Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo)

+6
Zuty
CyberianIce
Avram '90
Vladimir-1985
Riverholder
Pedja
10 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

na dugme - Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo) - Page 2 Empty Re: Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo)

Počalji od YUgisa Pon 04 Okt 2021, 16:11

Da ne mora, tako je i na ljubicastom uradjeno kod mene i na 2 yuga gde sam ugradjivao, isto samo napravim Y racvu i na jedan kraj ustekam fabricku zicu, a drugi ustekam nazad na prekidac stop svetla i treci kraj ide na taster. Nego pitao onako retoricki ako je 12v, onda moze bez releja Very Happy Ili ako je masa, teoretski moze i onda.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61566
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

na dugme - Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo) - Page 2 Empty Re: Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo)

Počalji od nikola031 Pon 04 Okt 2021, 16:25

Sigurno da je bolje sa relejem, a da li se isplati komplikovati posao je vec drugo pitanje Very Happy
nikola031
nikola031
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 356
Godina : 31
Lokacija : Užice - Kragujevac
Datum upisa : 22.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

na dugme - Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo) - Page 2 Empty Re: Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo)

Počalji od YUgisa Pon 04 Okt 2021, 16:30

Ako bih stavljao relej onda ja to ne volim tako da strpam negde nesto, onda bih vukao medju ostale fabricke itd... Wink I kod Ljubicastog sam napravio dodatan nosac za releje sa vozaceve strane, posto imam toliko dodatnih da ne bi mogli ni da stanu medju fabricke, ali sam napravio da bude sve na jednom mestu da mogu lako da zamenim osigurac i da promenim relej ako treba Wink

Da je to neki sistem koji se konstantno koristi u voznji, onda bih napravio instalaciju za njega, ali ovo sto radi na koji sekund, mislim da nije kriticno, a ako i povezem na CB, opet je deo sistema centralne brave Very Happy Nije sistem koji nema veze sa tim Very Happy

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61566
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

na dugme - Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo) - Page 2 Empty Re: Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo)

Počalji od junior45 Pon 04 Okt 2021, 19:46

Pa ne moras relej ali ako koristis signalnu sicu za nesto onda bi verovatno morao da stavis relej da ti bude kao prekidac za struju da ne bi pregoreo modul ili mikroprekidac,posto mislim da povuce taj motoric dosta struje na trenutak..probaj stavi jos jedan glavni motoric na suvozacka vrata pa nek ti on daje masu nazad,posto struju svakako imas od brisaca..msm ako nece imati daljinsku jedino neki mikroprekidac
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34898
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

na dugme - Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo) - Page 2 Empty Re: Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo)

Počalji od YUgisa Pon 04 Okt 2021, 20:01

Videcu kako radi kad se budem igrao sa time, pa ako mi se bude cinilo da nece da valja, stavicu preko posebnog mikroprekidaca Wink Jel relej vuce struju kad radi? Very Happy Mislim posto ce biti aktiviran kada auto nije zakljucan, a to je ipak veci deo vremena.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61566
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

na dugme - Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo) - Page 2 Empty Re: Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo)

Počalji od junior45 Pon 04 Okt 2021, 20:36

Vuce nesto malo..zato ko ima blokadu motora brze mu se izvuce akumulator brze nego kad je nemas,posto kod vozila koja imaju blokadu motora relej kad je ugasen pusta struju a kad je upaljen ne pusta struju
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34898
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

na dugme - Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo) - Page 2 Empty Re: Otvaranje gepeka iz kabine, na dugme (Yugo)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu