Biti ili ne bušiti(pomoć oko rukohvata)

4 posters

Ići dole

Biti ili ne bušiti(pomoć oko rukohvata) Empty Biti ili ne bušiti(pomoć oko rukohvata)

Počalji od danijeldokic Sre 10 Nov 2010, 22:36

Pošto je draga nam fabrika štedela i na rukohvatima na nebu na mojoj Skali(kriza šta ćemo,mora da se štedi)pa su stavili samo rukohvat za suvozača,a ja bih da i nazad ubacim još dva,ali ne znam koliko je to izvodljivo,da ne prođem šrafom kroz krov plašim se,nemam predstavu da li uopšte ima rupa predvišenih za rukohvate jer se ništa ne vidi od neba...
Ima li neko iskustva sa time?
Izvinjavam se administratorima i molim ih da temu prebace u styling enterijera,gde sam i trebao da je ubacim,nego mi je monitor loš pa nisam dobro pročitao na brzinu...


Poslednji izmenio danijeldokic dana Sre 10 Nov 2010, 22:52, izmenjeno ukupno 1 puta
danijeldokic
danijeldokic
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 786
Godina : 37
Lokacija : selo Boljetin 19220 Donji Milanovac
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biti ili ne bušiti(pomoć oko rukohvata) Empty Re: Biti ili ne bušiti(pomoć oko rukohvata)

Počalji od darko.su84 Sre 10 Nov 2010, 22:38

Najverovatnije ima rupa na limu, to ce ti najbolje Miljan reci.
darko.su84
darko.su84
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 262
Godina : 39
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biti ili ne bušiti(pomoć oko rukohvata) Empty Re: Biti ili ne bušiti(pomoć oko rukohvata)

Počalji od valsorimkaran Sre 10 Nov 2010, 23:17

Sto se tice toga bar kod juga ostavljena je i za vozaca, ali treba staviti plasticne umetke koji su cetvrtastog oblika i kroz njih prolazi sraf. verovatno u karoseriji postoji otvor za te tzv plasticne zabice ili kako da ih nazovem, mislim da bi morao da skidar nebo da bi stavio te zabice da bi imao za cega da zavrnes rukohvate.
valsorimkaran
valsorimkaran
OHV 843ccm 34ks

Broj poruka : 205
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 02.10.2010

https://www.facebook.com/valsorimkaran

Nazad na vrh Ići dole

Biti ili ne bušiti(pomoć oko rukohvata) Empty Re: Biti ili ne bušiti(pomoć oko rukohvata)

Počalji od zivadin84 Čet 11 Nov 2010, 16:09

sigurno ima kvadratnih otvora u koje se ubacuju one kvadratne tiple koje imash u vratima Wink

zivadin84
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 12
Lokacija : Bečej
Datum upisa : 02.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biti ili ne bušiti(pomoć oko rukohvata) Empty Re: Biti ili ne bušiti(pomoć oko rukohvata)

Počalji od danijeldokic Čet 11 Nov 2010, 17:48

Mislio sam da ću moći da izbegnem skidanje neba,ali izgleda da ću ipak morati da skinem. Verovatno da bi trebale neke žabice,pošto je i ovaj držač ušrafljen tzv. holšrafovima,što znači da ako za njega napred ima mesta,trebalo bi da bude i nazad zar ne?
danijeldokic
danijeldokic
OHV 1295ccm 61ks

Broj poruka : 786
Godina : 37
Lokacija : selo Boljetin 19220 Donji Milanovac
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biti ili ne bušiti(pomoć oko rukohvata) Empty Re: Biti ili ne bušiti(pomoć oko rukohvata)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu