Generalka na Audi/VW 1.6D motoru

4 posters

Ići dole

Generalka na Audi/VW 1.6D motoru Empty Generalka na Audi/VW 1.6D motoru

Počalji od Petar Sre 20 Jul 2011, 07:26

Pozdrav od mene!

Ovo je pitanje mog kolege sa posla. Dakle, on ima nameru da u njegovom mestu u Baču uradi generalku kod majstora u kog pre svega ima poverenja i koji ima iskustva sa dizel motorima (tipa TAM, traktori i stari dizeli kao npr ovaj). Ono što je njegovo pitanje je gde i od koga da nabavi delove potrebne za taj posao. Dakle, kolega radi u SU, ali putuje do Bača i mehaničku obradu motora bi odradio u CUBI-ju u Novom Sadu. Takođe ga interesuje da li je neko imao iskustava sa njima i da li je to pouzdana radionica. Što se tiče delova, verovatno će gledati gde je bolje da kupi, pa ako neko ima preporuke odavde iz SU, neka se javi.

Hvala unapred na odgovorima!

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 41
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Generalka na Audi/VW 1.6D motoru Empty Re: Generalka na Audi/VW 1.6D motoru

Počalji od darko.su84 Sre 20 Jul 2011, 11:29

Sto se tice CUBI-ja ja sam cuo da jako dobro radi, imam brata u Beceju, auto mehanicar je i on mi je reako da sve za mehanicku obradu nose u NS kod CUBI-ja i da ekstra radi, e sad za delove to ne znam gde bi bilo najpovoljnije.
darko.su84
darko.su84
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 262
Godina : 39
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Generalka na Audi/VW 1.6D motoru Empty Re: Generalka na Audi/VW 1.6D motoru

Počalji od djzecky Čet 21 Jul 2011, 12:30

Ja kada sam se raspitivao za obradu,vecina njih mi je preporucila bas Cubi!
Kazu da oni rade najpedantnije i sve po Ps-u, a delove moze uzeti od njih.
Oni lepo sastave sve tamo,sa novim delovima posle obrade.
Cak sta vise preporucljivo je i najsigurnije ,jer ako ne daj boze nesto ne stima,oni odmah to vide i srede,jer si platio da ti oni odrade sve.
Ako radis samo obradu (bilo gde) i prilikom sastavljanja nesto nije perfektno, u najmanju ruku ces imati cimanje oko vracanja bloka i ponovne obrade...ako prihvate reklamaciju.
Osim toga oni su jedini.koliko ja znam u okolini,koji posle obrade potope blok sa nekom kiselinom i on posle izgleda kao nov i spolja i iznutra.

Puskas iz Kule je bio najbolji pre,ali od kada radi gomila radnika kod njega,to vise nije to.
Za ove iz Sente sam cuo da su zeznuli mere obrade drasticno, a na raklamaciju je odgovor bio- sredi to samo malo smirglom,da moze da legne lepo!!!!
Sve ovo sam cuo od majstora koji radi u firmi gde dnevno imaju po 2-3 generalne, sto starijih automobila,sto traktora.

Ako prijatelj ipak planira samo obradu da radi a delove nabavlja sam,preporucujem za nabavku http://www.delmax.rs/ jer se bave i vele i maloprodajmom. Ja imam njihov katalog i stvarno imaju ogromnu ponudu po prihvatljivim cenama.

djzecky
djzecky
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1098
Godina : 40
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Generalka na Audi/VW 1.6D motoru Empty Re: Generalka na Audi/VW 1.6D motoru

Počalji od dragan brate Čet 21 Jul 2011, 12:54

Svaka preporuka za Cubi

dragan brate
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 244
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 08.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Generalka na Audi/VW 1.6D motoru Empty Re: Generalka na Audi/VW 1.6D motoru

Počalji od Petar Pet 22 Jul 2011, 08:24

Znači CUBI radi komplet generalku. Da li neko zna odakle nabavlja delove? Kolega se zainteresovao da se to komplet odradi kod njega.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 41
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Generalka na Audi/VW 1.6D motoru Empty Re: Generalka na Audi/VW 1.6D motoru

Počalji od Petar Sre 21 Sep 2011, 12:33

Kolega je oterao auto u CUBI. Rešena generalka i uz to lamela. Zadovoljan je rezultatom. Uskoro ide na dotezanje glave. Od njega dakle imate još jednu preporuku za CUBI.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 41
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Generalka na Audi/VW 1.6D motoru Empty Re: Generalka na Audi/VW 1.6D motoru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu