Nis skup offtopic

+4
junior45
Marko Zemun
Zuty
ZAC
8 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Nis skup offtopic Empty Nis skup offtopic

Počalji od ZAC Pon 21 Sep 2015, 21:30

Ko je ovaj clan sto drzi tortu?

Prebaceno iz sobe ''Okupljanja clanova''. Milos

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Zuty Pon 21 Sep 2015, 21:44

Lici na mene Laughing
Zuty
Zuty
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2224
Godina : 30
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od ZAC Pon 21 Sep 2015, 21:51

Jesi ti siguran da si ono ti na slici, koliko ja znam, a iz pouzdanih izvora iz Nisa na onoj slici sa tortom nisi ti!!!

Ovo si ti, bar tako kazu ljudi koji te dugo godina znaju..

Nis skup offtopic Th_64940_Zuty_122_411lo

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Zuty Pon 21 Sep 2015, 21:53

Bas si sesi Smile
Zuty
Zuty
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2224
Godina : 30
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od ZAC Pon 21 Sep 2015, 22:22

Aha...to ti je iz mladjih dana...pre ses meseci.. Smile

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Zuty Uto 22 Sep 2015, 15:24

Pa vidim drasticne promene, bas me bune.
Zuty
Zuty
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2224
Godina : 30
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Marko Zemun Uto 22 Sep 2015, 22:13

Brate, jel moguće da si bio u japankama?
Marko Zemun
Marko Zemun
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 944
Godina : 37
Lokacija : Zemun - Nova Galenika
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od junior45 Uto 22 Sep 2015, 22:14

rat style,nikog nije briga Very Happy
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34887
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Marko Zemun Uto 22 Sep 2015, 22:18

Unsure scratch hm
Marko Zemun
Marko Zemun
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 944
Godina : 37
Lokacija : Zemun - Nova Galenika
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od ZAC Uto 22 Sep 2015, 22:46

Marko Zemun ::Brate, jel moguće da si bio u japankama?


Ma nisu to Japanke, to bre kupio kod kineza...imas u Prvomajskoj takve iste kod zutaca...kakav crni Japan.. Laughing Laughing Laughing

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Marko Zemun Uto 22 Sep 2015, 23:01

Unsure
Marko Zemun
Marko Zemun
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 944
Godina : 37
Lokacija : Zemun - Nova Galenika
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Zuty Uto 22 Sep 2015, 23:51

Da jesam kad sam dolazio bilo je toplo, kasnije se vidi po slikama u sta sam, a i dosta njih su bili u tim ,,korejancima,,, i da inace kupljene su kod kineza, nzm mozda neki problem zbog toga ima-
Inace Zac lakse malo koliko sam upoznat s pravilnikom jos jednom i dozivotan ban(sad je trebao da bude na 7 dana samo nzm zasto nije) a koliko vidim neke provokacije su upucene prema meni, ali zeznuo si se malo. Smile
Zuty
Zuty
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2224
Godina : 30
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Milos Uto 22 Sep 2015, 23:54

Zac malo manje offtopica, ne moras bas svaku temu na ovom forumu da trujes svakavkim porukama.
Milos
Milos
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4104
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Marko Zemun Uto 22 Sep 2015, 23:59

Mislim da je Zac otišao da spava Unsure
Isto tako, mislim da je kineze u Prvomajskoj spomenuo meni, pošto sam iz Zemuna pa zbog toga.

Inače, dok je Miljan brojao glasove, onaj do suvozačevih vrata i na vozačevom mestu, kao da vrše pritisak? Very Happy
Marko Zemun
Marko Zemun
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 944
Godina : 37
Lokacija : Zemun - Nova Galenika
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Milos Sre 23 Sep 2015, 00:04

U svakom slucaju, prvi je krenuo sa offtopicom kada je Zutog poceo da ''zeza'' sa tortom i slikom. Mislim da tim glupostima nije mesto u ovoj temi nego utisci i slike sa ovog skupa koliko je, koliko vidim, bio super Very Happy
Milos
Milos
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4104
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od ZAC Čet 24 Sep 2015, 23:33

Milos ::U svakom slucaju, prvi je krenuo sa offtopicom kada je Zutog poceo da ''zeza'' sa tortom i slikom. Mislim da tim glupostima nije mesto u ovoj temi nego utisci i slike sa ovog skupa koliko je, koliko vidim, bio super Very Happy


Ko je koga poceo da zeza????  Ja sam pitao ko je da bih povezao likove sa slika..a ne da bi ga zezao..kada je Marko pomenuo japanke, takodje nisam zezao Zutog vec sam se nasalio sa mojim Zemuncem Markom...
Ne razumem sta vise imas protiv mene...   smeta ti istina o Jugu, smeta ti sala...ne razumem..ni u jednom momentu nisam pomislio da zezam Zutog... to si pogresio. Wink

Sto se tice mog Juga, reci mi sta bi vam odgovaralo da pisem, pa da krenem da izmisljam...mozda u pricama ispadne i majbah..ako vama to odgovara nema problem.. Cheers

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od junior45 Čet 24 Sep 2015, 23:37

zac,naopako da se auto kvari,ne moras odma da kazes da je govno i tako to,ne smetaju nama kvarovi nego to,nego ti zapeo za govno pa ne pustas
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34887
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Zuty Pet 25 Sep 2015, 00:20

Da da kako da ne da bih povezao likove sa slika vidi se iz aviona, pokusavas nesto pred nekome da ispadnes pametan sto ti bas i ne polazi za rukom. A inace isto kao i sada prvo napljujes vredjas itd sta sve ne(nebitno za sta) i posle nekoliko dana pises i pravis se u fazonu ,,ko, ja, pa ne nisam ja to reko(mislio) to ste vi pogresno shvatili....
Zuty
Zuty
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2224
Godina : 30
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Milos Pet 25 Sep 2015, 01:06

ZAC ::
Milos ::U svakom slucaju, prvi je krenuo sa offtopicom kada je Zutog poceo da ''zeza'' sa tortom i slikom. Mislim da tim glupostima nije mesto u ovoj temi nego utisci i slike sa ovog skupa koliko je, koliko vidim, bio super Very Happy


Ko je koga poceo da zeza????  Ja sam pitao ko je da bih povezao likove sa slika..a ne da bi ga zezao..kada je Marko pomenuo japanke, takodje nisam zezao Zutog vec sam se nasalio sa mojim Zemuncem Markom...
Ne razumem sta vise imas protiv mene...   smeta ti istina o Jugu, smeta ti sala...ne razumem..ni u jednom momentu nisam pomislio da zezam Zutog... to si pogresio. Wink

Sto se tice mog Juga, reci mi sta bi vam odgovaralo da pisem, pa da krenem da izmisljam...mozda u pricama ispadne i majbah..ako vama to odgovara nema problem.. Cheers

Pod jedan, prvi si pokrenuo zezanje na racun Zutog sto se tice slike postavljajuci neku koja nema ama bas nikakve veze sa njim. Samim tim prekrsio si pravilo sa offtopicom posto nijedan tvoj post u ovoj temi nema ama bas nikakve veze sa njenim sadrzajem nego je sve cista sprdnja i klasican spam. Koliko znam, vec si nekoliko puta opomenut bas za iste prekrsaje i jos uvek ti se ''gleda kroz prste'' tako da obrati paznju. Ako obratis malo paznju na moje dve poruke, opomenuo sam te za offtopic KOJI SI POKRENUO u sali sa Zutim A NE za samo zezanje. Uostalom da li si siguran da Zutom ne smeta to sto si ti napisao?

Pod dva, ja protiv tebe nemam apsolutno nista, gledam te kao i svakog drugog clana na ovom forumu i kao clan urednickog tima pokusavam da odrzim red na ovom forumu, to mi je i zadatak a taj red ti konstantno krsis.
Istina o Jugu???  Jesam li ikada napisao nesto protiv njega, jesam li ga ikada nazvao sranjem i kantom JAVNO NA FORUMU? Nisam bas siguran Wink Ono sto ti smatras ''istinom'' o Jugu, ja a i neki od ostalih clanova ne smatramo isto. Razumem da imas neki vid mrznje prema tom autu ali nije uredu da o tome pises na forumu koji je posvecen Zastavi. Niko ti ne brani da pises o svojim pehovima, kvarovima i slicno, zadesila te je losa serija, sta da se radi ali nemoj da omalovazavas samo zato sto si ti jedini koji ima problema sa tim.

Trece, meni smeta sala, e tu si se prijatelju opasno zeznuo. Iskreno ovaj tvoj vid sale u ovog temi meni uopste nije zanimljiv niti zabavan, evo nek Zuti napise, ako hoce bez ikakvih obaveza, da li on to sve smatra pod salom i da li je ostao uvredjen na bilo koji nacin. Chat soba sluzi za zezanje i pisanje o nekim stvarim koje nisu namenjene za ovu temu. Ako si hteo da se nasalis zasto nisi tamo pisao umesto da ovde zatrpavas lepe komentare i slike sa skupa nekim bezvezim porukama?
Sto se tvog Juga tice, mene ne zanima sta ces ti pisati, samo ti skrecem paznju da ga ne poredis sa kojekakvim drugim automobilima, da ga nazivas kojekakvim imenima i sve ce biti ok. Uz to sve, obrati paznju malo na offtopic i neces imati problema, ni samnom ni sa ostalim delom urednickog tima.

Ako imas neku primedbu na mene, slobodno pokrenu temu u odgovarajucoj sobi pa ce ostatak urednika odluciti da li sam ja negde nesto lose uradio, opomenuo te bez razloga i slicno.
Milos
Milos
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4104
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Zuty Pet 25 Sep 2015, 01:14

Naravno da smeta mislim kome ne bi.
Ne bih mi smetala da je napisana drugacije(i od strane nekog s kim imam salu i kako) A ako je sala znak !!! (sto je i to zabranjeno na ovom forumu) ovo ono 2 zeca 3 zeca, nek me zaobidje u sirokom luku posto sam jos uvek fin i kulturan.
Zuty
Zuty
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2224
Godina : 30
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od ZAC Ned 27 Sep 2015, 01:35

Zuty ::Da da kako da ne da bih povezao likove sa slika vidi se iz aviona, pokusavas nesto pred nekome da ispadnes pametan sto ti bas i ne polazi za rukom. A inace isto kao i sada prvo napljujes vredjas itd sta sve ne(nebitno za sta) i posle nekoliko dana pises i pravis se u fazonu ,,ko, ja, pa ne nisam ja to reko(mislio) to ste vi pogresno shvatili....

Ja sam mislio da si ti mnogo pametniji decko.... odkacen   Ja tebe nisam zezao ma sta ti o tome mislio... ja ti tu ne mogu nista.

Milose...nisam znao da vi zastavu smatrate zivim bicem....pa ga vredja ako neko kaze da je los auto...ja kao prvo svaki auto smatram sranjem zato sto to i jeste, to je gomila gvozdja koja traje 10 godina i onda je za reciklazu..isto mislim i za Audija sa kojim sam presao 850 000 km bez ijednog kvara..

Evo ja sa javno izvinajvam personi JUGU zato sto sam mu povredio licnost i EGO..i poricem sve do sada izreceno, on je najbolji na svetu, najpametniji..bolji od sexa, dece, od stana, svemirskog broda i broda...i nikada nista bolje u zivotu nisam video..on vredi vise nego bilo koji covek, prijatelj, rodjak, dete... zapamtite to...zajebite rodjenog oca i majku zbog JUGA, ko ih sisa...

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od junior45 Ned 27 Sep 2015, 10:35

Otkud znas da se nije kvario kad nije tvoj auto xD Laughing i drugo je auto kad se vozi,tad mnogo bolje radi nego kad stoji..a i taj audi nov kosta 25x vise..
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34887
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Sima21 Ned 27 Sep 2015, 11:08

Sima21
Sima21
SOHC 1290ccm 73ks

Broj poruka : 3027
Godina : 39
Lokacija : Sabac, Beograd
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Milos Ned 27 Sep 2015, 11:09

ZAC ::
Zuty ::Da da kako da ne da bih povezao likove sa slika vidi se iz aviona, pokusavas nesto pred nekome da ispadnes pametan sto ti bas i ne polazi za rukom. A inace isto kao i sada prvo napljujes vredjas itd sta sve ne(nebitno za sta) i posle nekoliko dana pises i pravis se u fazonu ,,ko, ja, pa ne nisam ja to reko(mislio) to ste vi pogresno shvatili....

Ja sam mislio da si ti mnogo pametniji decko.... odkacen   Ja tebe nisam zezao ma sta ti o tome mislio... ja ti tu ne mogu nista.

Milose...nisam znao da vi zastavu smatrate zivim bicem....pa ga vredja ako neko kaze da je los auto...ja kao prvo svaki auto smatram sranjem zato sto to i jeste, to je gomila gvozdja koja traje 10 godina i onda je za reciklazu..isto mislim i za Audija sa kojim sam presao 850 000 km bez ijednog kvara..

Evo ja sa javno izvinajvam personi JUGU zato sto sam mu povredio licnost i EGO..i poricem sve do sada izreceno, on je najbolji na svetu, najpametniji..bolji od sexa, dece, od stana, svemirskog broda i broda...i nikada nista bolje u zivotu nisam video..on vredi vise nego bilo koji covek, prijatelj, rodjak, dete... zapamtite to...zajebite rodjenog oca i majku zbog JUGA, ko ih sisa...

Eto, opet vredjas i omalovazavas decka, pritom i dalje nastavljas sa off-om u ovoj temi.
Pored svega gore napomenutog, opet se pravis pametan i sarkastican sa tim ''izvinjavanje''. I samim tim dokazujes sta si, jedan obicna, prosecni vozac koji nije nikakav ljubitelj i moje licno misljenje je da ovaj forum nije za tebe.
Milos
Milos
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4104
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Nikola I. Ned 27 Sep 2015, 14:49

Simo, dobar tekst... ThumsUp

ZAC, koliko sam ja tebe mogao da upoznam ovde preko foruma, zakljucio sam da si ti veoma obrazovana i strucna, porodicna i smamim tim i ozbiljna osoba! I takvoj osobi ne prilice ovakve glupe sale i fazoni, jer time samo omalovazavas sebe i drugim clanovima stvaras mrznju prema tebi. Ako zelis da idalje ucestvujes u radu ovog foruma, najljubaznije bih te molio da postujes bar red i pravila, ako ne marku automobila zbog koje smo ovde. Iste probleme pa i vece, su imali mnogi ovde na forumu, pa nisu ni rec spomenuli da je to djubre, krs, kanta od auta... Jer ako mi ne cenimo i postujemo Zastavu ko ce? Vozaci BMW-a nece sigurno...

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Nis skup offtopic Empty Re: Nis skup offtopic

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu