Yugo problem Ventil malog hladnjaka

2 posters

Ići dole

Yugo problem Ventil malog hladnjaka Empty Yugo problem Ventil malog hladnjaka

Počalji od Kragujevcanin Sub 01 Nov 2014, 13:21

Naime...pre 10 dana sam kupio yugo 55...radi se o tome da konstantno duva hladno...sva creva se regularno greju...sajle su pokidanne kod predhodnog vlasnika ali postoji problem koji se vidi odmah. Kad se hauba podigne na kutiji malog hladnjaka vidi se pokidana sajla koja naravno vise ne drzi polugu i za sam kraj sajle odlomljen deo za koji bih rekao da je deo od ventila malog hladnjaka. Polugu kutije podignem rucno i dalje duva zamo hladno. Ali ne lezi vraze ventila malog hladnjaka nigde nema, dali je moguce da je prikacio mali hladnjak direktno na creva dad ga sredjivao ili sta vec, i ako jeste zasto onda non stop duva hladno,jer koliko znam ventil i sluzi tome da pustis grejanje hladnjaka ili ga zaustavis. Hvala na odgovoru unapred...

Kragujevcanin
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 12
Datum upisa : 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Yugo problem Ventil malog hladnjaka Empty Re: Yugo problem Ventil malog hladnjaka

Počalji od YUgisa Sub 01 Nov 2014, 14:34

Ti sa ventilom ustvari zatvaras dotok vode da ne bi se grejao kada hoces hladan vazduh... Posto tebi nece da greje a kazes da se sva creva greju, proveri da to mozda nije prespojeno tamo negde da rashladna tecnost uopste ne ide kroz hladnjak nego samo kruzi kroz cevi...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61568
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Yugo problem Ventil malog hladnjaka Empty Re: Yugo problem Ventil malog hladnjaka

Počalji od Kragujevcanin Sub 01 Nov 2014, 16:13

Ventil je skinut kod predhodnog vlasnika....zasto nemam pojma. Bice da je hladnak blokirao od ksmenca ili ko zna cega jer su sva creva pravilno spojena.

Kragujevcanin
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 12
Datum upisa : 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Yugo problem Ventil malog hladnjaka Empty Re: Yugo problem Ventil malog hladnjaka

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu