Diskusije o TNG uredjajima i potrosnje istih

3 posters

Ići dole

Diskusije o TNG uredjajima i potrosnje istih Empty Diskusije o TNG uredjajima i potrosnje istih

Počalji od VPetar Uto 28 Jan 2020, 23:30

edit: Iz nekog razloga moj post ne moze da bude prvi pa moram ovako da odvojim temu
dimmu


dimmu ::Diskusija krece od potrosnje plina/benzina i prebacivanja sa jednog na drugo gorivo

junior45 ::Pero,trosi pola litre vise plina,ali trosi mnogo vise benzina,ali tako ti dodje na isto..mozda bi i palili na benzin da ustvari radi,ali pali dobro i na plin 😂

Neka svaka sledeca diskusija o potrosnji i TNG uredjajima bude nastavljena u ovoj temi Wink







Da, ne treba mu 1km da prebaci na plin nego 1.5km 😂
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7282
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Diskusije o TNG uredjajima i potrosnje istih Empty Re: Diskusije o TNG uredjajima i potrosnje istih

Počalji od junior45 Uto 28 Jan 2020, 23:38

Ma da,kumu zimi 10km predje dok ne prebaci,a i svakako trosi vise jer je hladnije,samo tvoja vozila ne trose vise 😂 savrsenstvo mehanike
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34886
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Diskusije o TNG uredjajima i potrosnje istih Empty Re: Diskusije o TNG uredjajima i potrosnje istih

Počalji od VPetar Uto 28 Jan 2020, 23:42

U pravu si
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7282
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Diskusije o TNG uredjajima i potrosnje istih Empty Re: Diskusije o TNG uredjajima i potrosnje istih

Počalji od Mitke Ned 02 Feb 2020, 19:45

junior45 ::Ma da,kumu zimi 10km predje dok ne prebaci,a i svakako trosi vise jer je hladnije,samo tvoja vozila ne trose vise 😂 savrsenstvo mehanike

Meni je pug zimi prebacivao na plin u zavisnosti od minusa. Kad je ovako nula i blagi minus, 2 minuta maks. Kad je besan minus 4-5 minuta (u leru, ako krenem odmah vreme se skracuje dosta), dok kad je temp u plusu bukvalno 30 sekundi, preko leta ne znam dal 10 sekundi radi na benzinu. On za 5 min digne radnu temperatru zimi Very Happy Laughing Potrosnja zimi oko 1-1.5l veca u normalnoj voznji, kad se divlja Boga pitaj kolika je. Najveci skok potrosnje je prelazni period, negde kraj oktobra pocetak novembra, i negde krajem marta, tad oce da sukne i 2-3 l vise, jer nisu izmuckali smesu za ladno/toplo. Pre i posle toga je stabilna. Ne znam sta ti kum vozi, ali to nije dobro kako je kod njega, mora to mnogo ranije. U voznji za maks 3 km da je ne znam koliki minus. Japansko govno na cist benzin povecalo potrosnju za 2+ litara od kako je ladnije Thumb Down Mad Cekic Japanci mamu vam je*em Cekic
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Diskusije o TNG uredjajima i potrosnje istih Empty Re: Diskusije o TNG uredjajima i potrosnje istih

Počalji od junior45 Ned 02 Feb 2020, 21:03

Kad je hladno ubrzgavanje do 20x vise goriva ubrizgava dok je auto hladan,tako da nemoguce da nema povecane potrosnje
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34886
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Diskusije o TNG uredjajima i potrosnje istih Empty prebacivanje

Počalji od Mitke Ned 02 Feb 2020, 21:56

Pa ima, poveca je za 1-1.5l. Ne znam koliko puta vise ubrizgava i sta radi, ali ti kazem cinjenicno stanje. Taman to malo dok digne temperaturu.
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Diskusije o TNG uredjajima i potrosnje istih Empty Re: Diskusije o TNG uredjajima i potrosnje istih

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu