Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In

4 posters

Ići dole

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In Empty Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In

Počalji od castiel-87 Sub 07 Dec 2013, 08:41

Jedan me slagao da ima prednju elektroinstalaciju za Zastavu Koral In, sa džekovima za digitalnu Korejsku tablu, međutim kad sam dobio paket video sam o kakvom se lažovu radi. Lopova sam našao na ovom sajtu :

http://polovni-delovi.com/delovi-Zastava-Koral-45-55-60-65-IN-Kompletan-Auto-U-Delovima_152121

Tako da znate da uopšte ne razmatrate da kupujete nešto od njega ako Vam bude trebao neki deo. Ovo su slike instalacije i koje džekove nosi:

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In 20131203114118

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In 20131203114113

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In 20131203114058

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In 20131203114020

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In 20131203114008

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In 20131203113949

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In 20131203113933

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In 20131203113928

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In 20131203113920

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In 20131203113908

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In 20131203113852

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In 20131203113839

Jel Vas podseća ili znate možda o kojoj instalaciji je reč tj. za koju instrument tablu je ova instalacija? Jel ovaj lažov i lopov tvrdi još i ubeđuje kao da je za digitalnu tablu za Zastavu Koral In, kaže kao na tabli ima slovo Z, ma daj molim te koga on misli da zajebava, a nema veze sa tim. Razgovarao sam sa njim, rekao mi je da mu vratim instalaciju i da će mi vratiti novac, poslao sam mu instalaciju odmah istog dana post expressom i naznačio otpremninu, pošto mi je on tražio 60 evra kojih sam ja u dinarskoj protivvrednosti platio 6830 dinara prilikom isporuke kuriru, a ja sam mu još spustio na ime poštarine i otpremninu sam naznačio 6500 dinara, ali lopov i prevarant nije izgleda hteo da prihvati paket ili je dao neku netačnu adresu i stoji mi na net trackingu pošte da je ostavljen izveštaj. Ne bi me čudilo da mi se vrati paket i da pored svega, moram da platim i troškove slanja. Ali me zanima da li znate za koju je tablu instalacija, pa ako mi se u kom slučaju vrati, da okačim na netu, pa možda će je neko kupiti. Jer vidim da ima za elektronski deo pinjona priključak, tako da ne verujem da je za neku analognu tablu... Sad 
castiel-87
castiel-87
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1158
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In Empty Re: Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In

Počalji od Petar Sub 07 Dec 2013, 09:04

Tema premeštena iz "Free Time" u "Instalacije".

Pošto nisam od pomoći u vezi sa konektorima, sačekaćemo nekog upućenijeg, da se javi.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 41
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In Empty Re: Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In

Počalji od castiel-87 Sub 07 Dec 2013, 10:11

Hvala. Razmišljao sam da li da je tamo postavim, ali pošto sadrži i ostale informacije mimo instalacije, rekoh da je možda bolje da je stavim u Free time, da ne prekršim pravila foruma. Nadam se da će neko prepoznati o kakvoj instalaciji se radi.
castiel-87
castiel-87
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1158
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In Empty Re: Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In

Počalji od Miljan Sub 07 Dec 2013, 13:17

Poslao ti je instalaciju od Floride In.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In Empty Re: Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In

Počalji od castiel-87 Sub 07 Dec 2013, 15:57

A šta misliš po kojoj ceni bi to čudo od instalacije moglo da se proda?
castiel-87
castiel-87
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1158
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In Empty Re: Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In

Počalji od Miljan Sub 07 Dec 2013, 16:34

Pa nemam pojma, sigurno ne ispod 50e, posto su jako retke, mislim da je ovo od Floride sa Pezo motorom.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In Empty Re: Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In

Počalji od Vojislav Sub 07 Dec 2013, 18:44

nije bas vezano za temu al tog lika sam ja zvao pre godinu dana da mi zameni staru tablu za novu, i tri meseca me lagao da ce me zvati, na kraju sam ga odj.... i uradio sam. DALJE OD OVOG!
Vojislav
Vojislav
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 92
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 26.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In Empty Re: Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In

Počalji od castiel-87 Sub 07 Dec 2013, 23:48

Miljan ::Pa nemam pojma, sigurno ne ispod 50e, posto su jako retke, mislim da je ovo od Floride sa Pezo motorom.
Znači ipak nije preterao sa cenom. Samo šteta što meni ona ne koristi, da je bar ova sa žutim i plavim džekom za korejsku instrument tablu pa da mi ne bude žao, ali ova mi stvarno ne znači.

Vojislav ::nije bas vezano za temu al tog lika sam ja zvao pre godinu dana da mi zameni staru tablu za novu, i tri meseca me lagao da ce me zvati, na kraju sam ga odj.... i uradio sam. DALJE OD OVOG!
Baš tako, tebe bar nije zavukao za novac, dobro si prošao na kraju. Dobra stvar je da na kraju ovog dana ja sada pogledao i hvala bogu ovaj lažov je podigao paket :

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In Urucenje-instalacije

Jeste da sam u gubitku 710 dinara, ali bolje i to nego sve 7210, koliko sam ukupno platio kuriru za instalaciju. Na kraju krajeva sve se hvala bogu koliko toliko dobro završilo.
castiel-87
castiel-87
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1158
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In Empty Re: Pitanje u vezi izjašnjenja o kojoj se prednjoj elektro instalaciji radi, koja je navodno za Koral In

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu