Problem sa strujom,Z101...

3 posters

Ići dole

Problem sa strujom,Z101... Empty Problem sa strujom,Z101...

Počalji od Baggiolinho Pon 06 Jul 2015, 08:41

Kratka svetla mi ne rade,ali sam uocio da kada malo prodrmam snop zica kod volana i ispod osiguraca hoce da prorade,pa sam skontao da je najverovatnijie do releja,pa cu probati da otklonim kvar.Prinudjen sam bio da vozim ovah par dana pod dugim svetlima,i ono sto mi se desava,na petom osiguracu od vozacevih vrata se desava svasta Smile.Tu je bio smesten osigurac od 8a,ume da kada vozim pod dugim svetlima da se izvitoperi,tj pregori...probao sam da stavim od 16a,i isto se desava.Kada vozim bez upaljenih svetala sve je ok sa osiguracem.Sta to moze biti i kako se srediti.Kada osigurac pregori,nemam nikakvo svetlo na faru kod suvozaca.
Baggiolinho
Baggiolinho
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 143
Godina : 38
Lokacija : BGD
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa strujom,Z101... Empty Re: Problem sa strujom,Z101...

Počalji od vilotic.sabac Ned 19 Jul 2015, 12:25

Nemas kratkog svetla jer ti je verovatno crkao ablender. a osigurac se verovatno greje zbog slabog kontakta ocisti kontakte i probaj da nadjes keramicki osigurac ako se ponovi onda imas negde kratak spoj na dugom svetlu...

vilotic.sabac
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 27
Lokacija : sabac
Datum upisa : 28.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa strujom,Z101... Empty Re: Problem sa strujom,Z101...

Počalji od rodza Pon 15 Feb 2016, 19:48

imam problem sa strujom yugo 55 ako ugasim auto ostane mi upaljene lampice za ulj , gorivo ,temperatura i dole crvena lampa upozorenja , kad upalim auto crvene lampice upozorenja i ulja se ugase ,sumnjam na ulozak brave ali nisam sto posto siguran
molim pomoc

rodza
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 15
Godina : 51
Lokacija : zajecar
Datum upisa : 20.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa strujom,Z101... Empty Re: Problem sa strujom,Z101...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu