Zanimljiv stajling

4 posters

Ići dole

Zanimljiv stajling Empty Zanimljiv stajling

Počalji od lemi93 Ned 12 Maj 2013, 22:42

Sta mislite?
Zanimljiv stajling 7b259c28b6e5-800x600
Zanimljiv stajling 029f7bbafbe1-800x600
Zanimljiv stajling A4dffb058b07-800x600

lemi93
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 59
Datum upisa : 06.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljiv stajling Empty Re: Zanimljiv stajling

Počalji od nenad_jj Pon 13 Maj 2013, 16:13

Video sam u oglasima, prodaje se. Veliki kič, ja sam više za standardnu varijantu farova i zadnjih lampi. Aj zadnje lampe Ok ali ove napred od golfa se nikako ne uklapaju. Smile

nenad_jj
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 269
Godina : 35
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 06.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljiv stajling Empty Re: Zanimljiv stajling

Počalji od hcore1 Pon 13 Maj 2013, 23:38

Nekome se dopada,nekome ne.Svaka cast na trudu,ali moje misljenje je "Zelim da mi YUGO bude mocan!" je ove lose predstavljeno,da ne kazem smesno Wink Pozadi izduv..cemu dva ako jedan radi??Na zadnjem staklu "kacket" moze samo da smeta a stopaljke definitivno fabricke bolje.Svetlo sa strane u branicima?Cemu krovni nosaci ako zelis da ti automobil izgleda "brzo" a svetla napred bolja su fabricka.mnogo bi bolje izgledao da je sve fabricko,bez krovnih nosaca Smile Toliko od mene.Nadam se da niko nije uvredjen,samo iznosim sta se meni dopada.

hcore1
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 151
Godina : 36
Lokacija : 17km istocno,selo kod Pozarevca
Datum upisa : 07.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljiv stajling Empty Re: Zanimljiv stajling

Počalji od lemi93 Uto 14 Maj 2013, 02:23

Jel ovo kacket od floride

lemi93
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 59
Datum upisa : 06.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljiv stajling Empty Re: Zanimljiv stajling

Počalji od YUgisa Uto 14 Maj 2013, 10:00

Podseca na njega, ali sami krajevi nisu kao na Floridi kako mi se cini (barem sa slika sto sam video), mada je mozda prepravljen da se uklopi... Sto se tice izduva, ne mora da znaci da samo jedan funkcionise, mnogima funkcionisu oba ali meni nekako nije to fazon na motoru sa rednim cilindrima, vise na V rasporedu gde su razdvojeni izduvi za levu i desnu stranu. Ne kazem da ne moze lepo da izgleda i da mi se dopada 2 zavrsetka na nekim vozilima sa rednim cilindrima na motoru, ali oni svi imaju tako dizajniran branik da se to uklopi i stavljanje jednog izduva tamo bi narusilo izgled i simetriju ali ovde mi jednostavno to uopste ne ide, posto taj branik svakako nije prilagodjen za tako nesto. Sto se tice svetala, ajde, manje vise, relativno su dubro uklopljeni po mom misljenju, ali ti krovni nosaci su licno meni totalni promasaj a verujem i da su totalno beskorisni sem neke estetike a ukusi su razliciti, verujem da se vlasniku dopada, meni licno ne, cak ni na karavanima. Tj ja nisam ni ljubitelj karavana tako da to mi se nikako ne dopada. Ono sto se licno meni jos ne svidja, taj spoj ajde da kazem "modernog" i klasicnog. Branici su relativno modernog dizajna a te pozicije sastrane su klasicnog dizajna, kao i ATS felne i nekako mi se ne uklapa to, plus su i zatamnjena stakla sto je po nekom mom misljenju jos jedan od "modernih" detalja. Moja jos jedna zamrka je na haubu i masku, oba sadrze znak sto mi je bzvz detalj Wink Sto se tice nalepnica proizvodjaca, mnogi ih zameraju, ja licno nisam bas neki veliki ljubitelj njih (tj ja vise volim kad su u fazonu trkackih automobila, a ne tako poredjane jedna ispod druge), mada nemam nista protiv njih pod uslovom da sve te firme vozilo i sadrzi Wink

Toliko od mene Very Happy Licno ja mnoge detalje ne bih odradio da je moj auto, ali nemam nista protiv sto ih je uradio vlasnik ako se njemu svidja Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61531
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljiv stajling Empty Re: Zanimljiv stajling

Počalji od lemi93 Pon 20 Maj 2013, 00:13

Lepo si rekao sve,a nalepnice bas lepo stoje po meni.Inace za zadnji kraj bi mu se lepo uklopio branik sa otvorima.

lemi93
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 59
Datum upisa : 06.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljiv stajling Empty Re: Zanimljiv stajling

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu