Preporuka za postavljanje vecih/sirih guma i felni na Zastavina vozila

3 posters

Ići dole

Preporuka za postavljanje vecih/sirih guma i felni na Zastavina vozila Empty Preporuka za postavljanje vecih/sirih guma i felni na Zastavina vozila

Počalji od YUgisa Pon 31 Avg 2009, 21:31

Palo mi na pamet sad da otvorim ovu temu, cesto ljudi pitaju da li odredjene felne i gume mogu da stanu na neko Zastavino vozilo... Pa im mozemo pomoci tako sto cemo napisati preciznije koje felne, gume imamo kao i kolike distancere i koliko je spusten auto...

Pa evo ja da prvi napisem:

Auto: Yugo
Felne: R15, 6J, ET39
Distanceri: 20mm napred i nazad (kod mene je 25 nazad ali sam stanjio rub)
Gume 175/55 R15
Visina: (od ruba do centra tocka), 30.5cm napred i 34cm pozadi.

Mogucnost postavljanja ovih felni i guma bez prepravljanja rubova i bez kacenja na Yuga novijih generacija... Starije generacije imaju veci falc na rubu pa ce ga trebati smanjiti za pola sirine... Mogucnost smanjenja distancera za 15mm (da su vise uvucene felne) tj da se postave samo od 5mm. Mogucnost spustanja zadnjice na 30cm... Mogucnost stavljanja felni sa manjim ETom do 24.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61531
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Preporuka za postavljanje vecih/sirih guma i felni na Zastavina vozila Empty Re: Preporuka za postavljanje vecih/sirih guma i felni na Zastavina vozila

Počalji od csaba Sre 02 Dec 2009, 18:26

imam yugo in nije spusten
mogu li staviti gum 175/75 r14 treba li distanser i koji?

csaba
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 8
Godina : 43
Lokacija : subotica
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Preporuka za postavljanje vecih/sirih guma i felni na Zastavina vozila Empty Re: Preporuka za postavljanje vecih/sirih guma i felni na Zastavina vozila

Počalji od YUgisa Sre 02 Dec 2009, 18:34

Nema potrebe da postavljas pitanja u dve teme, tako da nastavi sa pitanjima u onoj prvoj kojoj si postavio pitanje... Pre svega napisi sirinu i ET tvoje felne... I jel 65 ili 75 profil? PS: Vidim da si iz SU, pa ako si zainteresovan, pogledaj ovu temu (tice se okupljanja ljudi koji su clanovi ovog foruma a zive u SU): https://zafc.forumsr.com/okupljanja-clanova-zfnsta-f23/okupljanje-06122009-t876.htm#15619

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61531
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Preporuka za postavljanje vecih/sirih guma i felni na Zastavina vozila Empty Re: Preporuka za postavljanje vecih/sirih guma i felni na Zastavina vozila

Počalji od slobokv88 Ned 27 Jul 2014, 10:18

Imam felne r13 et 38 ,gume pozadi toyo 175/60 a napred fulda diadem 165/65 .
Auto je na fabrickoj visini jos uvek,u planu je spustanje.
slobokv88
slobokv88
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 646
Godina : 35
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 06.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Preporuka za postavljanje vecih/sirih guma i felni na Zastavina vozila Empty Re: Preporuka za postavljanje vecih/sirih guma i felni na Zastavina vozila

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu