Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

+5
VPetar
Sultan
Pedja
YUgisa
Jesa
9 posters

Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Jesa Sub 12 Jun 2010, 16:58

Ljudi da li neko zna gde se može naći centralna konzola oko menjača za juga in? Ja sam iz NS-a i nisam uspeo da je nađem ni u jednoj radnji koju znam...
Evo i slike kako ta konzola izgleda.

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in P62515201

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in P6251521_resize

Hvala.

PS. Izvinjavam se adminu Pedji što sam "pozajmio" njegove slike.
Jesa
Jesa
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 87
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 13.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od YUgisa Sub 12 Jun 2010, 17:45

Jesi probao na Najlon pijaci? Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61552
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Jesa Sub 12 Jun 2010, 18:17

Jesam. Našao sam kod jednog od Kragujevčana, ali ima samo varijantu bez pepeljare, to su ugrađivali u jugiće sa novom instrumen tablom jer je njima pepeljara gore kod otvora za ventilaciju, a to mi nikako ne odgovara, (volim da tresem u kolima... Very Happy ). jbg...
Jesa
Jesa
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 87
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 13.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od YUgisa Sub 12 Jun 2010, 18:23

Pa ne znam, onda jedino u BG da ima, ili uzmes postavis na forumu oglas da kupujes pa se mozda neko javi Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61552
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Pedja Ned 13 Jun 2010, 20:16

Pazi da cu te tuziti zbog autorskih prava... Laughing

Zamoli nekog iz BG (ako imas koga) da ti vidi na Bubnju, ili uzmi bez piksle, i pokusaj da nadjes nju posebno (uspeh nije zagarantovan), ili sacekaj da ja nabavim konzolu od Tipa, i ovu cu ti dati za dva piva. Very Happy Cheers
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Jesa Ned 13 Jun 2010, 20:28

Neka bude dva puta po dva piva, ili ti četiri piva i dogovorili smo se, samo ako je moguće da prođe bez tužbe... Very Happy
Kada nabaviš konzolu od tipa, ako se ja pre toga ne snađem, idemo na Cheers
Jesa
Jesa
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 87
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 13.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Pedja Ned 13 Jun 2010, 20:33

U sustini, mogu da ti je donesem vec sledecom prilikom kad budem dolazio u NS, jer svakako je necu vracati u auto, jedino sto sam je posle ove sive varijante vrlo strucno farbao u crno, pa ce ti trebati jedno popodne rada sa smirglom i sprejom da je dovedes u tip top stanje, ali zato je i cena takva. Wink
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Jesa Ned 13 Jun 2010, 20:42

Što se mene tiče dogovorili smo se. Ponesi je prvom prilikom kad budeš dolazio u NS. Nije mi toliko bitno u kakvom je stanju, svakako sam planirao da je malo prepravim, bitno mi je da ima pepeljaru i da nije polomljena. Very Happy
Možeš me naći na 063/625-093 Ješa
Jesa
Jesa
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 87
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 13.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Pedja Ned 13 Jun 2010, 20:54

Dogovoreno. Very Happy Ne znam kad ce to biti tacno, za recimo 2 nedelje, tako bar cenim, u svakom slucaju cujemo se! Ako bi jos uspeo da mi das neku korisnu adresu ili telefon gde da nadjem Tipovu konzolu za 20e ili manje, oprosticu ti i pivo. Very Happy
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Jesa Ned 13 Jun 2010, 21:04

To već ne znam, ali imaću u vidu, pa ako nešto čujem... Very Happy
Jesa
Jesa
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 87
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 13.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Pedja Ned 13 Jun 2010, 21:09

Ili ako znas neki otpad u NS i okolini, inace treba da idem da trazim kuciste filtera za vazduh za una ili Pandu, pa ako znas neke da drze Fiate ili da ovo mozda imaju, svaka informacija bi mi znacila. Cheers Moze i na pp. Wink
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Jesa Ned 13 Jun 2010, 21:30

Ako nešto čujem, javljam ti se. Iskreno nisam se baš previše kretao po otpadima, jedine otpade za koje znam su onu na putu za Veternik i Futog.
Jesa
Jesa
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 87
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 13.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Tole Ned 04 Okt 2020, 01:35

Razmisljao gde da pisem pa mi je ovde nekako najlogicnije posto je u pitanju ista konzola. Pitanje za drugare koji voze Koral in da li su mozda iz nekog razloga (zamena drugom ili dr.) demontirali ovu konzolu. Imao sam Yuga 55 91-vo i rucica menjaca se skidala odvtranjem a ova nece na taj nacin pa me, kako ne bih nesto ostetio, zanima na koji nacin se demontira? Da li je to mozda povlacenje navise jer po meni trece tesko da postoji.
Tole
Tole
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 336
Godina : 61
Lokacija : Aleksinac
Datum upisa : 05.02.2020

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od VPetar Ned 04 Okt 2020, 08:08

99% sam siguran da se svlaci na gore Smile
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7282
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od YUgisa Ned 04 Okt 2020, 09:27

Ja sam jednom naleteo na situaciju da se odvrce INova, ne znam jel neko ubacio neki umetak i stari tip rucice sa navojem, ali usustini ako nece da se odvrne onda se povuce gore.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61552
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Sultan Ned 04 Okt 2020, 10:22

Za Floridu In 21.Okt proizvodi samo oblogu ( rukohvat), koja mi deluje slicna ili ista kao i za Koral In...
http://www.21oktobar.co.rs/ostalo/ent_1657867.htm

Tako da i ja mislim da moze da se skine nekako,ali ako menjas konzolu, mislim da ne treba da diras rucicu menjaca.
Osim ako bi samo rukohvat i kozicu da promenis, sve na novo...
Btw ja sam tako uradio na mojoj rucici, odvrnuo staru oblogu rucice i kozicu pa novo namontirao...

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7059
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od YUgisa Ned 04 Okt 2020, 10:35

Mora da se skine jer menja i kozicu, a ona ne moze da se svuce preko kugle Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61552
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Sultan Ned 04 Okt 2020, 10:49

Da, najlogicnije je da to sve moze da se demontira. Upravo zbog kozice...
Nisam video nigde da se cela salthebla proizvodi i prodaje komplet sa navucenom kozicom i zatopljenom kuglom rukohvatom...
Laughing  Laughing
U stvari, Una Scorpion proizvodi "ukrasnu" rucicu menjaca sa gumenom manzetnom mesto kozice i zalivenom kuglom...
Naughty  Naughty ...

Nisam siguran iz Toletovog pitanja sta tacno zeli da uradi, da li zeli da zameni konzolu i/ili obloge salthebla (kugel und kozicu)

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7059
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Tole Ned 04 Okt 2020, 14:01

Mozda sam bio neprecizan u pitanj pa cu pokusati pa (opet) 😂. Hocu da promenim konzolu zajedno sa kozicom rucice menjaca i da bih to uradio morala bi da se skine rucica menjaca, preciznije sam vrh (,,kugla" na vrhu) a meni to ne uspeva. Jasno mi je da mogu sa konzole da skinem kozicu i stavim je na konzolu koju hocu da postavim ali zelim komplet konzolu sa kozicom. Znam da se kod ranijih modela Yuga jednostavno skida odvrtanjem ali kod In-a ili tako ne ide ili je navoj zapekao u sta sumnjam pa sam pitao da li je ko skidao i zna kako da nesto ne skrsim 😂. Eto, valjda sam bio precizniji 😉
Tole
Tole
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 336
Godina : 61
Lokacija : Aleksinac
Datum upisa : 05.02.2020

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od VPetar Ned 04 Okt 2020, 14:46

Samo cupaj 😁
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7282
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Tole Ned 04 Okt 2020, 16:59

Rešeno batice, iščupano i zamenjena konzola Smile  Pišem u Moj beli anđelčić i stavljam sličice Cop
Tole
Tole
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 336
Godina : 61
Lokacija : Aleksinac
Datum upisa : 05.02.2020

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od gvozdeni.ratnici Čet 25 Apr 2024, 08:35

Drugari, treba da promenim Centralnu konzolu/držač za radio i one ručice za kontrolu vazduha. Ima li nešto oko čega bi me posavetovali? Da li neću nešto zeznuti ako samo odvijem srafove kontrole grejanja i to gurnem nazad?
gvozdeni.ratnici
gvozdeni.ratnici
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 46
Godina : 32
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 24.06.2022

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od junior45 Čet 25 Apr 2024, 10:37

Najtezi deo ce ti biti da izvadis rucke posto su dobeo naglavljene,mozes slobodno skinuti tako
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34892
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty prebacivanje

Počalji od gvozdeni.ratnici Čet 25 Apr 2024, 10:59

junior45 ::Najtezi deo ce ti biti da izvadis rucke posto su dobeo naglavljene,mozes slobodno skinuti tako

Toga se i plašim.. da nešto ne slomim dok to odradim..
gvozdeni.ratnici
gvozdeni.ratnici
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 46
Godina : 32
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 24.06.2022

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od dimmu Čet 25 Apr 2024, 11:59

Sta znam, kod mene to nije bilo toliko nabijeno. Svuklo se relativno lako na oba auta.
Sto menjas kontrole? To ako radi nema potrebe da diras, samo ih vratis na novu konzolu.
dimmu
dimmu
SOHC 1301ccm EFI 68ks

Broj poruka : 3895
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Centralna konzola oko menjača za yuga koral in Empty Re: Centralna konzola oko menjača za yuga koral in

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu