Povratak otpisanih

+3
YUgisa
Mitke
Zuty
7 posters

Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Povratak otpisanih

Počalji od Zuty Pon 15 Dec 2014, 18:50

Predlazem da se vrati ako je moguce clan foruma miljanxXx, ako se mogo napraviti izuzetak za neke da se vrate posle trajnog, ne vidim problem onda i sad, ali ovo je samo moj predlog, ostalo je na administraciji.

Ko je za, lajk (y) Very Happy. Hvala.
Zuty
Zuty
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2224
Godina : 30
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od Mitke Pon 15 Dec 2014, 18:51

+1 ThumsUp
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od YUgisa Pon 15 Dec 2014, 18:54

Koliko ja znam, niko ko je dobio trajan ban na forumu nije ostao na forumu. Ako se dobro secam, 2-3 puta je povlacen ali su clanovi nastavili po starom tako da su dobili ponovo trajne. Ja cu pokrenuti glasanje u administraciji postujuci tvoj predlog i izvesticu kakav je rezultat.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61530
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od Zuty Pon 15 Dec 2014, 18:58

Malopre sam procitao objavu banovanih clanova i video da su dvoje kasnije bili vraceni od toga jedan sa drugim nalogom kojim je odobren pristup na kratko, zbog toga sto je nastavio po starom.

Ok, hvala.
Zuty
Zuty
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2224
Godina : 30
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od YUgisa Pon 15 Dec 2014, 19:01

I jedan i drugi su banovani trajno, prvi samo nije pribelezen i takodje je bio po nekadasnjem pravilniku.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61530
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od Zuty Pon 15 Dec 2014, 19:05

Da, ali se vratio drugim nalogom uz dobru volju administracije misleci da nece vise praviti greske.
Ali svejedno bice kako bude, rekoh da je ovo predlog. Smile
Zuty
Zuty
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2224
Godina : 30
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od YUgisa Pon 15 Dec 2014, 19:07

Vratio se samo eksperimentalno i pokazalo se lose.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61530
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od Mitke Pon 15 Dec 2014, 19:10

Pustite i xXx-a eksperimentalno Very Happy
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od YUgisa Pon 15 Dec 2014, 19:14

Sto se mene tice, nepostoji razlog pod kojim bih promenio svoje misljenje i povukao ban. Njegovo ponasanje je bilo mnogo gore od tog eksperimentalnog...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61530
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od Mitke Pon 15 Dec 2014, 19:22

Samo vi glasajte tamo, i nek ishod bude pozitivan Very Happy
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od zeleni macak Uto 16 Dec 2014, 17:04

Zuty odakle ti ova ideja ?  

Verujem da si pricao sa njime pa te pitam sta kaze miljanxxx na sve ovo ,obrazlozi nam svoj predlog ovde i njegovo mislenje o svemu onome  sto se desavalo a on ucestvovao u tome ,takodje i da li je spreman javno na forumu da se izvini za svoje neprimereno ponasanje na ovom forumu i u slucaju da mu se odobri pristup da korektno ucestvuje u radu foruma.

Ja licno nemam nista protiv njega ali njegova dela na forumu su zasluzila tu kaznu ,ali mislim da svako ima pravo da  dobije  jos jednu sansu ali toliko ih je dobijao da ni sam ne znam da  li vredi pokusati jos jednom pruziti  ruku drugarstva sto je smisao  svih foruma pa da on to opet zloupotrebi u stvara haos na ovom forumu .Iskreno dilema kod mene postoji .

Cinjenica je da otkad je on udaljen sa foruma nema tih poznatih svadja rasprava i slicno u kojima je on ucestvovao i direktno uticao na sirenje haoticnog stanja  na ovom forumu .
zeleni macak
zeleni macak
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1994
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 08.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od Mitke Uto 16 Dec 2014, 17:13

Nisam zuty ali mogu da odgovorim Very Happy

Ideja je potekla od toga da su 2 clana bila trajno banovana sa foruma (cobra i pera dioda, plus je dioda uhvacen sa duplim nalogom i opet je dobio sansu), pa im je ban povlacen. Sto ce reci da im je bila pruzena jos jedna sansa, iz ovog ili onog razloga. Stoga zuty, a i ja sa njim (a verujem da ima jos dosta ljudi koji se slazu), smatram da bi bilo lepo xXx-u pruziti jos jednu sansu.

Naravno, kao i prethodno sto je bilo, clanovi kojima je ban povucen, su nastavili po starom, i odmah su ponovo trajno banovani, neka vazi isto i za njega, ako napravi jos koju pi*dariju neka bude kako mora, kako se postupilo i sa ostalima kojima je pruzena jos jedna sansa.
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od YUgisa Uto 16 Dec 2014, 17:49

Njegov slucaj nije isti kao sa doticnim clanovima. Kao prvo, jedan je dobio ban po starom pravilniku kada se mogao dobiti odmah, drugi je dobio opomenu, tri dana ban i trajan ban za jedan te isti prekrsaj odnosno off koji je mnogo laksi slucaj povrede pravilnika. Takodje oni nisu svojim ponasanjem prekoracivali pravila foruma koja su uticala na veci broj ljudi odnosno clanova koji posecuju forum stvarajucu neugodnu atmosferu. MiljanxXx se izvukao nekoliko puta od trajnog bana iako je imao opomene i krace banove po raznim osnovama.

Cak i da zanemarimo tezine prekrsaja, moje misljenje je da to sto su drugi dobili mogucnost povratka nije nikakva olaksavajuca okolnost... Takodje ne vidim nikakav garant da je neko rekao da ce njegova pojava biti drugacija kad se vrati na forum, za doticne banovane clanove su garantovali da ce biti drugaciji i ispostovati pravila i da je bio nesporazum pa su na kraju nastavili po starom.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61530
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od Mitke Uto 16 Dec 2014, 18:02

Slucaj nije isti i to se slazem. Znam zbog cega su dobili banove i jedan i drugi, ali znam i razlog zbog kog je pera dioda vracen, a znas ga i ti Wink  Pera je dobijao opomene, 3 dana ban i tako dalje i tako dalje, ali je prekrsio ja mislim SVA pravila koja postoje, cak izmedju ostalog ti si pisao da je tebe uznemiravao preko pp ako se dobro secam.

Kako nije olaksavajuca okolnost sto su neki dobili drugu sansu a on ne, znaci neko ima pravo na drugu sansu a neko ne? Ko je garantovao za ostale ne znam, ja da garantujem mogu samo i jedino za sebe, verovatno kao i vecina ostalih clanova. Mogu da verujem i mozda da "uticem" na to, da ce postovati pravila, tj da ce se njegov stav na forumu promeniti, ali da garantujem ne mogu, jer nisam mu ja u glavi i ne kontrolisem ga da bih mogao da garantujem.

Dakle trazimo samo i jedino da mu se pruzi jos jedna sansa, povlacenjem bana, pa ako nastavi po starom (a kao sto rekoh verujem da nece), onda ga banujte ponovo i za svagda.

Naravno ja na clanove uprave ne mogu da uticem, sve je na vasoj odluci, ali mislim da bi bilo fer da mu se pruzi jos jedna sansa.
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od YUgisa Uto 16 Dec 2014, 18:11

Gledaj ovako, jedan slucaj mozete da otpisete jer kao sto kazem, vazila su neka druga pravila i drugacija filozofija razmisljanja administracije. Peri sam ja eksperimentalno odobrio pristup samo zato sto je MiljanxXx bas za njega garantovao da ce da postuje pravila i jer je mene kontaktirao i u toj prici pokazao malo ozbiljnosti pa sam smatrao da mozda postoji mogucnost da se promenio sto se pokazalo da ipak nije a bilo je clanova i koji su kritikovali takvu odluku da mu se dopusti pristup. Krsio je samo pravila za off, to "uznemiravanje" mene na PP je bio isto neki off samo, nista ozbiljnije.

Za razliku od toga, MiljanxXx je dobio trajan ban koji nije sproveden jer urednistvo dobilo garanciju da ce se on promeniti ali je nastavio po starom... Tako da je on dobio 2 puta trajan ban za razliku od drugih i vracanje njega bi znacilo da je dva puta povucen trajan ban i da je dobio 2 sanse.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61530
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od zeleni macak Uto 16 Dec 2014, 18:58

Ja jos cekam  odgovor od Zutog posto je on pokretac ove teme Wink  mada i ostali imaju prava da se izjasne .

Po meni  nema veze banovi i povlacenje tih banova nekih drugih clanova (to vam je slab adut kod mene  Wink ) ,jedino mi je merodavno sta je to promenjeno od  ranije kod  Miljanaxxx ,sa cime  zasluzuje  jos jednu sansu (znaci ne nagadjanja rekla kazala  nego nesto konkretno kao sto je njegovo trenutno ponasanje na nekim drugim forumima ,zaljene iskazano u razgovoru sa vama koji su  u kontaktu sa njime,njegova spremnost za posteno druzenje bez svadja ............... i naravno vasa garancija  za tako nesto i slicno .)

Jednostavno zelim da imam sve informacije ispred sebe i da  budem pravican u svom glasanju .

Molim vas da sa razumevanjem i korektno pisete ovde ,  nemojte  dozvoliti sebi takvo ponasanje da upadnete u neku prepirku i svadju jer  ce se to automatski smatrati kao buna i pretvoriti u   izbacivanje sa ovog foruma .
zeleni macak
zeleni macak
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1994
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 08.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od junior45 Uto 16 Dec 2014, 20:32

mozda se covek ozenio,pa ga zena naterala da se uozbilji..
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34886
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od zeleni macak Uto 16 Dec 2014, 20:48

Junior45 dal ti pravis sprdacinu od ove teme ?  Imamo chat temu za zezanje .

Lepo je gore napisano sledece :

zeleni macak ::.......................... (znaci ne nagadjanja rekla kazala  nego nesto konkretno kao sto je njegovo trenutno ponasanje na nekim drugim forumima ,zaljene iskazano u razgovoru sa vama koji su  u kontaktu sa njime,njegova spremnost za posteno druzenje bez svadja ............... i naravno vasa garancija  za tako nesto i slicno .) ...................................

Dajte ljudi cinjenice a ne nagadjanja jer ako se tako nastavi  zakljucavamo ovu temu ,glasamo i kraj  a sa ovakvim stavom  nateracete   urednicki tim da jednostavno ova tema nije  potrebna  a i takodje po svemu tome onda nije potrebno ni  glasanje .Nemojte se glupirati i zloupotrebjavati  dobru volju  urednickog tima ovog foruma .
zeleni macak
zeleni macak
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1994
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 08.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od Zuty Uto 16 Dec 2014, 21:54

Ja cu kratko.

Da nisam pricao s njim ne bih ni otvarao temu napamet, ostalo je sve Mitke reko, osim sto ja dodajem je i da garantujem za njega.



Zuty
Zuty
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2224
Godina : 30
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od Nikola NS Uto 16 Dec 2014, 22:12

Ja decka ne poznajem,vidim da je bio aktivan na forumu sto naravno ne opravdava krsenje pravila foruma.Ako on zaista zeli da se vrati,verovatno je uvideo da nema smisla svadjati se,mozda bi bilo dobro da mu administracija pruzi jos jednu priliku.Eto post iznad,Zuty garantuje za njega,tako da ako bude oke i ne bude svadja neka ostane na forumu.To je samo moje misljenje. Smile
Nikola NS
Nikola NS
SOHC 1116ccm 61ks

Broj poruka : 1321
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 26.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od ZAC Uto 16 Dec 2014, 22:37

Momak, koliko sam ga ja mogao upoznati (ne i licno) je u sustini dobar, cuo sam da je i dobar drugar i da hoce da pomogne...a i vredan, stalno nesto petlja i pravi, znaci vredan...ipak, ruku na srce retko sam imao priliku da upoznam ovakve mlade momke...koji su vredni i posteni...da ne nabrajam..od YUgise kao jedne od glava foruma, naravno Miljana, Cede, Mitketa, Predraga...neka ne zamere oni koje nisam pomenuo...ali njih  najbolje poznajem...e sad da ne tupim, moje licno misljenje je da bi se i Miljanxxx lepo uklopio u tu pricu, posto sam pricao onomad sa Mitketom, koji je dotada takodje imao nekakvih "predrasuda" o tom decku...iznenadio se kako je ustvari dobar lik uzivo..Mitke ce potvrditi tu moju pricu.. a i kao sto kazah, vredan je i zna ponesto a i uci...mana mu je mala tvrdoglavost i brzo padanje u vatru, ali to vec ide i sa godinama..pa mu ja to ne zameram...

Sad, sta sam ja sve napisao...ne znam da li ce neko razumeti...mogu samo da kazem da dajem svoj glas da se povuce ban i da mu se vrati clanstvo...sto kazu, da probamo jos jedared...A on za uzvrat mora da bude korektan i stalozen..i ne bi bilo lose da se izvini administraciji, naravno javno, koja mu je eto po ko zna koji put  progledala kroz prste, jel realno bilo je momenata za banovanje...ali opet kazem, hriscani smo, najveca vrlina je prastanje...pa ako mu oprostite onda neka i on oprosti svima koji su u njemu, mozda, nekada izazvali neki bes i ljutnju koja je posle prerasla u svadju.... Jel za svadju je potrebno dvoje... nece nikao sam sa sobom da se posvadja..a svi mi imamo zute minute.

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od YUgisa Sre 17 Dec 2014, 10:12

Predlog je iznesen urednistvu Zastava Foruma kao sto sam rekao i odluceno je vecinom da se predlog odbije, odnosno da se trajan ban nece povuci MiljanuxXx.

Odluka je konacna i vise se nece uzimati u obzir i razmatranje.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61530
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od ZAC Sre 17 Dec 2014, 11:31

Ok...pokusali smo. Jbga Miljane zasr`o si do balcaka.

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od Mitke Sre 17 Dec 2014, 13:34

Doh Evil or Very Mad

Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Povratak otpisanih  Empty Re: Povratak otpisanih

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu