off

+2
ZAC
jollyjumper
6 posters

Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od Nikola I. Uto 05 Apr 2016, 19:34

Jbg, desavaju se sranja sa autima, sta da se radi, dobro je sto se jos nesto nije s*ebalo... xD

Neznam, ali ima ljudi kod kojih Zastavina vozila ne prave probleme u eksploataciji, cak i po dvesta-trista hiljada kilometara, doduse to su uglavnom stojadini starije generacije i nisam cuo za nekog Yuga al' to mu dodje isto... Very Happy

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od Miljan Uto 05 Apr 2016, 21:53

Nikola I. ::Jbg, desavaju se sranja sa autima, sta da se radi, dobro je sto se jos nesto nije s*ebalo... xD

Neznam, ali ima ljudi kod kojih Zastavina vozila ne prave probleme u eksploataciji, cak i po dvesta-trista hiljada kilometara, doduse to su uglavnom stojadini starije generacije i nisam cuo za nekog Yuga al' to mu dodje isto... Very Happy

Kod mene se ne desavaju, ali ovaj auto s obzirom na neka "resenja" su vozile teske dileje, pa me nista i ne cudi.

A za te tvoje starije cu samo da se nasmejem, deda i baba su '77. posle 5 dana od kupovine auta ostali u nekoj vukojebini u planini, i spavali u autu, jer tim putem i po danu prodju pet auta dnevno, na autu koji je ceo zivot proveo u garazi i nije video sneg, a kisu mozda par puta vario deo praga i krila, cale je na conforu na 30 hiljada menjao bregastu, u garantnom roku na 1500km klipove i klipnjace, a za novije nisam cuo takve nebuloze.

Mozes ti da ih volis koliko hoces, ali da su krsevi u odnosu na novije, to ce biti uvek.
Jednom da poteras tvoj ko sto ja teram stalno, rastavio bi se na stubovima...

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od jollyjumper Uto 05 Apr 2016, 22:27

Miljan ::

Mozes ti da ih volis koliko hoces, ali da su krsevi u odnosu na novije, to ce biti uvek.
Jednom da poteras tvoj ko sto ja teram stalno, rastavio bi se na stubovima...

Cool
Vidim ja tu neku trku na pomolu Very Happy

jollyjumper
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1107
Lokacija : Le
Datum upisa : 10.03.2015

http://www.serbiancarfans.x10.mx

Nazad na vrh Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od ZAC Uto 05 Apr 2016, 22:34

jollyjumper ::

Mozes ti da ih volis koliko hoces, ali da su krsevi u odnosu na novije, to ce biti uvek.
Jednom da poteras tvoj ko sto ja teram stalno, rastavio bi se na stubovima...

Nemoj preterivati...pa isti su oni iz `77 kao i ovi novi...jedino ako je na novijima deblji lim za karoseriju..prem da ne verujem, ja mislim da su ga tanjili u odnosu na ranije...
Inace sama karoserija , vesanje, motor...sve je potpuno isto

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od junior45 Uto 05 Apr 2016, 22:37

Nema tu sta da se trka,zna se ishod Very Happy
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34885
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od Miljan Uto 05 Apr 2016, 22:46

ZAC ::
jollyjumper ::

Mozes ti da ih volis koliko hoces, ali da su krsevi u odnosu na novije, to ce biti uvek.
Jednom da poteras tvoj ko sto ja teram stalno, rastavio bi se na stubovima...

Nemoj preterivati...pa isti su oni iz `77 kao i ovi novi...jedino ako je na novijima deblji lim za karoseriju..prem da ne verujem, ja mislim da su ga tanjili u odnosu na ranije...
Inace sama karoserija , vesanje, motor...sve je potpuno isto  

Isto je fizicki, ali kvalitet nije isti.
'77 nema nikakvu zastitu na podu, pragovima, kosevima, obicna farba kao i na krovu, zato ih je toliko i ostalo.
Svi znaju da su najbolje i najkvalitetnije Zastave pravljene od 88 do 92 god.
Od tih starih valjaju jedino 000 i 038 Industria Argentina motori, ostalo je djubre neopevano.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od ZAC Uto 05 Apr 2016, 22:54

xD
Pa da...zao mi sto su i ove poslednje serije zasrali do balcaka... Evil or Very Mad

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od VPetar Uto 05 Apr 2016, 23:39

Moj '03 nije imao bukvalno nikakvu zastitu odozdo xD
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7282
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od Nikola I. Sre 06 Apr 2016, 01:17

Miljan ::
Nikola I. ::Jbg, desavaju se sranja sa autima, sta da se radi, dobro je sto se jos nesto nije s*ebalo... xD

Neznam, ali ima ljudi kod kojih Zastavina vozila ne prave probleme u eksploataciji, cak i po dvesta-trista hiljada kilometara, doduse to su uglavnom stojadini starije generacije i nisam cuo za nekog Yuga al' to mu dodje isto... Very Happy

Kod mene se ne desavaju, ali ovaj auto s obzirom na neka "resenja" su vozile teske dileje, pa me nista i ne cudi.

A za te tvoje starije cu samo da se nasmejem, deda i baba su '77. posle 5 dana od kupovine auta ostali u nekoj vukojebini u planini, i spavali u autu, jer tim putem i po danu prodju pet auta dnevno, na autu koji je ceo zivot proveo u garazi i nije video sneg, a kisu mozda par puta vario deo praga i krila, cale je na conforu na 30 hiljada menjao bregastu, u garantnom roku na 1500km klipove i klipnjace, a za novije nisam cuo takve nebuloze.

Mozes ti da ih volis koliko hoces, ali da su krsevi u odnosu na novije, to ce biti uvek.
Jednom da poteras tvoj ko sto ja teram stalno, rastavio bi se na stubovima...



Za anti-korozivnu zastitu si upravu, to je tacno...
Ali ti Miljane izgleda da si u teskoj zabludi... Svi pricaju da su noviji kecevi s*anje, samo ti tvrdis suprotno...
Hajde neka ti bude, samo iz postovanja prema tebi i zato sto racunam da smo prijatelji, ne zelim da ulazim u raspravu oko toga...
Mada imao bi sto sta da kazem, u vezi st/nt keca, sto bi i mnogi ljudi koje znam mogli da potvrde, ali nisu na ovom forumu, tako da ja kao pojedinac tu ne mogu da uticem... Nisam mehanicar, nemam svoju radionicu, ali se sa zastavama bavim dosta dugo i za to vreme sam video sve i svasta i cuo razne sugestije i samim tim dosao sam do nekog zakljicka...
Nemam nameru da se sada ovde raspravljam i ubedjujem sa bilo kim, imam samo svoj stav i to je to...

I jos da dodam, ja svoj auto, kavav kakav da je, vozim onako kako ja mislim da treba, jer ne patim od kompleksa i zelje za dokazivanjem, a sta ce neko da misli, dali ce da se razbije, raspadne, razidje, zabole me...

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od Miljan Sre 06 Apr 2016, 01:29

U redu je mladicu, samo ti uzivaj u svojoj zabludi Wink

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od Nikola I. Sre 06 Apr 2016, 01:34

Ja cu uzivati, ali pored milion lepih stvari u zivotu glupo bi bilo da uzivam u zabludi...

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od Miljan Sre 06 Apr 2016, 01:35

Wink

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od Nikola I. Sre 06 Apr 2016, 01:35

Svako dobro!

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

off Empty off

Počalji od Miljan Sre 06 Apr 2016, 01:38

off Thumbsup

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od junior45 Sre 06 Apr 2016, 06:37

Ako vam je to problem,najbolje zastave su pravljene od 88 do 92, oko toga nema rasprave,pa vi koji ne verujete pricajte sta hocete Wink
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34885
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

off Empty Re: off

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu