Zastava 101 sredjivanje limarije

+13
ljuti
Milos55
markoni256
dimmu
Nikola I.
VPetar
tempo gti
ZAC
_jugosloven
banebg81
jollyjumper
Miljan
Sultan
17 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od ZAC Sub 27 Okt 2018, 00:18

Ja nisam reko da je lose, znam da vecina tako radi...ja sam samo rekao da sam ja licno picajzla i sve sto radim ili radim ili ga se ne hvatam...mora da bude savrseno ili nikako..kapiras. Ne prihvataj nista licno, ja samo kazemn sta mi se svidja a sta ne. Cheers

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od laki Sub 27 Okt 2018, 00:21

Daleko od toga da prihvatam licno, vise sam zeleo da docaram da je ovo obicno sredjivanje Smile

laki
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 252
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od dimmu Sub 27 Okt 2018, 06:46

Lepo je ovo ispalo, ima narandzine kore i malo je ostalo boje po lajsnama ali ok.
Zavidim vlasniku, da je Fantom tako bio ofarban sada bi se uveliko vozao Sad
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3895
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od tempo gti Sub 27 Okt 2018, 09:34

mogo si bar ove retrovzore maknut
tempo gti
tempo gti
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 155
Datum upisa : 06.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od laki Sub 27 Okt 2018, 09:42

Ponovo samo kritike...kritike...iako sam na pocetku teme zamolio da ih ne bude

Zasto ste ljudi takvi? Cemu to mogao si barem ove retrovizore promeniti...nece vlasnik ne zeli covek zeli normalan auto voli Zastavu i da postoji novi kec kupio bih novog, ali ne postoji pa je uradio ovog, lepo sam po X puta napisao da je vlasnik stariji covek i da ga ne zanima menjanje retrovizora i ostalo

Sto se tice te famozne pomorandzine kore, to je takva boja jednostano akril "potone" auto nije poliran, vecina lakirera u ovo danasnje vreme svaki auto polira odmah sutra dan posle spricanja jer se bas dobija ta pomorandzina kora

laki
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 252
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od VPetar Sub 27 Okt 2018, 14:15

Tako svi sebe tese. Pomorandzina kora nije nesto sto je neophodno, samo posledica neznanja/zurbe i sl..
A okacio si slike i rekao da prosudimo sami Very Happy ljudi to i rade Wink ne treba da te pogadja sto neko ima zamerku, pogotovo sto je vecina na nesto sto nisi ti radio.. zamerka za druge retrovizore je nesto sto ne odlucujes ti i pomorandzina kora je posledica farbara, opet nisi ti radio..
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7282
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od dimmu Sub 27 Okt 2018, 15:36

Ja opet kazem da je moj auto bio ovako ofarban pre dve godine ja bih bio zadovoljan i danas bi se vozali zajedno..
Sredi se narandzina kora, to po lajsnama takodje, ima par detalja koji bodu oci kao ti retrovizori ili branici ali video sam da si rekao na fejsbuku da je covek stariji i da mu to nije bitno da su branici ofarbani.
Okacio si slike na forumu, to automatski znaci da ce svako i da prokomentarise ovako ili onako, sasvim normalna stvar. Verujem da niko nista lose nije mislio niti za tvoj, niti za ocev rad, ljudi samo vide ono sto im je upalo u oci i to komentarisu.
Meni je kec lep, radni vek mu je produzen i spasen je bacanja na otpad sto je u sustini i najbitnije.
Video sam i koja je cena koju si pisao na fejsbuku za taj rad meni je to skroz ok i vredi raditi tako nesto.
Bolje uloziti takvu cifru i srediti to sto imas nego prodati takvog keca pa opet ispocetka traziti drugo vozilo i padati u iste muke..
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3895
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od VPetar Sub 27 Okt 2018, 15:51

Ili kupiti neki "nov" evropski auto i zakopati se..
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7282
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od ZAC Sub 27 Okt 2018, 16:26

tempo gti ::mogo si bar ove retrovzore maknut

Pa nije imao vremena, za skidanje tih retrovizora potrebno je celih 30 sekundi.. Laughing

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od ZAC Sub 27 Okt 2018, 16:34

laki ::

Sto se tice te famozne pomorandzine kore, to je takva boja jednostano akril "potone" auto nije poliran, vecina lakirera u ovo danasnje vreme svaki auto polira odmah sutra dan posle spricanja jer se bas dobija ta pomorandzina kora


Koristim akrilnu boju i nemam narandzinu koru... a nisam profesionalac...ovako radimo mi amateri...

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Th_50757_20161205_201014_122_964loZastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Th_50758_20161205_200959_122_30loZastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Th_50758_20161203_203458_122_402lo

Ofrbano je i to ispod te plocice gde pise model i godiste...ja sve skidam kada farbam...ili se na latim farbanja.

Ja ne volim fuseraj, zato sam ovo postavio..

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od Nikola I. Sub 27 Okt 2018, 16:49

Ovaj kec je maksimalno korektno odradjen, bilo kakva kritika nije na mestu, a obzirom da je auto namenjen za svakodnevnu upotrebu ulagati vise truda, vremena i para je bezveze... Smile

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od laki Sub 27 Okt 2018, 19:02

Ta pomorandzina kora se desava iz dosta razloga, nije isto farbati mali deo i imati puno vazduha ili farbati ceo auto i ostanes bez vazduha. Kod mnogo lakirera sam gledao poslove pa sve ispada "cupavo" malo se zapolira i teraj. Lako je danas biti lakirer kad ima novih materijala, polira se itd kako god da ispadne resava se sve...

Konkretno covek koji je radio ovog keca je radio u Ikarbusu i samo spricao terao dnevno po 200 litara boje i sad on ne zna da sprica....i uopste nije strasno izrazeno na ovom autu namerno sam slikao da se vidi.

@dimmu

Hvala na pozitivnim komentarima, slazem se u potpunosti da je bolje uloziti u ovako neki auto, pogotovo kada je neko navikao na Zastavu
Slike sam postavio da se komentarise, ali zasto previse ne potrebnih komentara? svi se uhvatili branika, nekih tamo retrovizora, a niko se nije zapitao da je ta stara sajtna imala rupetine, da su se zadnja desna vrata potpuno raspala, niko nije pomislio da su se sva vrata skidala sanirala rdja na unutrasnjoj kadici, ofarbana sa vrata iznutra itd....da je komplet enterijer izvadjen, da je sve zasticeno i kao prvo ja sam ovu temu postavio zato da se vidi da jos neko postoji u ovoj Srbiji da zeli da vozi keca da zeli da ulozi 600-700e u njega, da ga vozi jos koju godinu, da se taj Yugo i kec zadrzi jos barem 10-15god i da se vidja na putevima, jer cemo doci u slucaj da ih nece biti kao ni sto nema Fice...

@ZAC

Druze retrovizori sa auta su skinuti i nisu bili na autu u toku spricanja!!!

Ovako je auto otisao na farbanje, tamo su skinuti jos neki detalji koji nisu mogli zbog voznje auta do lakirera

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 20180914-172953

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 20180914-173022

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 20180914-173034

Umesto da ako volis tu Zastavu, kazes bravo majstore, trudis se radis, nesto si doprineo ti mene na svaku prozivas....

Ovaj rad na ovom autu nije fuseraj nikako, da je fuseraj bila bi sajtna preko sajtne i ofarban domacom Dugom koja je razredjena benzinom iz auta....ne bi se skidala vrata nego bi se sajtna menjala bez skidanja vrata a svi vrlo dobro znamo sta je skinuti vrata na kecu lakse zameniti sajtnu nego skinuti 4ro vrata

@Nikola I.

Hvala druze, upravo si rekao ono sto ja sve vreme pokusam da kazem, a mali broj ljudi ovde zeli to da prihvati, da je to vozilo za svakodnevnu upotrebu i uradjeno dosta dobro


E sad ja se veoma kajem sto sam uopste zapoceo ovu temu i sto se samo bzv raspravljam i realno ispadam budala. Tako da molim admina/moderatora da obrise ovu temu, jer nije docekana sa dobrodoslicom...

Pozdrav

laki
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 252
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od Nikola I. Sub 27 Okt 2018, 20:31

Druze uvek ce biti kritika i hejtova ma sta god uradio, to je neminovno, najvaznije je ne obazirati se na misljenja okoline, znas onu staru- psi laju sport wagoni prolaze... Laughing

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od dimmu Sub 27 Okt 2018, 20:34

Samo opusteno i bez nerviranja.
Ne moze se svima udovoljiti. Tako je bilo uvek, a i bice.
Bitno da je vlasnik zadovoljan Wink
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3895
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od markoni256 Sub 27 Okt 2018, 21:05

Auto je uradjen sasvim korektno , jedno osvezavanje koje ce tom autu produziti vek trajanja , slicne radove sam radio na mom jugu kojeg sam kupio sa korozijom i rdjom zato nije ni puno placen i sredjen je da bude pristojan i da potraje jos neku godinu i ako bude izdrzao 10 godina a mislim da hoce ja cu biti prezadovoljan.Detalji i estetika kao sto su lajsne , branici , retrovizori itd nisu bitni u ovom slucaju jer auto koji se koristi svaki dan nemoguce sacuvati od lupanja vratima drugih automobila na parkingu i sl. ja sam se pomirio sa tim.
markoni256
markoni256
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 39
Godina : 33
Lokacija : BG , Rakovica
Datum upisa : 16.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od ZAC Sub 27 Okt 2018, 22:53

Opusti se druze, ja sam samo izneo svoje misljenje..a to si i hteo....
Sve u svemu dobro je da je tom autu produzen vek...verovatno da je vlasnik zeleo da ulozi vise novca, onda bi bilo i bolje.

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od laki Ned 28 Okt 2018, 12:51

Druze ja sam opusten i sasvim normalno i realno pricam, ali ne dam na sebe i svi koji su bili kod mene trgovali, dolazili po neki deo ili sam im slao znaju koliko sam korektan, realan i izadjem u susret uvek

Ti si taj koji optuzuje i pravis se previse pametan, ovo pisanje nije moj stil ali morao sam da ga iznesem jer realno je tako

Malo sam precesljao forum, gde god je neko radio limariju postoji tvoj post kako je lose uradjena, tako da nemamo sta da diskutujemo i pricamo

Ja sam objasnio kako bi izgledao fuseraj, da je tako radjeno ovo je radjeno sto bi se reklo domacinski

U svakom slucaju mladji sam od tebe dosta, tako da trebao bi da cenis jos vise kad je neko vredan, radi i trudi se...a ne da me prozivas i smejes mi se zato sto nisam skinuo retrovizore koje sam skinuo

Dalja diskusija je suvisna.

laki
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 252
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od Milos55 Ned 28 Okt 2018, 13:54

laki ::Druze ja sam opusten i sasvim normalno i realno pricam, ali ne dam na sebe i svi koji su bili kod mene trgovali, dolazili po neki deo ili sam im slao znaju koliko sam korektan, realan i izadjem u susret uvek
Apsolutno potvrđujem. Uzimao sam od Nemanje delove više puta, i slobodno mogu da kažem da je jedan od najkorektnijih ljudi od kojih sam kupovao, a kupovao sam od dosta njih. Svakako ćemo nastaviti tu saradnju, jer ne treba menjati ono što valja. Tako da, nemoj da se obazireš na negativne komentare, jer će takvih uvek biti... Ja sam siguran da ste ti i tvoj otac to odradili i više nego dobro, jer sam, kao što rekoh, bio kod tebe više puta, i video sam svojim očima kako vas dvojica radite automobile, tako da, ne pričam napamet.
Milos55
Milos55
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 626
Godina : 24
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od ljuti Ned 28 Okt 2018, 14:21

sto onda postavljas temu ako ne prihvacas negativne komentare ili sugestije ili kritike?
tu sad prozivas ti covjeka jer je nesto napisao,ako ti to nije prijalo nisi ni trebao da mu odgovaras i sad tu pravis svadju.
ako si mladji kao sto kazes,onda iz postovanja prema starijima ne ulazis u takve rasprave i ruzno im odgovaras,nepostovanje totalno....
ti si ne uvrijedio na to sto je on rekao oko retrovizora,kao da je rekao ne znam sta negativno,boze me sacuvaj tvoje reakcije na tako nesto
ljuti
ljuti
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 657
Godina : 33
Lokacija : kostajnica
Datum upisa : 11.06.2017

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od ZAC Ned 28 Okt 2018, 16:33

Niko nije rekao da ti nisi korektan, ja sam samo komentarisao tvoj rad..i rekao sam ti, meni se ne dopada. Ja i cenim tvoj rad, zato ga i kritikujem, da te potstaknem da sledeci put uradis jos pedantnije, pa pedantnije, pa pedantnije..i na kraju postanes vrhunski majstor. Covek uvek treba da tezi boljem . To sto si ti mladji a ja stariji nema nikakve veze, ja sam bio pedantan i sa 18 godina....tako da taj komentar ne razumem.

Ovo je majstorluk

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Th_40726_mini_lakiranje8_122_474lo


A ovo fuseraj.

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Th_40785_farbanje_automobila19154_122_975lo


Ko misli drugacije, taj je zadovoljan i farbanjem sa cetkom i valjkom..

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od laki Ned 28 Okt 2018, 16:50

@Milos55

Hvala druze

@ljuti

Po deseti put kazem da sam temu postavio da obogatim forum da barem neko sredjuje keca, pogledaj puni su oglasi keceva trulih sa isteklim atestima za 200e i nece ih niko, uzimaju ih "arapi" ako niste znali 128ica u Egiptu je nacionalni auto i ovde u Srbiji se masovno rasturatu 8ice i kecevi i delovi se salju kontajnerima za Egipat, non stop me zivkaju dolaze uzimaju neispravne menjace, kompletne automobile

Pa sto da ga ne prozovem? kad je on mene prvi prozvao za te retrovizore koje sam skinuo i za jos X stvari i jedini on tvrdi da je rad fuseraj pored jos 10 osoba sa foruma koji kao i ja kazu da je rad veoma korektan

Pa valjda zato sto sam mlad i normalan treba da me bodri a ne da pametuje

@ZAC

Tvoj problem je sto mesas RESTAURACIJU od SREDJIVANJA. Procitaj sta sam napisao na pocetku teme i sta je Miljan komentarisao i sta je decko rekao bas na tu temu restauracija i limarsko-farbarsko sredjivanje jednog obicnog keca

Jel ti stvarno mislis da ima ekonomske opravdanosti uraditi ovog keca kao ovog Minija?

Ovo je uradjeno maksimalno pedantno za vozilo koje se radi

Posto sam sada usao u kucu, pakovao neku udarenu Astru i dolazi nam covek tu iz kraja pomalo nesto farba, doveo nekog zeta da mu se zameni sajtna na kecu, opet se vracamo kecu Very Happy Bla bla ne moze da prodje tehnicki rupetine, raspalo se sve i ono gde ide dizalica i samo da se kako on kaze prihefta nova sajtna u tome moj otac kaze pa ne radim ja tako, a nemam gde ni zavariti mora ovo sve da se pravi itd i to ce te kostati 50e nasa zastitita vi posle farbate a moze u tu cenu i da ti uradimo pistoljem za zastitu sajtnu samo kupi jednu bocu zastite i traku ako vec neces da farbas...i lik ladno kaze e majstore ako moze za 20e samo mi zavari drugu sajtnu i nista otac se zahvali na ponudi

I sta mi dalje da pricamo? Moras Zac da shvatis da niko ne zeli da ulozi i da nema ekonomske isplativosti obican auto sredjivati kao ovog Minija i moras da shvatis da nismo svi perfekcionisti, za mene je ovaj moj kec ispao prelepo i kvalitetno i vec nam je nabacio jedan novi posao, komsija vlasnika kad je video hoce i on da radi svoj auto

Kolegi sa foruma @markoni256 u njegovoj temi Yugo in si takodje napisao ovde je limarija jako lose uradjena, pa kako to da niko ne zna da radi? sto se ti ne zapitas da li to u redu tako nesto napisati? Ja koliko sam pogledao na onim slikama sto je decko postavio iako ne mogu da ih uvelicam to meni deluje sasvim ok i fino uradjeno, svi postupci ispostovani ljudi se trudili radili i sad neko ko pise iz fotelje treba da kaze to je jao lose uradjeno Very Happy Pa daj druze, radis i ti sigurno neki posao, trudis se kao i svi mi, pa olabavi malo, shvati da je ovaj kec 2004, da je taj Yugo od @markoni256 najobicniji Yugo koji vredi par stotina evra

Nemoj se ti ljutiiti na mene, ali malo razmisli o ovome sto pricam, pa ces videti da sam upravu

laki
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 252
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od ZAC Ned 28 Okt 2018, 18:06

Znam da ljudi uglavnom hoce da zakrpe, nemaju para za redovno sredjivanje....ali zbog toga je keceva i osmica sve manje i manje..pa sam kazes da je kec u egiptu nacionalni auto...strasno, to je porazavajuce.. zar ne.

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od _jugosloven Ned 02 Dec 2018, 09:29

Pozdrav, ako se secate mog posta od pre nekoliko nedelja - nasao sam limara koji mi je napravio auto za, verovali ili ne, 40e.

Jedini problem jeste hauba koju sam kupio na otpadu. Limar tvrdi da je ona 140,5 cm u sirinu a da je moja stara 140 cm i da nova ne moze da se zatvori jer pokriva krilo kod vozaca a sa suvozacke strane je luft.

Da li postoji mogucnost da mi je lik sa otpada prodao haubu od 128 na primer ili od nekog 101 druge generacije? Moj kec je 1990. godiste.

Evo slika pre zamene haube:

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Hauba3
Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Hauba4

Posle zamene haube:

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Hauba1
Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Hauba2

Hvala!

_jugosloven ::Pozdrav ljudi!

Pre nekoliko dana imao sam udes u kome je ucestvovala moja Zastava 101 1990.
Stanje posle udesa na Zastavi je sledece:

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Z101_01

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Z101_02

Zvao sam auto-limare, nabavio delove u boji auta - prednji vezni lim, branik, krilo, haubu.
Medjutim, s obzirom da delovi samo treba da se zamene i zavare, tj. da nema ispravljanja i farbanja, mislim da mi limari traze dosta novca.

Kolika bi bila neka realna cena za popravku ovog auta?
Hvala na savetima.

_jugosloven
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 10
Lokacija : Nis
Datum upisa : 21.10.2018

http://pavle.randjelovic.in.rs

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od YUgisa Ned 02 Dec 2018, 11:58

Razlika u dimenziji je verovatno samo tolerancija u izradi, a ja ne vidim tu nikakav problem sa haubom posto sa jedne strane moze prst da udje a sa druge nema zazora, nego je stvar da si verovatno pomerio vezni lim sto nije ispravio limar kako treba pa je desni prednji kraj haube pomeren u nazad i onda zanosi zadnje levi deo haube preko blatobrana.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61530
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od VPetar Ned 02 Dec 2018, 12:05

Zato je i kostalo 40e, minimalno cimanje
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7282
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zastava 101 sredjivanje limarije - Page 3 Empty Re: Zastava 101 sredjivanje limarije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu