Farbanje restauirane fice u Subotici

2 posters

Ići dole

Farbanje restauirane fice u Subotici Empty Farbanje restauirane fice u Subotici

Počalji od alek Pet 29 Okt 2021, 10:38

Pozdrav, vec imam momka koji treba da mi ofarba ficu kompletno, iznutra i napolje, ali me zanima da li neko ima preporuke za nekog ko 100% nece zabrljati, nece zuriti, za nekog ko voli da radi ovako nesto, a ne da radi samo zbog para - u Subotici
alek
alek
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 66
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 29.10.2021

Nazad na vrh Ići dole

Farbanje restauirane fice u Subotici Empty Re: Farbanje restauirane fice u Subotici

Počalji od YUgisa Pet 29 Okt 2021, 11:00

Beler na Radanovcu je jedini za kojeg sam ja cuo samo pohvale, a kad sam se raspitivao za svoj auto, jedini mi je po prici zvucao ozbiljno u smislu da je jasno poslusao sta imam da mu kazem, predlozio par stvari, pitao sta mu nije jasno, rekao da kad mu dovezem auto da cemo sve ugovoriti u detalje kada i on vidi uzivo situaciju. Mada je od tada proslo puno godina i ne znam kako je sada. Rekli su mi da postoji neki nov preko Rode na Palickom putu (u Magnetnim Poljima) i da rade profi ali nista vise od toga ne znam.

Svako da ti je moja preporuka da odes u farbare i raspitas se za cene raznih materijala i koje kolicine pokrivaju i da sam vidis koliko bi otprilike mogla da izadje cena samog materijala pa da onda pricas sa farbarima o ceni njihovog rada sa ukljucenom cenom materijala. Tu ces najbolje videti koliko je realno da se uradi kvalitetno i da oni zarade pri tome. Jer tipa neke cene koje su meni citirali su krajnje komicne jer samo materijal izadje vise od cene njihovog rada sa materijalom. Naravno uvek ce biti neko ko ce da lupi i ogromnu cenu iz stomaka, zato treba videti sa njima kako postupaju sa tobom na prvom kontaktu.

Ne znam kako je sada, ali kad sam se ja raspitivao pre par godina, mnogi su mi preporucili Disica, ali moj prvi kontakt sa njim je bio izrazito neprijatan s obzirom da uopste nije hteo da me saslusa nego je bio u fazonu doteras auto, ostavis i mi uradimo i ti platis. Pokusavao sam da objasnim da ce auto biti modifikovan i kompletno rastavljen na golu karoseriju ali on je bio u fazonu tako nesto ne dolazi u obzir, auto kod njega mora da dodje sastavljen i da oni rastavljaju. Sto me navelo samo na razmisljanje da ce samo da zamazaju sta ste vidi i ostalo ce sakriti iza...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61546
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu