Lanci, carape i drugi mehanizmi za povecanje trakcije po snegu i ledu

2 posters

Ići dole

Lanci, carape i drugi mehanizmi za povecanje trakcije po snegu i ledu Empty Lanci, carape i drugi mehanizmi za povecanje trakcije po snegu i ledu

Počalji od YUgisa Ned 13 Feb 2022, 16:20



Da podelim jedan test lanaca i carapa Smile Imam lance na ljubicastom Yugu ali mislim da nemaju prakticnu primenu na njemu, a za zelenog Yuga se razmisljam prilicno da kupim carape, ima ih za oko 3500din, dok su lanci oko 2000din.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61554
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Lanci, carape i drugi mehanizmi za povecanje trakcije po snegu i ledu Empty Re: Lanci, carape i drugi mehanizmi za povecanje trakcije po snegu i ledu

Počalji od VPetar Ned 13 Feb 2022, 16:48

Nisam jos gledao snimak, ali nikada jos nisam imao potrebe za lancima, ni na planinama. Jedino mi fali veca visina auta zbog snega. Podrazumevam dobre gume, naravno. Za led bih pre uzeo carape, mada su one dosta kratkotrajnije generalno u odnosu na lance (sto ne mora biti problem s obzirom na to koliko cesto treba).
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7282
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Lanci, carape i drugi mehanizmi za povecanje trakcije po snegu i ledu Empty Re: Lanci, carape i drugi mehanizmi za povecanje trakcije po snegu i ledu

Počalji od YUgisa Ned 13 Feb 2022, 17:49

Nisam ni ja, ali ako cu da kupim nesto, gledam nesto prakticno Laughing Na ljubicastom je bila pre i sprdnja jer je manje bilo mesta od gume do ruba nego sto je lanac debeo Laughing Sad sa zimskim mozes cepanice vezati Laughing

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61554
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Lanci, carape i drugi mehanizmi za povecanje trakcije po snegu i ledu Empty Re: Lanci, carape i drugi mehanizmi za povecanje trakcije po snegu i ledu

Počalji od VPetar Ned 13 Feb 2022, 20:08

Ne moras da nosis ako ides u sumu Very Happy
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7282
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Lanci, carape i drugi mehanizmi za povecanje trakcije po snegu i ledu Empty Re: Lanci, carape i drugi mehanizmi za povecanje trakcije po snegu i ledu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu