Povezivanje Teleoptik plovka na Zastavi Koral In

2 posters

Ići dole

Povezivanje Teleoptik plovka na Zastavi Koral In Empty Povezivanje Teleoptik plovka na Zastavi Koral In

Počalji od castiel-87 Sub 15 Sep 2012, 15:49

Da li neko zna kako da povežem Teleoptik plovak 804.8.2? Na tom plovku ima dva nozića na koje idu buksne. Ja imam jednu žicu sprovedenu od table do plovka koja se završava buksnom. A kako drugu buksnu da povežem? I kako da znam na koji nožić da priključim ovaj kabal koji ide od instrument table? A pored tih nožića na plovku ima slovo T pored jednog nožića i slovo S pored drugog nožića, da li to nešto znači ili?

Unapred hvala svima i molim sve koji znaju da mi pomognu,
Miloš
castiel-87
castiel-87
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1158
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Povezivanje Teleoptik plovka na Zastavi Koral In Empty Re: Povezivanje Teleoptik plovka na Zastavi Koral In

Počalji od YugoM55 Sre 24 Okt 2012, 18:49

castiel-87 ::Da li neko zna kako da povežem Teleoptik plovak 804.8.2? Na tom plovku ima dva nozića na koje idu buksne. Ja imam jednu žicu sprovedenu od table do plovka koja se završava buksnom. A kako drugu buksnu da povežem? I kako da znam na koji nožić da priključim ovaj kabal koji ide od instrument table? A pored tih nožića na plovku ima slovo T pored jednog nožića i slovo S pored drugog nožića, da li to nešto znači ili?

Unapred hvala svima i molim sve koji znaju da mi pomognu,
Miloš

Na tom plovku ti koliko znam na jedan konektor ide signal za nivo goriva a na drugi signal za rezervu. Na IN-ovoj korejskoj tabli nema signal za rezervu znači povezuješ tu žicu na signal za nivo goriva a drugi konektor ostaviš prazan. Ne znam na koji konektor ide ta buksna, ali to vidiš na samom plovku, onaj konektor koji ti vodi na potenciometar plovka je taj kojeg trebaš spojiti.



Auuuuuuuuuuuuuuuuu tek sad vidjeh datum. ups
YugoM55
YugoM55
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 746
Godina : 30
Lokacija : Dubrovnik
Datum upisa : 13.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Povezivanje Teleoptik plovka na Zastavi Koral In Empty Re: Povezivanje Teleoptik plovka na Zastavi Koral In

Počalji od castiel-87 Sre 24 Okt 2012, 19:00

Kasno ti dečko gledaš, kad sam ja ovo postavio. Da li je zbog čorbastog pasulja ili iberlaufa? Laughing U svakom slučaju taj plovak koji sam imao sa dva nožića nije kompatibilan sa korejskom tablom pa je tabla divljala, a kad sam uzeo kompatibilan plovak radio je neko vreme pa se ukočio i sve sedi na jednoj crti, tako da sam sad opet nma početku... Povezivanje Teleoptik plovka na Zastavi Koral In 8289
castiel-87
castiel-87
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1158
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Povezivanje Teleoptik plovka na Zastavi Koral In Empty Re: Povezivanje Teleoptik plovka na Zastavi Koral In

Počalji od YugoM55 Čet 25 Okt 2012, 09:22

Prije će biti da je iberlauf, nisu te uljne pare dobre nikako. Laughing
YugoM55
YugoM55
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 746
Godina : 30
Lokacija : Dubrovnik
Datum upisa : 13.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Povezivanje Teleoptik plovka na Zastavi Koral In Empty Re: Povezivanje Teleoptik plovka na Zastavi Koral In

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu