Zatvoren ugao tocka - Losa reglaza trapa

3 posters

Ići dole

Zatvoren ugao tocka - Losa reglaza trapa Empty Zatvoren ugao tocka - Losa reglaza trapa

Počalji od djzecky Čet 18 Mar 2010, 18:55

Evo resih da pitam konacno jer me vec jako nervira ovaj problem.Mozda neko ima nesto pametno da predlozi
Naime zadnji desni tocak mi vec duze vremena stoji "pod zatvorenim uglom" bar mislim da se tako kaze.
Kada sam bio na optici nesto su kao malo ispravili ali slabo je to bilo. Ja imam utisak kao da su iskrivljene vile (prema napred) pa zato tako stoji ali oni su rekli kao nije to. Zavlacio sam se vec x puta ispod i na oko nema nikakve razlike u vilama.
Jel ima neko predstavu sta bi moglo da bude ili sta da probam da uradim-proverim?
Zatvoren ugao tocka - Losa reglaza trapa Tockovi2.th Zatvoren ugao tocka - Losa reglaza trapa Tockovi1.th
djzecky
djzecky
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1098
Godina : 40
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zatvoren ugao tocka - Losa reglaza trapa Empty Re: Zatvoren ugao tocka - Losa reglaza trapa

Počalji od Danilo Čet 18 Mar 2010, 19:28

podbaci podloske pod sraf koji drzi viljusku da otvoris taj tocak
Danilo
Danilo
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 201
Lokacija : BG
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zatvoren ugao tocka - Losa reglaza trapa Empty Re: Zatvoren ugao tocka - Losa reglaza trapa

Počalji od Draga Pet 16 Jul 2010, 09:58

Ma daj,to se na reglsazi lako sredi a Danilo je lepo napisao sta je problem.Obicno,fabricki ide po jedna deblja podloska ako je sa gredom sve u redu a naravno zato postoje podloske koje majstori na reglazi ubacuju u zavisnosti koliko je ugao tocka zametnut.To mozes i sam sa jednim pomoicnikom da proveris pomocu kanapa ili duze cevi koliko ti tocak "bezi".Naravno da viljuske moraju da budu dobre sa dobrim caurama.
Draga
Draga
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 93
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zatvoren ugao tocka - Losa reglaza trapa Empty Re: Zatvoren ugao tocka - Losa reglaza trapa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu