Vasa preporuka za servis na Vozdovcu

+2
Mitke
Baggiolinho
6 posters

Ići dole

Vasa preporuka za servis na Vozdovcu Empty Vasa preporuka za servis na Vozdovcu

Počalji od Baggiolinho Pet 21 Okt 2016, 08:18

Ljudi,ima li neke preporuke za Zastavin servis na Vozdovcu,da ljudi rade ok i da se ne ophode prema autu kao prema djubretu?Da su ok sa cenama...dosta toga uradim sam,ali kada zatreba neko strucniji i da ima kanal,rado bih nekog od vaseg poverenja...
Baggiolinho
Baggiolinho
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 143
Godina : 38
Lokacija : BGD
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Vasa preporuka za servis na Vozdovcu Empty Re: Vasa preporuka za servis na Vozdovcu

Počalji od Mitke Pet 21 Okt 2016, 15:38

A sta te konkretno muci, i da li mora bas Vozdovac?
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasa preporuka za servis na Vozdovcu Empty Re: Vasa preporuka za servis na Vozdovcu

Počalji od Baggiolinho Pet 21 Okt 2016, 17:38

Vozdovac mi najblizi...no i ne mora...greju se prednje felne,skripe i cijucu kocnice kada se auto zagreje,pedala kocnice tvrdja i polako vraca u prvobitni polozaj...kontam servo ili creva...auto koci odlicno ali ovo se desava...otisao bi da mi neko podigne auto i pregleda...diskovi menjani pre par meseci,paknovi isto,tada i ispusten vazduh,ulje drugo i ovo se desava...prosli majstor mi je bio neki brlja Smile
Baggiolinho
Baggiolinho
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 143
Godina : 38
Lokacija : BGD
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Vasa preporuka za servis na Vozdovcu Empty Re: Vasa preporuka za servis na Vozdovcu

Počalji od VPetar Sub 22 Okt 2016, 12:35

Meni lici kao da se klip ne vraca do kraja pa je plocica stalno naslonjena na disk.. mada i ne moram da budem u pravu Smile
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7288
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vasa preporuka za servis na Vozdovcu Empty Re: Vasa preporuka za servis na Vozdovcu

Počalji od YUgisa Sub 22 Okt 2016, 14:11

Moguce da kociona tecnost nije dugo menjana i kad je stavljeno drugo ulje, nagrizlo je gumene elemente pa mozda zapusilo crevo ili mozda gumice i slicno, mozda su zapekla klesta ako nisu razradjivana nakon stavljanja novih delova... Servo jedino da je lose podesen pa da nema odgovarajuci zazor, ali to majstor verovatno nije menjao...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61769
Godina : 35
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Vasa preporuka za servis na Vozdovcu Empty Re: Vasa preporuka za servis na Vozdovcu

Počalji od Milos55 Sub 22 Okt 2016, 18:58

Baggiolinho ::Vozdovac mi najblizi...no i ne mora...greju se prednje felne,skripe i cijucu kocnice kada se auto zagreje,pedala kocnice tvrdja i polako vraca u prvobitni polozaj...kontam servo ili creva...auto koci odlicno ali ovo se desava...otisao bi da mi neko podigne auto i pregleda...diskovi menjani pre par meseci,paknovi isto,tada i ispusten vazduh,ulje drugo i ovo se desava...prosli majstor mi je bio neki brlja Smile

Jel ti taj prošli majstor brlja na Voždovcu, pošto ja imam jednog takvog na Voždovcu...
Milos55
Milos55
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 626
Godina : 24
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Vasa preporuka za servis na Vozdovcu Empty Re: Vasa preporuka za servis na Vozdovcu

Počalji od Baggiolinho Sub 22 Okt 2016, 19:14

Ne,ovaj moj je na Vidikovcu...nikad vise kod njega...ujebe auto za dobre novce Smile
Baggiolinho
Baggiolinho
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 143
Godina : 38
Lokacija : BGD
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Vasa preporuka za servis na Vozdovcu Empty Re: Vasa preporuka za servis na Vozdovcu

Počalji od VPetar Sub 22 Okt 2016, 19:19

Jel mozda ispod rakovickog mosta?
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7288
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vasa preporuka za servis na Vozdovcu Empty Re: Vasa preporuka za servis na Vozdovcu

Počalji od Baggiolinho Sub 22 Okt 2016, 19:41

Ne,lik ima bas servis za zastavu,fiat,ladu...kad od strane centra Zarkova(Vero) krenes ka Vidikovcu,naidje na Planetu guma(cini mi se?!) on je preko puta...da ga ne reklamiram sad.Preporuku dobih da je dobar majstor sa ok cenama...on mi sklepavao auto,tj kocnice par puta u mesec dana i nista otklonio nije...nije prihvatio reklamaciju,a pare solidne uzeo...bio sam u soku,obzirom da ima oko 70+ godina i staza u servisiranju dosta...na finjaka bio bezobrazan,ja iz postovanja nisam hteo da postanem neman haha
Baggiolinho
Baggiolinho
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 143
Godina : 38
Lokacija : BGD
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Vasa preporuka za servis na Vozdovcu Empty Re: Vasa preporuka za servis na Vozdovcu

Počalji od Sima21 Ned 23 Okt 2016, 01:14

Makar da znamo, da ga izbegavamo. Ja odem kod nekih likova u Mirijevu za nesto sto ne mogu bas sam. Onako, nisu neki profi ali ok su. Nameste ono sto ne valja (bar je do sada takav slucaj bio). Bas sam skoro isao kod njih da mi razrade sponu a nisu mi bas ni blizu. Tacnije od kraja Avgusta sam na Zarkovu, a ranije sam bio na Mirijevu. Ne volim bas da dajem neke preporuke, jer posle pocnu ljudi da psuju mene umesto majstora, tako da ovo moze biti kao neka rezerva ako ne nadjes nesto blize i profesionalnije. Kod ovih me jedino nervira sto nemaju neki odredjen cenovnik, vec majstor odradi i kaze pitaj tamo gazdu (ili sta je vec) pa mu majstor preprica sta ti je radio na kolima. Recimo, svaka intervencija gde je morao da dize auto bila mu je 1000 din. i to je to sa tom popravkom. Za sponu mi uzese sve ukupno 600 din. a grejao mi tri puta jer nije htela da popusti nikako. Malo mu i ja pomagao da pre zavrsi, jer kad god odem samo jedan lik radi (obicno po 2,3 automobila u isto vreme).
Sima21
Sima21
SOHC 1290ccm 73ks

Broj poruka : 3028
Godina : 40
Lokacija : Sabac, Beograd
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vasa preporuka za servis na Vozdovcu Empty Re: Vasa preporuka za servis na Vozdovcu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu