Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

+2
djzecky
Predrag B.
6 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje - Page 2 Empty Re: Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

Počalji od Miljan Sre 10 Okt 2012, 19:58

Pomagao sam svima, i to znaju oni koji nisu od juce na forumu, od 2004. sam po forumima i oni koji su tu duze vreme znaju koliko sam doprineo razvoju i odrzanju svih foruma vezanih za Zastavu na ovim prostorima, koliko sam problema ljudima resio i ustedeo im para koje bi dali majstoru, koliko sam automobila odrzavao BESPLATNO, uz to i nikad nisam ulazio u rasprave i prepucavanja po forumima, i nicim nisam zasluzio da me neko vredja, omalovazava, ponizava i podcenjuje, eto to mi je.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje - Page 2 Empty Re: Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

Počalji od Predrag B. Sre 10 Okt 2012, 20:11

Kada sam te vređao, omalovažavao, ponižavao, podcenjivao? Surprised
Predrag B.
Predrag B.
SOHC 1498ccm 85ks

Broj poruka : 6738
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 14.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje - Page 2 Empty Re: Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

Počalji od ZAC Sre 10 Okt 2012, 20:23

U svakom slicaju osudjujem svako javno ponizavanje bilo koga..., ja iskreno nisam video da te je neko vredjao i omalovazavao... mozda sam propustio tu temu..... Unsure

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje - Page 2 Empty Re: Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

Počalji od Predrag B. Sre 10 Okt 2012, 20:34

Slažem se sa tobom. Jedino kada sam se "raspravljao" sa Miljanom je kod priče u vezi uticaja glavnog kočnog cilindra na silu kočenja. Ni u jednom trenutku ga nisam vređao, ponižavao, omalovažavao. Svaka čast Miljanu (i ostalima) na pomoći koju pruža ljudima, jedino što je u mom slučaju ta pomoć izostala. Čak je i Yugiša počeo da me ignoriše...

Ovde smo svi zbog toga što volimo Zastavu! Kako mogu da vređam istomišljenike!?

Napred Zastava
Predrag B.
Predrag B.
SOHC 1498ccm 85ks

Broj poruka : 6738
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 14.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje - Page 2 Empty Re: Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

Počalji od YUgisa Sre 10 Okt 2012, 20:43

Ne vidim na koji sam ja tebe nacin ignorisao? Ovu temu sam cak prosledio Zacu koji ti je dao usustini odgovor koji je i meni prvo pao na pamet ali nisam hteo nista da pisem jer sam hteo da vidim da li ce neko da napise nesto posto nisam hteo da pisem neke sumnje u kojima nemam licnog iskustva...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61581
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje - Page 2 Empty Re: Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

Počalji od ZAC Sre 10 Okt 2012, 20:44

Iskren da budem, ne poznajem nikoga licno od vas, i nemam potrebu da drzim iciju stranu...mogu samo da kazem da Ja nisam primetio nikakvu dozu omalovazavanja u toj, da kazemo "raspravi".... ili bar to nisam tako shvatio.

Zato pozivam Miljana da oprosti bilo kome od nas ako se negde i osetio uvredjen, jer verujem da niko nije imao zlu nameru, i da zajedno sa nama nastavi da resava probleme...niko od nas ne zna sve, a svi zajedno znamo mnogo... Cheers

Evo ga i moj prijatelj YUgisa...ja sam za njega streptomicin... mali sta se sad ti mesas... Laughing Cheers

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje - Page 2 Empty Re: Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

Počalji od Predrag B. Sre 10 Okt 2012, 20:52

YUgisa
Ovo je bio samo mali test. Hvala što si Zacu prosledio temu Wink

Miljane
Da li si možda kupovao neke delove kod jednog čoveka iz Vojke kod Stare Pazove? Pre neki dan sam išao tamo da kupim čelične felne, tvrdo nebo, štitnike za sunce i centralno osvetljenje i spomenuo mi je "jednog momka iz Niša" koji "Zastave drži u fabričkom stanju". Odmah si mi pao na pamet Wink

ZAC
Slažem se sa tobom Wink
Predrag B.
Predrag B.
SOHC 1498ccm 85ks

Broj poruka : 6738
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 14.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje - Page 2 Empty Re: Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

Počalji od Miljan Sre 10 Okt 2012, 20:54

U svakoj temi kao odgovor na moj post imas nadmen ton u stilu ja sam inzenjer, sta ti znas, a banalan problem ne znas da resis. Posto nisam sklon raspravama, ignorisao sam to, kao i sve do sad, ali posto me je ZAC pomenuo, javio sam se da ne ispadne da te izbegavam. Nije sve u diplomi, to nije merilo znanja, za ovih 5 godina na fakultetu (7 efektivno) i van njega nagledao sam se svasta, od elektroinzenjera koji ne znaju da zamene prekidac ili osigurac, i kako radi generator/alternator, ili masinskih inzenjera koji ne znaju kako radi menjac i karakteristike goriva.

EDIT: Jesam, uzimao sam svasta od njega, Sloba extra lik.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje - Page 2 Empty Re: Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

Počalji od ZAC Sre 10 Okt 2012, 21:05

U pravu si Miljane, diploma ne znaci nista, neko jednostavno ima sklonosti ka necemu i diploma mu nije potrebna da bi imao vece znanje od nekog inzenjera. Smile

Tako da momci, zajedno smo jaci, ja nemam masinski fakultet, imam visu masinsku i to pre mnogooo godina Wink , ali se ne bojim inzenjera.... jednostavno mehanika i masinstvo mi je u krvi, volim to i volim da ucim, i tu sam da bih pokupio od svakog od vas po neku caku i informaciju. Clap

Ruka ruci nismo ......i!!! ThumsUp

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje - Page 2 Empty Re: Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

Počalji od Miljan Sre 10 Okt 2012, 21:07

To i ja kazem, takvim stvarima nije mesto na forumu, ovde smo svi isti.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje - Page 2 Empty Re: Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

Počalji od Predrag B. Sre 10 Okt 2012, 21:12

Ovo je prvi forim gde sam stavio šta sam završio i odmah sam naišao na "nož"...
Svakodnevno imam problem sa tim, pa čak i sa drugom mehaničarom koji mi održava auto. Nije hteo da zamenimo ležaj na spojničkom vratilu menjača - menjač mi melje kao vodenica, nije hteo da zemenimo dihtung ispod kućišta bregaste - curelo mi je ulje, nije hteo da štelujemo zazore ventila posle 2000 km od generalne - moram da ih preštelujem, rekao sam mu da pazi na manžetne novih spona pri zameni letve - pocepao ih je, nije hteo da skida "flanšnu" na kućištu menjača na koju se montira manžetna pogonskog poluvratila - curi mi ulje iz menjača, nagovorio me je da kupim reparirane viljuške - morao sam da ih zamenim, nije hteo da menja gumice prednjih oslonaca stabilizatora - auto mi šeta levo desno, nagovorio me je da kupim gumeni dihtung poklopca ventila - procureo je posle mesec dana... Ima toliko primera.

Nisam sujetan, nisam nadmen, ne volim da se raspravljam... Nisi mi verovao da manji klip glavnog kočnog cilindra povećava silu kočenja. Podsmevao si se i napisao da bi u slučaju da je to tako svi montirali gl. kočni cilindar sa Fiće i Peglice. Morao sam da napišem da sam to učio na fakultetu i više puta probao u praksi, na više automobila. Pritom, i dalje ne veruješ u to... Na kraju ispadoh tupav, nadmen, ... nema veze ako je to deo nesporazuma Wink

P.S. 1 Problem je bio banalniji nego što smo mislili.

P.S. Sa svim ljudima sa kojima se danas super slažem sam prvo bio u konfliktu. Verujem da će i sada biti tako, nema razloga da ovo bude presedan Wink

Sloba je super Wink
Predrag B.
Predrag B.
SOHC 1498ccm 85ks

Broj poruka : 6738
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 14.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje - Page 2 Empty Re: Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

Počalji od ZAC Sre 10 Okt 2012, 21:18

Necu vise pisati OFF-ove u ovoj temi, samo jos ovo: Sada je dosta....
Predraze, posto si vec masinac, nemoj auto ni terati kod majstora da te sisaju i zezaju, ako i nemas prakse, tu smo mi forumasi... Miljan mnogo bolje poznaje Zastave od mene, ja takodje ponesto znam...pomocicemo ti da sam odrzavas svoj auto i tada neces imato probleme takve vrste.... ako se slazes. Wink

Miljane tako je... i posto sam stariji od vas, (neki me cak zovu i Deda Doh , ali sa njma cu ja lako Boxing i tako dalje), necu vise da vas cujem da se ljutite jedni na druge...jerbo cu vas banujem i n3ecu hteti da se druzim sa vama. Laughing Cheers

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje - Page 2 Empty Re: Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

Počalji od Predrag B. Sre 10 Okt 2012, 21:23

Radili smo generalnu, limariju, zaštitu... ma sve živo i nisam mogao sam jer nemam sav alat, nemam garažu i nemam kanal/dizalicu. Dosta stvari sam radio sam (ne bih da OFF-ujem).

Hvala na ponudi! Ne verujem da će biti nekih većih intervencija, a ostalo je još par sitnica.
Predrag B.
Predrag B.
SOHC 1498ccm 85ks

Broj poruka : 6738
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 14.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje - Page 2 Empty Re: Yugo se ugasio u vožnji i neće da startuje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu