šta raditi kad otkažu elektro-magnetni ventili

3 posters

Ići dole

šta raditi kad otkažu elektro-magnetni ventili Empty šta raditi kad otkažu elektro-magnetni ventili

Počalji od denis007 Sre 20 Nov 2013, 18:42

pozdrav,da li neko zna šta raditi ako otkažu benzinski i gasni e.m.ventili?kako da vratim u stanje kao pre ugradnje gasa?čuo sam da ima neka slavinica koja je na benzinskom ventilu i koja se odvrne i auto radi klasično na benzin.takodje kako vratiti na benzin ako crkne komanda prekidač za gas benzin sauh?hvala

denis007
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 80
Datum upisa : 19.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

šta raditi kad otkažu elektro-magnetni ventili Empty Re: šta raditi kad otkažu elektro-magnetni ventili

Počalji od zastavayugo1.1i Sre 20 Nov 2013, 19:28

Benzin mozes da pustis preko ventila za benzin koji izgleda ovako, šta raditi kad otkažu elektro-magnetni ventili Benzinski-ventil-Lovato_slika_XL_6659177
tako sto odstrafis ovaj donji straf(slavina) i onda benzin prolazice kroz njega i icice u karburator samo najbolje je prvo da izvadis osigurac od plinskog ureda za da ne bide pod napon uredgaj i onda auto radice samo na benzin.Ovo je samo za auto da radi na benzin ako nema plina i ako ti je prekidac van funkciji pa ne mozes da prebacis sa plina na benzin, zasto ako ti je zeznut gasni ventil i on je non stop otvoren prolazice i plin i auto nece moci da sogori i benzin i plin.
zastavayugo1.1i
zastavayugo1.1i
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 666
Godina : 38
Lokacija : Skopje, Makedonija
Datum upisa : 31.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

šta raditi kad otkažu elektro-magnetni ventili Empty Re: šta raditi kad otkažu elektro-magnetni ventili

Počalji od YUgisa Sre 20 Nov 2013, 19:40

Ne znam da li ima na isparivacu ventil, ali imate ventil na boci za plin, zavrnete taj ventil i onda kad izbaci plin iz sistema, dalje nece dobijati plin... Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61546
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

šta raditi kad otkažu elektro-magnetni ventili Empty Re: šta raditi kad otkažu elektro-magnetni ventili

Počalji od denis007 Sre 20 Nov 2013, 20:07

hvala na savetima.zasad sve radi,ali valja znati.sada kao i pre nisu me zaobišli turski proizvodjači.kupio sam kola sa već ugradjenim sistemom.sada je neki mimgas,ranije mi je na jugu bio lovato a ventili atiker,napatih se sa njima

denis007
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 80
Datum upisa : 19.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

šta raditi kad otkažu elektro-magnetni ventili Empty Re: šta raditi kad otkažu elektro-magnetni ventili

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu