Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem)

3 posters

Ići dole

Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem) Empty Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem)

Počalji od nebojsas Ned 15 Jun 2014, 19:02

Da li neko zna, da li mogu ovi retrovizori da se nabudze na yuga, vrata su stari tip, sa leptir staklom?

Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem) Originalslika_Univerzalni-LED-retrovizori-elektricni--54452385_zps40489dbc

Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem) Originalslika_Univerzalni-LED-retrovizori-elektricni--54452393_zps73c74e6d

Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem) Originalslika_Univerzalni-LED-retrovizori-elektricni--54452389_zpsdefbca6b
nebojsas
nebojsas
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 392
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem) Empty Re: Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem)

Počalji od YUgisa Ned 15 Jun 2014, 19:19

Sve moze kad se hoce, sad zavisi od slucaja do slucaja, nisu svi retrovizori isti iako imaju slicne linije...

Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem) Tuning_BG_152

PS: Pomericu kasnije ovu temu tu:
https://zafc.forumsr.com/f10-styling-exterijera-i-diskusije-o-gumama

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem) Empty Re: Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem)

Počalji od nebojsas Ned 15 Jun 2014, 19:31

Da, slicno izgledaju, da li ih je samo ubusio ili nekako drugacije namestio?
nebojsas
nebojsas
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 392
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem) Empty Re: Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem)

Počalji od YUgisa Ned 15 Jun 2014, 19:41

Vide se srafovi na slici, izbusio je rupe i prisrafio srafovima za metal...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem) Empty Re: Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem)

Počalji od Mitke Ned 15 Jun 2014, 19:44

Em odvratno resena montaza (ni fabricki nije nista bolje Doh ), em mu stoje ko piletu sisa  Doh Cekic 
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem) Empty Re: Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem)

Počalji od YUgisa Ned 15 Jun 2014, 19:56

Pa sad, ukusi su razliciti a za montazu se slazem da bih osmislio neki proistojniji nacin Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem) Empty Re: Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem)

Počalji od nebojsas Ned 15 Jun 2014, 19:56

Da, sto se tice montaze nije bas najsrecnije resenje, ali ko sto kazes ni fabricki nisu nista bolji. A sto se tice izgleda, cini mi se da su malo bolji od fabrickih, makar zbog zmigavaca...
nebojsas
nebojsas
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 392
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem) Empty Re: Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem)

Počalji od Mitke Pon 16 Jun 2014, 00:32

Dobro ukusi se razlikuju, moje misljenje je da mu stoje ko piletu sisa, e sad ako se nekom svidja, to je vec treci padez, i necu da se mesam u ukus, jer to je relativna stvar Very Happy Po meni "upotrebljivost" ne zavisi od migavaca (po meni inace totalno nepotreban detalj, a nocu zna da smeta za sve pare Very Happy), vec sa moje tacke gledista zavisi od toga kakvi su za voznju i parkiranje. A sto se montaze tice, katastrofalno resenje (ali kao sto rekoh ni fabricki nije nista bolje).
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem) Empty Re: Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem)

Počalji od YUgisa Pon 16 Jun 2014, 07:59

Pa dobro, ne svidja se ni meni ovo ali u nekim uslovima tj uz neke izmene bi moglo da mi bude ok ali to sad nije bitno u ovoj temi, tema nije da li vam se svidja nego kako da se montira...

Ogledalo je manje vise kao NT retrovizor kao i pozicija tako da sa te strane upotrebljivosti nema neke vece razlike, zavisi jedino koliko je kvalitetno ogledalo i da li smeta stub od leptir stakla da se vidi redovno... Sto se tice montaze, znam da su neki i stavili umesto leptir stakla jedan pleksiglas i na to namontirali... A verujem da moze malo da se izmozga da to bude ok reseno da ne strce svuda srafovi. Sad vise da kazem ne znam jer postoji puno razlicitih varijanti tih retrovizora koje slicno spolja izlgedaju i mogu da variraju nacini montaze... Ono sto se ja secam je da je jedna kombinacija imala mesta da se usrafe 3 srafa sa unutrasnje strane tako da bi se mogao staviti neki pleksiglas umesto leptira i da se recimo taj kraj kod retrovizora prelepi crnom folijom ili nesto slicno i da se uzmu 3 srafa za gips (posto su crni) i da se zavrne sa unutrasnje strane kroz pleksiglas da drzi i to bi izgledalo prilicno ok i neupadljivo... Malo se uzme deblji pleksiglas i izbuse se rupe i malo se konusno upuste da upadne glava srafova i sve super.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem) Empty Re: Da li mogu ovi retrovizori? (sa migavcem)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu