Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

+3
yugodriver
zeleni macak
Stefan
7 posters

Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od Stefan Sre 24 Feb 2010, 20:13

Interesuje me da li je moguce i kako se krecu cene?
Stefan
Stefan
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 67
Godina : 31
Lokacija : Apatin
Datum upisa : 24.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od zeleni macak Sre 24 Feb 2010, 20:21

Naravno da se moze ugraditi, moj savet je da pored alarma ugradis i centralno zakljucavanje je ces sa time olaksati sebi otkjucavanje vrata tj neces morati gurati kljuc u bravu nego sve ces raditi sa pritiskom na dugme . Cene su raznolike u zavisnosti sta hoces tj nesto amatersko ili profesionalno .Ali otprilike mislim da pocinje od 110 eura pa navise .Vidim da si iz Sombora pa prosetaj po gradu obidji autoelektricare i imaces informaciju iz prve ruke.
zeleni macak
zeleni macak
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1994
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 08.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od yugodriver Sre 24 Feb 2010, 20:22

yugodriver
yugodriver
SOHC 1116ccm 61ks

Broj poruka : 1508
Godina : 44
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od Pedja Sre 24 Feb 2010, 20:41

Slazem se da je najbolje staviti alarm sa CB. Sama montaza nije nikakav problem, mislim da mozes i sam da uradis, ne treba ti neko posebno iskustvo i predznanje. Ako hoces, dodji u NS da je zajedno ugradimo, ja necu naplatiti nista. Cheers
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od Stefan Sre 24 Feb 2010, 20:57

A da li je ugradnja u zastavu 101 ista kao u jugu,jer sam cuo da je komplikovanija?
Stefan
Stefan
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 67
Godina : 31
Lokacija : Apatin
Datum upisa : 24.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od Pedja Sre 24 Feb 2010, 21:00

Komplikovanije je utoliko sto ima 2 vrata vise da se odrade, pa treba vise vremena... ali ne bi trebalo da je prevelik problem. Smile
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od zeleni macak Sre 24 Feb 2010, 21:01

Pa komplikovanija je za ta vrata vise sto ima Very Happy tj treba malo vise vremena za ugradnju i nista vise ,ostalo je sve isto .Pedja ti je dao dobar predlog pa izvoli ,nisi daleko od n.sada.

edit

Laughing Pedja al smo napisali u isto vreme i istu stvar ThumsUp
zeleni macak
zeleni macak
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1994
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 08.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od Stefan Sre 24 Feb 2010, 21:18

U redu doci cu u Novi Sad,kad to budem radio,gde se kupuju alarmni sistemi,da li ih ima u vecim auto radnjama ili ima nekih drugih mesta?
Stefan
Stefan
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 67
Godina : 31
Lokacija : Apatin
Datum upisa : 24.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od YUgisa Sre 24 Feb 2010, 21:21

Imas npr naseg spoznora na forumu:

https://zafc.forumsr.com/oglasi-f17/maximus-tuningcajgeriloncifilterikadicealarmicentralneitd-t847.htm

Imas najcesce na pijacama... Ili nekim auto radnjama ali vise specijalizovanih za aftermarket delove... Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61539
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od Pedja Sre 24 Feb 2010, 21:27

Ja sam ugradjivao bas taj od sponzora (model sa opcijom za otvaranje gepeka, tj. dvokanalni), i zadovoljan sam. Smile Jedino ponesi nesto alata i po mogucstvu aku busilicu, ako imas, uostalom, dogovoricemo se, kad budes resio da dodjes, javi, pa cemo se dogovoriti oko detalja. Wink

Macak Very Happy
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od Stefan Sre 24 Feb 2010, 22:25

Video sam na preporucenom sajtu da je cena alarma sa CB 55 eura,sta znaci profesionalno a sta amatersko,jel to u vezi sa ugradnjom ili sa samim sistemom?
Stefan
Stefan
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 67
Godina : 31
Lokacija : Apatin
Datum upisa : 24.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od zeleni macak Sre 24 Feb 2010, 22:46

Znaci i za jedno i za drugo ,danas je nazalost rasprostranjeno da svako radi svasta pa tako je i oko ugradnje alarma.Profesionalno znaci da je ozbiljna firma sa dobrim majstorom a ono drugo naravno suprotno.Sam sistem isto tako ide od onih losijih kineskih do onih boljih fabrickih tj tipskih (mada ovo u principu za zastavu ne vazi ) .Moj savet je malo procitaj po internetu ko je sta ugradio i kakvo mu je iskustvo .Ja sam vodjen informacijom putovao oko 550 km da bi ugradio nesto ozbiljno u moj auto kod ozbiljnog majstora ali o tome ne bi pisao javno ipak je to zastita na koju racunam da odradi svoj posao .
zeleni macak
zeleni macak
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1994
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 08.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od Pedja Čet 25 Feb 2010, 01:42

Amaterski ti je ono sto mozemo ti, ja, ili neko od nas da radimo u dvoristu/garazi. "Profesionalno" rade uglavnom specijalizovani servisi, ali i njihov profesionalizam treba uzeti sa dozom rezerve (najbolje da ti neko preporuci servis, da nisu neki samozvani majstori).

Mislim da nema potrebe placati profesinalce za ugradnju na Zastavin auto, jer je rec o relativno prostom poslu (ima da se radi, ali nista komplikovano), u servisu bi ti to verovatno brze odradili, ali mislim da nema mnogo sta "bolje" da se odradi, jer opet kazem, jednostavan je posao, a mesta za greske je malo.
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od Mitke Ned 27 Mar 2011, 15:43

Zna li neko kako se ugradjuje alarm u golfa 2, i kako ga povezati sa vec postojecom centralnom bravom ?
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od milospa Čet 16 Jun 2011, 09:33

Evo ako neko ima problema oko povezivavanja alarma marke Bear sa CB da bi dobio da alarm otkljucava i zakljucava vrata. Dakle plava i zelena zica sa alarma idu na braon i belu koje izlaze iz CB za daljinsku kontrolu.
Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Fotografija068.th


Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Fotografija070.th


Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Fotografija069.th



milospa
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 5
Datum upisa : 09.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ugradnja alarmnog sistema u zastavu Empty Re: Ugradnja alarmnog sistema u zastavu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu