Zamena dotrajale istrument table sa novom

5 posters

Ići dole

Zamena dotrajale istrument table sa novom Empty Zamena dotrajale istrument table sa novom

Počalji od YugoKoral55 Ned 09 Jun 2013, 00:50

Imam Yuga 55 89.godiste (stari tip) i interesuje me gde bih mogao da nadjem i po kojoj ceni novu instrument tablu oker boje,posto mi se postojeca pohabala i koliko je obiman posao zamene?

EDIT: Izmenjen naslov teme. YUgisa
YugoKoral55
YugoKoral55
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 673
Godina : 27
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zamena dotrajale istrument table sa novom Empty Re: Zamena dotrajale istrument table sa novom

Počalji od bukusa Ned 09 Jun 2013, 01:32

Sve o tome imas ovde,pre nego sto otvorsi temu proveri da li ima vec otvorena
https://zafc.forumsr.com/t2214-zamena-stare-u-novu-yugo-instrument-tablu
bukusa
bukusa
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 756
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 14.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zamena dotrajale istrument table sa novom Empty Re: Zamena dotrajale istrument table sa novom

Počalji od YugoKoral55 Ned 09 Jun 2013, 09:19

Da ali ja necu tablu od novog juga,ja hocu onaj stari tip kakav trenutno imam,oker boje.
YugoKoral55
YugoKoral55
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 673
Godina : 27
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zamena dotrajale istrument table sa novom Empty Re: Zamena dotrajale istrument table sa novom

Počalji od NikolaBoss Ned 09 Jun 2013, 16:37

YugoKoral55 ::Imam Yuga 55 89.godiste (stari tip) i interesuje me gde bih mogao da nadjem i po kojoj ceni novu instrument tablu oker boje,posto mi se postojeca pohabala i koliko je obiman posao zamene?
nije veliki posao,skidas volan,tablu drze 3 sarafa iz motornog prostora,stavis tablu,stavist plastike oko volana i ostalo.
NikolaBoss
NikolaBoss
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1111
Godina : 27
Lokacija : Crna Gora
Datum upisa : 17.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zamena dotrajale istrument table sa novom Empty Re: Zamena dotrajale istrument table sa novom

Počalji od YUgisa Pon 10 Jun 2013, 15:50

Nova da li ima, zaista ne znam, pogotovo oker boja koja nije bas cesta... Nalazio sam polovne jako dobro ocuvane do 1000din u oglasima i na otpadima.

Volan se skida zbog prostora, a imas 3 sarafa u motornom prostoru i imas u kabini 4 sarafa ako se ja nevaram i imas jos neke plastike okolo koje mozda smetaju, neki ih i nemaju, treba ja mislim izvrnuti i onu ventilaciju, mislim da imaju koji zajednicki saraf, nisam siguran. Posao nije tezak i komplikovan, ali ima dosta skrivenih srafova i nezgodnih pozicija, plus nekad znaju da budu problemi oko izvrtanja samih srafova...

Temu cu prebaciti u styling eksterijera tokom sutrasnjeg dana

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61572
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zamena dotrajale istrument table sa novom Empty Re: Zamena dotrajale istrument table sa novom

Počalji od YugoM55 Uto 11 Jun 2013, 01:11

Nekako po sjećanju ide ovako, iz motornog prostora imaš tri šrafa, kraj motora brisača, po sredini i na kraju pokraj osigurača. Radi se o matici 10.
Iznutra imaš s donje strane lijevo od čoka jedan šraf, onda trebaš izvaditi pepeljaru tu imaš dva šrafa i ispred suvozača opet s donje strane dva šrafa. Treba ti križasti šrafciger.

Volan možeš izvaditi da je lakše. Prvo skineš taster trube, on se drži sa dvije-tri zakače. Kad si to napravio treba ti cjevasti ključ 24 da odviješ maticu koja drži volan.

Naravno trebaš izvući kilometar sat i prekidače.

Koliko se sjećam središnju konzolu ne treba dirati.
YugoM55
YugoM55
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 746
Godina : 30
Lokacija : Dubrovnik
Datum upisa : 13.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zamena dotrajale istrument table sa novom Empty Re: Zamena dotrajale istrument table sa novom

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu