gde se zatvaraju vrata sa unutrašnje strane udara u metalni deo limarije vrata i to me baš nervira. Pokušao sam i obavio sam tu metalnu šipku prvo omotačem mrežnog kabla za računare, pa onda omotačem antenskog kabla i onda izolirao to Laughing izolir trakom, i zvuk lupkanja je malo modifikovan i manje se čuje lupkanje, ali se ipak čuje. Da li neko zna kako bih mogao da neutrališem taj zvuk, jer ponekad zna baš da ide na živce. xD
castiel-87
castiel-87
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1158
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama Empty Re: Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama

Počalji od zastavayugo1.1i Uto 16 Okt 2012, 18:40

Imao sam i ja to lupkanje na suvozacevu vratu i strasno me nerviralo i nije bilo uvek nego samo nekad, sumnjao sam i ja na ta metalna sipka da ona pravi taj zvuk i ondak sam izvadio ta sipka i prestalo je da lupka.Tako sam bio siguran da je problem tu.E sad problem sa taj metalni deo da lupka ako ti nije vrata dobro centrirana. Malo sam nastelovao vrata i lupkanje je prestalo.Tako da vidi jel ti je vrata dobro nastelovana ili sa vremenom je mozda dobula lufta.Barem je tako bilo u moj slucaj, moj auto je 2000 godina i normalno je da vrata malo propadne. Mad
zastavayugo1.1i
zastavayugo1.1i
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 666
Godina : 39
Lokacija : Skopje, Makedonija
Datum upisa : 31.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama Empty Re: Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama

Počalji od castiel-87 Uto 16 Okt 2012, 18:53

a kako da vidim da li je dobro centrirana ? jel da pritegnem srafove ili kako?
castiel-87
castiel-87
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1158
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama Empty Re: Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama

Počalji od zastavayugo1.1i Uto 16 Okt 2012, 18:57

Ja se izvinjavam malo sam gresno razbrao u cemu je problem kod mene je ovo pravilo to lupkanje u vrati
Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama 454564g

zastavayugo1.1i
zastavayugo1.1i
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 666
Godina : 39
Lokacija : Skopje, Makedonija
Datum upisa : 31.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama Empty Re: Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama

Počalji od castiel-87 Uto 16 Okt 2012, 19:00

ne ne to. vec kad skines tapacir sa vrata pa iznutra
castiel-87
castiel-87
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1158
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama Empty Re: Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama

Počalji od zastavayugo1.1i Uto 16 Okt 2012, 19:16

probaj da vidis kako ti se vrata zakljuca kad nije zatvorena, pa posle zatvori vrata i zakluci da vidis dali ima neka razlika u dugmic koju zakljucava vrata unutra mozda taj dugmic ne propada skroz do dole i zato ima mala lufta pa poluga je slobodna i moze da udira u metal.Samo to mi sad pada na pamet Smile .pozdrav
zastavayugo1.1i
zastavayugo1.1i
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 666
Godina : 39
Lokacija : Skopje, Makedonija
Datum upisa : 31.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama Empty Re: Lupkanje kod vrata pri nižim brzinama

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu