Siber

+15
Kum Ruzvelt
ZAC
Mitke
YUgisa
Milos
dimmu
Avram '90
Miljan
BaronNS
zivadin84
danijeldokic
bavaria
CyberianIce
djoleabarth
Pedja
19 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Siber - Page 3 Empty Re: Siber

Počalji od jollyjumper Sre 14 Sep 2016, 10:55

Ili, raspunktujes onaj deo krova sa nekog Juga na otpadu, raspunktujes svoj, tackasto izvaris ceo taj pokrivni deo i bude kao fabricki Very Happy

jollyjumper
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1107
Lokacija : Le
Datum upisa : 10.03.2015

http://www.serbiancarfans.x10.mx

Nazad na vrh Ići dole

Siber - Page 3 Empty Re: Siber

Počalji od dimmu Sre 14 Sep 2016, 14:52

Imam jednog Yuga za delove i to bi se moglo uraditi ali iskren da budem nemam majstora kome bi takvo nesto poverio da radi za neki novac koji ja mogu da izdvojim. Jedan majstor je jos prosle godine rekao da je to najbolje resenje da uradi bas to i da ga komplet ofarba iznutra/spolja samo da dovezem auto i on sve uradi 1000e je cena. Toliko ne mogu da izdvojim samo za limarske radove i farbanje, a zaista vise ne znam sta da radim sa ovim automobilom. Imam volju i nesto novca da ga sredim da izgleda pristojno ali taj siber sve koci..
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3917
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Siber - Page 3 Empty Re: Siber

Počalji od Miljan Ned 18 Sep 2016, 18:47


Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Siber - Page 3 Empty Re: Siber

Počalji od dimmu Ned 18 Sep 2016, 18:53

Probacu da kontaktiram prodavca da li je to velicina stakla ili od kedera do kedera. Moj siber je 77.5 x 38.5 spolja i iz kabine 81 x 42.
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3917
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Siber - Page 3 Empty Re: Siber

Počalji od dimmu Ned 18 Sep 2016, 22:14

Kontaktirao sam coveka i izgleda ce dimenzije biti ok.
Bidujem par puta vec ali ne mogu da verujem da je neki bot tamo i kako god da ostavim licitaciju on digne za 10din Laughing
Da li je to bot prodavca ili ga je neko stvarno postavio...

edit: Sad sam tek skontao da je to limundo agent, e jesam glup Laughing
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3917
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Siber - Page 3 Empty Re: Siber

Počalji od dimmu Čet 22 Sep 2016, 10:57

Siber - Page 3 IMG_5022_zpsv5coq2sn
Stigao pre 20min. Malo je reci da sam prezadovoljan. Siber je nov, kederi su novi, sarafcici, ma sve...
Malo sam se bojao da mi siber nece odgovarati jer mi prodavac nije rekao dimenzije od kedera do kedera vec dimenzije rupe na krovu koja je potrebna medjutim kada je siber stigao odmah sam ga premerio i potpuno su iste dimenzije kao moj siber na Yugu.
Veliko hvala Miljanu na dojavi, ja limundo jako retko gledam i da nije okacio link ovde najverovatnije bi siber neko drugi ugrabio Cheers
Kockice se polako slazu, juce kupljeni pragovi i krilo i naruceni unutrasnji delovi pragova tako da je auto od ponedeljka kod majstora  Clap
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3917
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Siber - Page 3 Empty Re: Siber

Počalji od jollyjumper Čet 22 Sep 2016, 12:11

Mazi kedere glicerinom redovno

jollyjumper
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1107
Lokacija : Le
Datum upisa : 10.03.2015

http://www.serbiancarfans.x10.mx

Nazad na vrh Ići dole

Siber - Page 3 Empty Re: Siber

Počalji od dimmu Čet 22 Sep 2016, 16:22

Naravno, ne smem se igrati sa takvim stvarima. Sta vise uzeo bih jos jedan siber za rezervu ako nesto iskrsne na oglasima. Svi limari sa kojima sam pricao su mi rekli da nijedan siber na jugu nece izdrzati preko 5 godina, a gledajuci na to da se ovaj auto ne bi vozio preko zime i da je preko iste garaziran na suvom, da leti redovno odrzavam kedere da se od sunca ne osuse i ne ispucaju nadam se da ce potrajati duze vreme... Jedina blaga zamerka je sto se na slikama videlo kao da je siber zatamljen ali je sa unutrasnje strane neki hrapaviji i tackast materijal kao i na mom siberu i preko toga je ne moguce staviti foliju za stakla jer ostaju mehurici koji se ne mogu isterati.
Za sad necu dirati nista ali videcemo sledeceg leta kada krenu vrucine. Jos letos sam imao problema da kada idem kuci sa posla sunce tuce direkt u glavu, a folija je tu dosta pomogla.
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3917
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Siber - Page 3 Empty Re: Siber

Počalji od jollyjumper Čet 22 Sep 2016, 17:16

Ne kapiram zasto nijedan siber na Jugu ne bi izdrzao duze od pet godina, a na drugim automobilima bi izdrzao. Glupost!!! Menjaj limare onda. Isti djavo, zavisi od vremena, da li se odrzava keder ili ne. Guma jednako propada. Drugaru su na novom Meganu poceli da propadaju kederi jer ih nikada nije mazao glicerinom. Megan kupljen nov u salonu, uglavnom stajao na parkingu, sada vec ima tri godine.

Sto ne stavis foliju spolja?

jollyjumper
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1107
Lokacija : Le
Datum upisa : 10.03.2015

http://www.serbiancarfans.x10.mx

Nazad na vrh Ići dole

Siber - Page 3 Empty Re: Siber

Počalji od dimmu Čet 22 Sep 2016, 17:25

Zato sto na vecini automobila imas one kanale za odvod vode kod sibera, a ovde se skuplja i nema gde da ode. Doduse jeste da se i ti kanali zapuse vremenom ali se uz malo muke i to resi. Veoma rado bih promenio limare ali nazalost ovde momci koji rade dobro ispod 1000e ne rade, a ljudi koji rade jeftinije probiraju posao ili fantaziraju..
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3917
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Siber - Page 3 Empty Re: Siber

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu