Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac

3 posters

Ići dole

Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac Empty Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac

Počalji od nenadatom Sub 25 Apr 2015, 20:46

Dok sam kacio danas radio i tako to spoje mi se dve Zice i pregori mi osigurac prvi na zastavi 101, zamenim i sada nema struje na debeloj zici. Jel ima jos negde neki osigurac ili nesto negde ili zica negde sagorela. Kazite nesto, dal da odem do majstora ili mogu ja to da nadjem. Jel moguce da je neki relej?! De on stoji i koji da kupim da zamenim? Pomagajte :/
nenadatom
nenadatom
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 12
Godina : 39
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 02.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac Empty Re: Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac

Počalji od ZAC Sub 25 Apr 2015, 20:55

Daj mao vise detalja..na kojoj debeloj zici?  Sta sad ne radi na autu a sta radi... verujem da ima onih koji znaju da pomognu...ali si napisao jako sturo, pomozi im da ti pomognu.

Nkada ne radi nista oko struje kada je akumulator u kolu (spojen)  !!!!

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac Empty Re: Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac

Počalji od nenadatom Sub 25 Apr 2015, 21:02

Ma bre denela zica za radio imao sam stari pa sam menjao. Na euro dzek sam spajao zice i to je zica od 12 v za steuju radio mi je radio i sve bilo ok nego mi prespojile zice plus i minus dok sam spustao uredjaj sa strane. Sada radi sve od signalizacije bas sve.. Ali samo na tom kablu je mrtvo a zamenio sam osigurani proverio sve ostale sve je ok. Zanima me jel mozda relej crko i de stoji. Ili moram ceo taj kabal da pratim jel negde na nekoj buksni se istopio http://www.dodaj.rs/nalozi1.php#


Poslednji izmenio nenadatom dana Sub 25 Apr 2015, 21:14, izmenjeno ukupno 1 puta
nenadatom
nenadatom
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 12
Godina : 39
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 02.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac Empty Re: Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac

Počalji od ZAC Sub 25 Apr 2015, 21:09

Ne verujem da ide preko releja struja za radio..nema potrebe. Ne verujem ni da je zica izgorela...tu je osigurac koji sprecava upravo to.. Pogledaj da li na kablu (negde) ima plasticno kuciste za osigurac (uglavnom bude onaj stakleni) i cesto se koristi za radio..kao dodatni.. ja recimo na samom EURO dzeku imam dodatni osigurac...tako je bilo fabricki na Loganu.

PS: Nikada ne radi nista dok je akumulator u kolu!!!

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac Empty Re: Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac

Počalji od nenadatom Sub 25 Apr 2015, 21:16

Ima plasticni veliki. Hvala znaci sutra kod elektricara da sve zameni...
nenadatom
nenadatom
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 12
Godina : 39
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 02.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac Empty Re: Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac

Počalji od ZAC Sub 25 Apr 2015, 21:19

e..ako je plasticno kuciste..ono se otvara..ne treba ti elektricar...zameni sam.,..otvori kuciste i promeni osigurac istim kao sto je bio.

_________________
Nisam pametan al` sam neophodan. Very Happy
ZAC
ZAC
DOHC 1581ccm 103ks

Broj poruka : 14369
Godina : 49
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 16.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac Empty Re: Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac

Počalji od nenadatom Sub 25 Apr 2015, 22:05

Tnx
nenadatom
nenadatom
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 12
Godina : 39
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 02.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac Empty Re: Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac

Počalji od Miljan Sub 25 Apr 2015, 23:08

Ima osigurac u kucistu ispod plastike sa leve strane, on ti je izgoreo.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac Empty Re: Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac

Počalji od nenadatom Ned 26 Apr 2015, 23:57

Brw za osigurac ispod plastike, on je bio problem. Al' su ga sakrili jbt hahhahahahah radi radio samo pici. Samo sam ovaj put stavio dodatnu masu na karoseriju i sada radi bas dobro. Kupio sam euro dzek za 100 din na pijac i ave je extra. Hvala ljudi bili ste od velike pomoci.
nenadatom
nenadatom
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 12
Godina : 39
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 02.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac Empty Re: Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac

Počalji od nenadatom Pon 27 Apr 2015, 00:03

Usput za one koji budu imali slican problem, taj osigurac se proverava tako sto kada ukljucite zadnji grejac za staklo ne radi tj. Ne svetli na prekidacu lampica... Srecno
nenadatom
nenadatom
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 12
Godina : 39
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 02.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac Empty Re: Nema dotok struje na zici za kasetofon a nije osigurac

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu