Instalacija releja za H4 osvetljenje na farovima

3 posters

Ići dole

Instalacija releja za H4 osvetljenje na farovima Empty Instalacija releja za H4 osvetljenje na farovima

Počalji od yuGO Pet 17 Jan 2014, 20:38

Molim drugare da mi ukažu na stranicu gde mogu da nađem Step by Step instrukciju za instalaciju releja na yugu 92 godište! Please
Na prethodnom jugu sam to instalirao , ali sam ga i prodao... došao sam do drugog juga i želim da ponovim instalaciju , a uputstvo sam našao ovde... bilo je to pre koju godinu ali sada nikako ne nađem na forumu... Miljan je to lepo objasnio step by step ali sada ne nađem... molim raspoložene!!! Unapred zahvalan!!!! Rolling Eyes 
yuGO
yuGO
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 19
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Instalacija releja za H4 osvetljenje na farovima Empty Re: Instalacija releja za H4 osvetljenje na farovima

Počalji od charjek Pet 17 Jan 2014, 20:49

Pa jel ti to nemas fabricki?Jel ti nisu H4 sijalice sada?  Unsure 
charjek
charjek
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1005
Lokacija : Sremska Mitrovica
Datum upisa : 20.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Instalacija releja za H4 osvetljenje na farovima Empty Re: Instalacija releja za H4 osvetljenje na farovima

Počalji od yuGO Pet 17 Jan 2014, 21:29

Nema fabrički , a ni sijalice nisu h4 , nego balonke
yuGO
yuGO
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 19
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Instalacija releja za H4 osvetljenje na farovima Empty Re: Instalacija releja za H4 osvetljenje na farovima

Počalji od yuGO Pon 03 Feb 2014, 13:18

Sad Cop Surprised Thumb Down 
I dalje nema odgovora....
Sad
Da li neko zna , da li se isto instalira kao i za maglenke? pošto sam pronašao neku šemu za instalaciju maglenki....
yuGO
yuGO
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 19
Datum upisa : 08.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Instalacija releja za H4 osvetljenje na farovima Empty Re: Instalacija releja za H4 osvetljenje na farovima

Počalji od YUgisa Pon 03 Feb 2014, 15:39

Mozda se nesto desilo sa temom (tipa slike nestale...) pa je obrisana, ja nisam uspeo nigde da je nadjem. Posalji privatnu poruku Miljanu pa mu skreni paznju na temu ako si siguran da je on postavio, mozda je nije video, a mozda je video ali nema vise ni sacuvano na kompu. U svakom slucaju nije neka velika mudrost kad ti neko nacrta (hvala Yugodriver Wink), relej se povezuje ovako:
Instalacija releja za H4 osvetljenje na farovima 31wi

Uzmes sa 5 pipaka i onda ova dva pina 87 su ti za farove. Skidas plus koji ide od prekidaca do fara, ubacujes tu relej i povezujes tu zicu na pin 85, dovodis posebno masu i plus na relej i stare zice koje su isle ka farovima vezes na pinove 87. Ako sam pogresio, ispravice me neko.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61531
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Instalacija releja za H4 osvetljenje na farovima Empty Re: Instalacija releja za H4 osvetljenje na farovima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu