gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu?

2 posters

Ići dole

gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu? Empty gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu?

Počalji od bendj Ned 09 Maj 2010, 11:59

Napukla zadnja greda sa desne strane, zna li ko gde da kupim gredu i gde i posto da je zamenim u novom sadu?
koliko je opasno voziti tako?

bendj
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 4
Lokacija : Satelit , Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu? Empty Re: gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu?

Počalji od Pedja Ned 09 Maj 2010, 12:10

Oko 50e je bila nova greda jesenas, uglavnom je ta cena, mozes je naci u vecini bolje snabdevenih prodavnica koje drze delove za Zastavu, vidi recimo u Nineksu (Brace Ribnikar 25, 021/541-121, a mislim da imaju jos radnji po NS, nazovi pa pitaj).

Ja sam vozio nekoliko meseci sa malom pukotinom (na levoj strani), ali ipak nemoj voziti vise nego sto moras.

Zamena moze da kosta 100-200e, zavisi od majstora, a za detalje se raspitaj kod autolimara. Wink
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu? Empty Re: gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu?

Počalji od bendj Ned 09 Maj 2010, 13:04

100 DO 200 EUR? Unsure zasto toliko, dali se radi jos nesto uz menjanje grede?

bendj
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 4
Lokacija : Satelit , Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu? Empty Re: gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu?

Počalji od Pedja Ned 09 Maj 2010, 13:19

Ispod 100e sumnjam da ce neko hteti da radi. Meni je jesenas limar menjao gredu, auspuh i zafabrbao neke sitnice, ruke i materijal su izasli 230e, od toga racunaj 100e za materijal (greda 50, auspuh 30, farba i sitnice...20e, mzoda i vise).

Cena je takva kakva je jer sam posao zahteva mnogo radova pre same zamene, treba skinuti auspuh, rezervoar, gibanj, viljuske itd. Takodje treba precizno da se postavi nova greda jer milimetar tamo-ovamo mnogo znaci kad je trap u pitanju.

Kad sam se raspitivao, pominjali su mi da samo za gredu moze 150-200e da uzme za ruke, ali eto, imao sam srece (kako se uzme, za gredu ok, ali farbanje je uradio kao nogama, i stavio pogresan auspuh Evil or Very Mad ).
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu? Empty Re: gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu?

Počalji od bendj Ned 09 Maj 2010, 17:47

uh, Pedja , hvala ti, nista drugo mi ne preostaje nego da skupljam pare i krenem da ih zovem da uporedim cene...

bendj
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 4
Lokacija : Satelit , Novi Sad
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu? Empty Re: gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu?

Počalji od Pedja Ned 09 Maj 2010, 22:22

Nema na cemu. Wink Kazem ti, greda je od prilike toliko svuda, ne moze neka drasticna razlika u ceni da bude, a za radove moze, pa se raspitaj dobro i o ceni, ali i o kvalitetu. Wink
Pedja
Pedja
SOHC 1116ccm EFI 63ks

Broj poruka : 1848
Godina : 35
Lokacija : Zrenjanin-Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2008

https://zafc.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu? Empty Re: gde kupiti gredu za juga i gde je zameniti u novom sadu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu