Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

+11
Nikola I.
Mitke
fox_87
Milos
Predrag B.
Marko Zemun
BillyTheDummy
zile
hcore1
popgoran1
RogiS
15 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Gost Uto 11 Mar 2008, 16:56

Evo morao sam da napravim i ovu temu:

Ne znam koliko vas ide na otpad da kupi po neki deo, kada se nema para za novo itd..
Hteo sam samo da stavim ako ikada ikome padne na pamet da ode na auto otpad "KIDY" da to nikako ne radi lik je prevarant opasan....

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od RogiS Uto 11 Mar 2008, 23:11

Imao si ti lose iskustvo sa njim ili si cuo od nekoga?
RogiS
RogiS
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 4
Godina : 39
Datum upisa : 07.03.2008

http://autoelektrika.forumotion.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Gost Sre 12 Mar 2008, 19:17

Licno sam imao jako jako loshe iskustvo sa njim, Otpad je u raspad stanju prvo, a motore, delove koje prodaje prvo stoje na kishi, i sve ostalo je prljavo..... NE kupovati nishta tamo.....

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od popgoran1 Sub 04 Avg 2012, 12:22

I ja sam imao vrlo loše iskustvo sa KIDY-jem,čovek se ponaša kao da si došao da prosiš,a ne da kupuješ i vrlo je drzak,nažalost!!!!

popgoran1
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 6
Godina : 56
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 24.06.2012

http://goran.jelena2003@gmail.com

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od hcore1 Uto 21 Maj 2013, 21:41

Vise puta kada sam zvao za delove EFI-a kao i razne druge delove nailazio na istog coveka pod imenom ACA,Zoran..ne secam se sve.I uvek neka razlicita adresa.Cene lupa napamet,i vrlo je drzak.Moje iskustvo s'istim veoma lose.

hcore1
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 151
Godina : 36
Lokacija : 17km istocno,selo kod Pozarevca
Datum upisa : 07.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od zile Uto 21 Maj 2013, 21:49

ja vam mogu reci da ima fiatov otpad u cacku drzega neki lazo i njegos ... tu nikako ne uzimajte, uzeo sam tlde karburator koji nije bio ispravan i nije hteo ni da cuje da mu vratim sutradan... ja se tad i nisam nesto razumeo oko karbova,ali sad ne bih vise otisao kod njega uopstee, a i skup je mnogo...a sto tice ponasanja ravno je nuli, samo urla kao da mi da je dzabe...stvarnoo samo najgore za njih...
zile
zile
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 933
Godina : 29
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od BillyTheDummy Sub 06 Feb 2016, 21:52

Ima neki u vinogradskoj(NBG) covek je katastrofa,prvo sam cekao 15 min da se pojavi,drugo lupa neke cene,kao da hoce da se bijemo,totalno nezainteresovan da proda bilo sta...
BillyTheDummy
BillyTheDummy
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 2
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 06.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Nikola I. Sub 06 Feb 2016, 23:38

To je naj verovatnije auto-otpad "kidi"... I ja sam cuo da se mnogi zale na njega... Wink

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Marko Zemun Sub 06 Feb 2016, 23:50

Još jedan minus za auto otpad KIDI u Vinogradskoj. Kupio sam par stvari kod njega, neke sitnice, sve je ispravno i sve je radilo, ali je lik koji je vlasnik krajnje neljubazan i jako neprijateljski nastrojen prema svakom ko uđe da nešto pita, kupi, itd... I Kidi slobodno može da se arhivira pošto gomila polovnih delova može da se nađe na poznatim sajtovima ( kupindo, kupujem prodajem ... ) +1
Marko Zemun
Marko Zemun
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 944
Godina : 37
Lokacija : Zemun - Nova Galenika
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Nikola I. Ned 07 Feb 2016, 00:00

Meni se prijatelj zalio da je neljubazan i sklon svadji a ja sam na njegovom sajtu video jednog narandzastog keca pa sam ga zvao da se raspitam da mi neke delove posalje postom a ja da platim pouzecem... Nije bio drzak ali je krenuo da prosipa pricu, te ovo te ono, ima nema i na kraju doslo mi je ga ga oteram u k*rac... Na sajtu drzi slike sto nema za prodaju...

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Predrag B. Ned 07 Feb 2016, 00:55

I Kidi i Aca su katastrofa.
Predrag B.
Predrag B.
SOHC 1498ccm 85ks

Broj poruka : 6738
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 14.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Milos Ned 07 Feb 2016, 20:16

BillyTheDummy ::kao da hoce da se bijemo

Hahahha ja kad odem kod njega, jedva cekam da me ''zamoli'' za ovo Very Happy

Covek debil, neljubazan, ulazim kod njega u radionicu ono sve smrdi na neko pokvareno meso, zena mu przi rucak pored ulaznih vrata, masnoca prska, on sedi zdere i sa punim ustima odgovara. Prosto ga se gadim.
Ko moze, Kidija neka zaobidje u najsirem luku.

Nekih par kilometara od Kidija prema Surcinu Vinogradskom ulicom, sa desne strane, ima jedan otpad Fiat Lancija grupacije pa ako nesto od toga treba, moze se naci. Ima nesto sitno delova za Zastave i pogodan je za pregovaranje i spustanje cene.
Milos
Milos
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4104
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od fox_87 Ned 07 Feb 2016, 20:53

Zaobidjite RIKI-ja ,zrenjaninski put pre picerije Pikolo. Nije tu bio gazda, vec njegov radnik koga jedva razumes sta prica, ali za polugu koja otvara onu  membranu na karburatoru mi je trazio 1000din, za te pare ceo karburator ima da su uzme

Cujem i od drugih lose o njemu, za neki retrovizor je trazio 40e, a 50e je nov
Sta reci
fox_87
fox_87
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 634
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Marko Zemun Pon 08 Feb 2016, 00:06

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! FyD5vIss

Naughty
Marko Zemun
Marko Zemun
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 944
Godina : 37
Lokacija : Zemun - Nova Galenika
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Nikola I. Pon 08 Feb 2016, 00:20

Kada iz jednog telefonskog razgovora od 10 minuta zakljucis da je neko teski debil, nema vise diskusije oko toga...

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Mitke Pon 08 Feb 2016, 01:28

Licno kidija izbegavam u sirokom luku, iako je Imao sve od delova, ali bukvalno sto niko nema on je imao. Bio sam jednom, zamalo se pobili, i od rada vise ne idem jer sledeci put ako odem neko od nas dvojice ce na lecenje od najtezih telesnih povreda a drugi na robiju.
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Marko Zemun Pon 08 Feb 2016, 01:42

Imenjače, u tvom slučaju Kidi će definitivno biti sav u zavojima kao Minšelin mumija Naughty

Marko Zemun
Marko Zemun
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 944
Godina : 37
Lokacija : Zemun - Nova Galenika
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Mitke Pon 08 Feb 2016, 19:18

Ja prvo ne mogu da shvatim da neko ko drzi bilo sta a da tu ima kontakt sa ljudima na ovaj ili onaj nacin, moze da bude toliko drzak, bezobrazan i neljubazan. Ponasa se kao da je on dosao meni da da pare a ja njemu. Sto se mene tice on i ja smo tada zapoceli i zavrsili saradnju, i to zahvaljujuci mom drugaru je ta saradnja jos tada prosla bez batina, a posto mi se na robiju ne ide vise ne svracam tamo i gotovo. Meni samo nije jasno kojom magijom on jos uvek radi, i kojom magijom su mu koske jos citave.
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Nikola I. Pon 08 Feb 2016, 20:35

Da da u pravu si Mitke, u njegovom je interesu da proda neki deo i da za to uzme pare... Wink A da bi bio dobar prodavac i uspesan u svom poslu, mora da bude privrzen musterijama jer od njih zivi... Ja sam se sa njim natezao za Altisimo zadnja svetla, ali sam video kakav je covek i "zalupio" sam mu slisalicu Laughing samo iz moje pristojnosti se i na tome zavrsilo...
Inace na svom odpadu poseduje dosta zanimljivih i retkih auta, posebno Fiata, ali sa njim je komunikacija ogranicena...

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od jollyjumper Sre 10 Feb 2016, 15:01

Sizim od takvih ljudi, posebno one koji bi da ih molis da ti uzmu pare. A cuo sam od gomile ljudi da je prevarant tezak.

jollyjumper
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1107
Lokacija : Le
Datum upisa : 10.03.2015

http://www.serbiancarfans.x10.mx

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Nikola I. Sre 10 Feb 2016, 17:26

Pa sta ja znam, ali kada se na odpadu kupuje, nema sta da te neko predje, jednostavno nadjes deo, pogledas i proveris, das pare i gotovo... Posle dal radi ili ne, tvoje je, kupio si ga u vidjenom stanju... Wink

Nikola I.
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2252
Godina : 29
Lokacija : Bor
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Salenzze Čet 28 Jul 2016, 21:36

Moram da i ja kazem par stvari na ovu temu,ja znam da u zivotu ima raznih ljudi i ovakvih i onakvih ali sto se tice auta razlikujem dva tipa ljudi koje ne mogu da podnesem,prvi je "A sta ce ti to?",a drugi "Ne moze to da se uradi."

Prvi tip: Odem ja na lokalnu pijacu,snimim covek srednjih godina prodaje sve i svasta za Zastave,pridjem ja onako razgledam,stvarno svega ima . .stoje neki karburatori onako ugladjeni bas ko novi (jednogrli),pitam ja njega:dobar dan-dobar dan,jel imas mozda dvogrle karburatore,kaze on meni "A sta ce ti to,pa neces da ides na mars." hahahah,nisam znao dal da se smejem ili sta ali iznervirao me u tom trenutku,samo sam se okrenuo i rekao hvala dovidjenja.Ja nzm jel ljudi stvarno hoce nesto da prodaju ili samo dolaze tako da stoje i zamlacuju narod,sta tebe briga sta ce mi,ako mi treba cetka za wc solju onda mi treba,jel imas ili nemas?,bolje da mi je rekao nemam i kraj nego uvek mora da se filozofira nesto.

Drugi tip: Secam se tad davno je bilo imao sam jos starog yugica pre nego sto sam uzeo ovog . .tacno koji je problem bio ne secam se sad,uglavnom odem ja kod coveka,majstor onako stariji,nema ko ga ne hvali . .reko jel moze to da se uradi,kaze on meni "Bogami nemoze,to ni fabrika nije uspela da resi" kraljina! Very Happy ,ja se smorio,sta cu kako cu odem kod drugog majstora ovaj malo mladji ali vidim zna znanje,kaze ma to je sat vremena posla,mislim se u sebi ko koga sad ovde zaj****a,uglavnom namestio je je secam se terao sam tog yugica i na kraju ga prodao,eto ne moze se protiv nekih ljudi al sta ces valjda je sve to zivot pa nek ide.

Salenzze
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 56
Godina : 33
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 01.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Vuk_ Pet 29 Jul 2016, 19:21

a treci kji kazu to ne postoji Laughing

Vuk_
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 128
Datum upisa : 27.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Vuk_ Pet 29 Jul 2016, 19:22

a treci koji kazu to ne postoji Laughing

Vuk_
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 128
Datum upisa : 27.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Jandro Ned 31 Jul 2016, 19:43

I četvrti "AUUU DRUŽE,KO TI JE OVO RADIO!??" Laughing A inače,ja do sad šta god sam kupovao na nekom otpadu,nisam naišao na ljubaznog radnika ili gazdu!!!Čoveče,dođeš da kupiš neki deo,ulaziš na otpad,a on ni zdravo,ni dobar dan,već ŠTA TREBA?????Leptejebo,pa nisam došao da ti drpim nešto,već da kupim.... Evil or Very Mad

Jandro
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 531
Godina : 40
Lokacija : Novi Sad,Liman
Datum upisa : 20.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!! Empty Re: Prodavnice i otpadi gde ne treba kupovati!!!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu