Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac

+2
djzecky
yugodriver
6 posters

Ići dole

Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac Empty Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac

Počalji od yugodriver Ned 08 Feb 2009, 13:22

Evo jedna temeica,ovde nek napisete ako imate volje,koji alarmni i cb sistem ima,i kako ste zadovoljni sa njegovim radom Exclamation
yugodriver
yugodriver
SOHC 1116ccm 61ks

Broj poruka : 1508
Godina : 44
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac Empty Re: Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac

Počalji od djzecky Pon 09 Feb 2009, 00:42

Evo ja prvi da napisem bounce
Imam neki rusko-kineski verovatno - najnovija saradnja ovih cuda tehnologije Rolling Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac Th_93545_DSC01742_122_836lo
Kupljen iz oglasa + 4 motorcica za cb.
Skoro godinu dana vec radi bez problema.Ima 100 nekih funkcija(blokada motora.plivajuci kod navodno,trazenje kola,samozakljucavanje-otkljucavanje itd) od kojih ja pola nisam povezao jer su mi nepotrebne.
Nesto kao otkljucam upalim auto i kranem,ako 3x stisnem kocnicu zaredom on sam zakljuca vrata i kada stanem i ugasim motor i opet stisnem kocnicu on otkljuca ili kada je zakljucan,ja ga otkljucam a ne otvorim vrata on posle 25sec zakljuca ili ako stanem,ugasim motor i izadjem (vrata se otvore i zatvore) posle 10sec on zapisti 3x kao konju zakljucaj me ako vec ides i jos par tako nekih provala.
Daljinci nisu nesto lepi ali reaguju bas iz velike daljine( sa prvim baterijam jos uvek) i preko zidova.Ja na spratu iz sobe otkljucavam kola koja su dole u garazi ili na ulici a pritom mi je onaj senzor za daljinski zaguran negde dole iza police za radio.Da ga izvucem gore kod retrovizora mislim da bi ga otkljucavao i sa kilometar.
35eur je bio alarm +20eur 4kom motorcica za cb
djzecky
djzecky
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1098
Godina : 40
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac Empty Re: Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac

Počalji od bavaria Pon 09 Feb 2009, 19:14

moj je neki slican ovom prethodnom sto se funkcija tice,takodje ima sto nekih cuda,daljinac evo otisla baterija posle godinu ipo mozda i vise fino radi,hvata iz jako velike udaljenosti sve u svemu jako sam zadovoljan,moj je marke eaglemaster,kostao je 120eura,sve sa centralnom i gepekom na dugme.

e sad ugradjen je tamo malo vislje od funera mislim da je bozik ili bozic tako nesto,uglavnom ima radnja na cosku i servis je odma pored na glavnom putu....
bavaria
bavaria
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 408
Godina : 39
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac Empty Re: Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac

Počalji od Bohoc Čet 12 Feb 2009, 21:18

nijedan za sada uskoro ce morati da padne nesto jbg siroma student Wink
bice misolovke na svakoj bravi Wink
Bohoc
Bohoc
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1877
Datum upisa : 30.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac Empty Re: Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac

Počalji od Petar Sub 20 Feb 2010, 13:19

Kod mene je Italijanski sistem Meta (navodno Fijatov auto alarmni sistem). Ima gomilu mogućnosti, čak ako se na njega ugradi i SMS javljač, može da mi pošalje poruku na koji način provalnik pokušava da uđe u auto (tačnije, koji je senzor aktiviran). Isto tako neki plivajući kod, blokada motora, itd.
I pored svega toga, ja i dalje se nadam da neću ostati bez auta bez obzira na alarm.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 41
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac Empty Re: Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac

Počalji od milospa Čet 16 Jun 2011, 09:10

Posto mi par puta krali benzin (komsa ostao bez akumulatora i rezervnog tocka),shvatio da je jeftinije da ugradim alarm i CB, i nadjoh preko oglasa na limundu bear kineski alarm+ motorcici (40e) ugradim ga uz pomoc ujaka. Stavim dugme pod hubu i ispod vratanca od rezervoara. Solidnog kvaliteta alarm, zakljucava i otključava vrata kad se aktivira i deaktivira,anti-shock osetljiv da sam morao da ga stavim skoro na minimum da nepisti na duvanje vetra vec samo na udarac. ima opciju blokade motora ali to nisam povezao,vec cu to jednostavnije da izvedem tako što cu da sakrijem prekidač negde u kabini za ukljucivanje i iskljucivanje dovoda stuje motoru.

milospa
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 5
Datum upisa : 09.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac Empty Re: Koji alarmni sistem (cb) poseduje vas ljubimac

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu