Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

5 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Sultan Pon 21 Okt 2019, 16:08

Plata u smislu: pladanj,oval,elipsasta tacna?
Fali rostiljska kobaja...
Da nije Laguna u pitanje?  Naughty


http://www.rostiljnicalaguna.com/jelovnik.php

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Hrana-banjaluka

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7043
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Pon 21 Okt 2019, 21:44

Evo obecane slike Very Happy

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 48937708366_9c3c82e070_c

Kod Muje na Vrbasu, pored restorana Vrbas gde smo planirali jesti, ali ne radi ponedeljkom.. Nije lose, ali nije vrh vrh Smile

U prijedoru su bili radovi i navigacija pobrljavila( svaki put kad koristim kartu, sve bude ok), te smo izasli iz grada u pogresnom pravcu, pa nas je mrzelo da se vracamo i isli smo precicom.. kaaaoo Very Happy Uspeo sam da nadoknadim vreme da sa sat vremena produzetka smanjim na 15ak minuta, ali evo jedne slicice koja bi docarala kako nam je bilo dok ne budem imao vise vremena da pisem Smile

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 48937126948_73f8383d3d_c
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Sultan Uto 22 Okt 2019, 15:23

Kao da ste isli kroz pustinju ili mlinarsko pekarsku industriju bog li te vid'o!
Ijuju ...pa dobro boze moj,ipak ste prosli,a Mazdica ce biti pocascena s jednom finim pranjem i dubinskim usisavanjem ,najverovatnije...

Dakle kod Muju na platu za dve osobe a ima mesa kao drva,pa je skoro za cetvoro....
Cheers  Pravilna ishrana,da se stresom izgubljene kalorije nadoknade,a gubitak izazvan syo je bio tom navigacijom...
Auto-Karta je zakon, ovi elektronski pomagaci na kraju ospadnu desna smetala...

Ono geslo- kartu citaj i seljaka pitaj. Nema da zalutas...

Sto bi ona baba rekla kad je cula da grupa planinara u kojoj je naravno i moj otac bio, ide peske od  Bga do Kopaonika:
"Vi deco,Vi ste falili s' mozak..."
A babu pitali za pravac tj put do konaka gde je ugovoreno prenociste za to vece i noc...

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7043
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Sre 23 Okt 2019, 18:01

Zapazanje: Pored toga sto su i najlosiji putevi koje sam sreo u HR dosta bolji od nasih magistrala, ono sto sam tek danas zapazio je da je ogranicenje u naseljenim mestima gde nema puno prilaza putu 70 km/h. Pored toga je van naseljenog mesta ogranicenje 90, ali to ne znaci previse koliko u Srbiji kada u svakom selu moras da spustis na 50, em je dosadno em je osecaj da je presporo.
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Aleko2141 Sre 23 Okt 2019, 18:04

Na dosta mesta po Bosni je 79 ali gde je neki centar, skola, raskrsnica tu je 50 ili cak 30, zona skole od 21 do 06 tako nesto je npr 70.
Aleko2141
Aleko2141
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2881
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Sre 23 Okt 2019, 18:43

Da, u toku dana je npr 30.. to bas ubije prosecnu brzinu,a cesto nije interesantno mesto za razgledanje Very Happy
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Aleko2141 Sre 23 Okt 2019, 19:59

Vozio sam se po dana i mraku i ono zabavno mi je u svako doba dana, najviše mi se svidja preko Romanije 😁
Aleko2141
Aleko2141
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2881
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Sre 23 Okt 2019, 20:13

Vecinom je dobro, puno lepih krivina i lepe prirode Very Happy
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Aleko2141 Sre 23 Okt 2019, 20:14

Kojom trasom ides jos?
Aleko2141
Aleko2141
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2881
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Sre 23 Okt 2019, 20:16

Sad smo u Gospicu, planiramo jos trasu za Zagreb, a u povratku najverovatnije u Jasenovac, pa tu udjemo u BiH i onda standardno za Srbiju nazad Smile
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Aleko2141 Sre 23 Okt 2019, 20:29

Sretno 😁
Pre par godina sam isao Bg-Bijeljina-Sarajevo-Mostar-Trebinje-Herceg Novi-Visegrad-Zlatibor-Bg 🙂
Aleko2141
Aleko2141
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2881
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Sultan Sre 23 Okt 2019, 20:53

Ja se ne bih usudio....ipak se kotrljam u Yugosaurusu ...45... Laughing
Jedino da op(o)ravim Kalinku....al je prodajemo tako da od te ljubov' nema ich...
A svaka cast,drugo je prostrana i sigurna Mazda.

Da li su ta ogranicenja proiznikla iz nekih evropskih pravila? Ili su samostalno dosli do zakljucka da je tako najbolje?
U svakom slucaju mislim da se kod njih saobracaj odvija znatno preciznije...

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7043
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Aleko2141 Sre 23 Okt 2019, 21:02

Reseno je bolje, kada te zaustave nema rasprave, odes i platis kaznu, ako se skrece desno svi su desno i niko se ne ubacuje na semaforu, nema sviranja na zuto, kada se prestrojavas pustaju te i sve to po centru Sarajeva i ostalim mestima sa Bg tablama,
Aleko2141
Aleko2141
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2881
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Sre 23 Okt 2019, 22:19

Pricas za Bosnu? Very Happy To i dalje jako zavisi od toga na koga naletis Very Happy Mnogo ima divljaka i nemaju pojma da voze, ne gledaju nista i sl.. Kao divokoze iskacu na put xD U hrvatskoj je npr mnogo bolja situacija, skoro kao na zapadu. A sto se pandura tice, posto zadnjih mesec dana nemam puno srece i zaustavi me svaka patrola i na svakoj granici su mi otvarali auto, u Bosni je pandur pokusavao da me nagovori da sam presao na crveno iako je bilo zuto.. Ispred mene je prosao na zeleno, bez treptuceg zelenog se samo okrenulo na zuto i nisam mogao stati nikako iako sam isao do 50kmh.. Ubedjivao me je da je ovaj ispred prosao na zuto, a ja sam morao biti na crveno xD Posto se nisam dao, pustio me je.. A u Hrvatskoj me je jurio pandurski kombi xD Interventna bila pored puta, mozda i 4-5 patrola od granice do Gospica i pred ulazak u grad(na nadvoznjaku iznad AP) vidim farove koji se jako brzo priblizavaju, a ja sam isao malo preko ogranicenja.. Kad se priblizio upalio je rotaciju i morao sam da stanem skoro u jarak sa strane xD A bojazljivo sam usporavao, sve se nadajuci da ce proci pored Very Happy Medjutim, lampa po autu kao da smo kriminalci, doduse nisu bili narocito neljubazni, proverili dokumenta i otvaranje krcatog gepeka po ko zna koji put taj dan, pozeleli da se cuvamo xD i nastavili dalje Very Happy
Na ovom putu me vise puta zaustavila policija i pretresla carina nego celu "karijeru" do sad, pa mozda i da pomnozim sa 2 Very Happy
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Aleko2141 Sre 23 Okt 2019, 22:24

Pa koliko god idem mene mozda dva puta zaustavili, ne racunam uvece kontrole alkohola i to, jednom me zaustavio ujutro rano a bila zima, poceo da trazim gde mi saobraćajna kad cujes njega aj tebi sretan put a ja odo da se grejem 😁 smrzo se covek 😁
Aleko2141
Aleko2141
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2881
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Sre 23 Okt 2019, 22:29

I ja uglavnom tako prolazim Very Happy Mislim ono, bar jos nemam nijednu kaznu, da kucnem u drvo xD Jutros sam put sa 1h10min spustio na jedno 50min, klizala Mazda po serpentinama samo tako Very Happy

U smeru ka Plitvicama pre Korenice su krivine bas fine Very Happy

https://maps.app.goo.gl/ABvzwc2bZnWzfN3k7
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Aleko2141 Čet 24 Okt 2019, 18:34

Zeznuto sad od lisca pa bude klizavo
Aleko2141
Aleko2141
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2881
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Sultan Čet 24 Okt 2019, 20:39

Neki zeznut lisac,verovatno obelezava teritoriju cesce pred pripremu za zimu...pa klizavo...
Laughing

_________________
_________________________________________________________________________________________

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7043
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Čet 24 Okt 2019, 21:24

Taj put je prometan, nema puno lisca po putu Very Happy Ali na ostalim da, po 40cm sirine Very Happy
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Čet 24 Okt 2019, 23:28

Danas su me 2 puta zaustavili, opet Very Happy Cak nisu ni gledali dokumenta, spustali zatamljena stakla i otvarali gepek.. I tako mi skusuramo o cemu se radi, pa gomila azilanata iz BiH hoce da predje u HR u EU. Veceras smo ukljucili vesti i potvrdili to, na skoro svim raskrsnicama duz granice su patrole, stalno se vozaju, zaustavljaju i sl. U Bihacu je neki kamp(tu smo u dolasku sipali plin pred granicu, bilo ih je previse..), a bas ta granica kod Plitvica je najlaksa za prelazak i neki bosanac je cak napravio i uputstvo kako da ilegalno predju granicu xD)..Malo mi je lakse sada hahhaha Very Happy

Nisam puno pisao, pa da malo nadoknadim Smile Jedan dan smo proveli na Plitvickim jezerima, slike i snimci ce biti kad stignem(kasnim i sa snimkom iz Crne Gore) Smile Karta u sred sezone, leti, iznosi oko 250-280 kuna za odrasle, sto je otprilike 4200 din.. Za 2 osobe sa parkingom izadje oko 9000 din xD Po mom misljenju, koliko god lepo bilo, ipak previse. E sad, kako smo mi prosli.. Pa, kupili smo online studentske karte cija je cena po komadu 60 kuna(za odrasle 100kuna), a mi smo posebno imali srece i ove nedelje je u toku bio dodatni popust na sve cene karata od 50% i nas je izasla 30 kuna po osobi Very Happy To je oko 500din Very Happy Ulaznica se placa za ulaz u Nacionalni park i vazi citav dan. U samom parku postoje 2 vrste staza: oznacene slovima, koje su tipske staze i oznacene brojevima, one su vise za "planinare" tj vise su za one koji su sama jezera vec obisli Smile Bilja je vec bila, ali davno, pa smo se odlucili za tipsku rutu, doduse najduzu Very Happy Izabrali smo program K Smile

https://np-plitvicka-jezera.hr/planirajte-posjet/aktivnosti/programi-obilaska-jezera/

Nesto preko 18 km, a posto je jedan deo staze bio zatvoren, isli smo okolo i sve ukupno napravili oko 20 km Very Happy Otislo je sendvica gomila, coko biskviti i 4l vode Very Happy Svoje utiske cu izneti gomilom slika kad se Bilja nakani da ih prebaci i nekim snimkom koji ce verovatno biti malo duzi gde ce biti dosta materijala sa same staze Smile Otom potom Smile Ako iko ima neka pitanja, pucajte, posto je dozivljaj koji ne treba propustiti, to sigurno Smile
Setio sam se sledeceg jos, parking je 8 kuna sat (130din/h), slusao sam da u sezoni parking bude prebukiran i ljudi se parkiraju na samoj magistrali i da nema problema nikakvih, mada mi kad smo isli nije bila guzva i nismo hteli da rizikujemo. Plan nam je da posle jeseni idemo na zimu i prolece, a leto cemo verovatno preskociti jer je vruce, izrazito skupa karta i ogromna guzva. Za svaki slucaj smo isli u terminu 8-9h ujutru da udjemo medju prvima i ne moramo da se guramo sa kineskim penzionerima Very Happy Uspavali smo se jedno pola sata(pogresno navili alarm), ali sam imao pomoc na magistrali u vidu raspolozenog lokalca i ubrzo smo se nasli tamo Very Happy Na parkingu smo se otkucali u 8:13, a plan je bio u 8 Very Happy Za 67km sam dosta nadoknadio xD
(Jedna tajna, ima puno prostora da se u park udje i bez karte, a nas niko nije nista ni pitao u samom parku.. Kasnije smo i culi da se ljudi provlace, tako daaa.. Very Happy )
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Pet 25 Okt 2019, 12:01

Juce smo isli u obilazak nekih mesta(kuca Biljinog dede, placevi neki..) i izmedju ostalog i vrela Une Smile Jos jedno od interesantnih mesta, ali je dosta manje od Plitvica npr. Cena za ulazak je 20 kuna odnosno 320din, medjutim verovatno jer nije sezona, kucica za kupovinu karte je bila zatvorena Smile Steta bi bila da smo platili jer je malo lepse nego Krupajsko vrelo, mada nije ni nesto velika cena. U svakom slucaju, oko 550m je dugacka staza, a dosta visinske razlike ima Very Happy (Opet ce biti snimak uskoro Very Happy ) Samo vrelo izvire negde iz dubine, ima dosta slapova, jedino sto je lose je sto neke od kuca nizvodno su napravili cevi kojima uzimaju vodu.. Dopunicu slike kad prebaci Bilja Smile
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Aleko2141 Pet 25 Okt 2019, 18:28

Os se ti vratiti do Ng za Bg? 😁
Aleko2141
Aleko2141
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2881
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od VPetar Pet 25 Okt 2019, 20:05

lol! Pa moram juga da zavrsim Very Happy

Na danasnji dan, 22-gi dan naseg putovanja, Bilja proslavila 25-ti rodjendan Very Happy Danas smo proveli vreme malo sredjujuci oko kuce, deda je sredjivao kliznu kapiju i zamenio ulazna vrata, pravili smo rostilj, jeli tortu i tako Smile Bili neki gosti i prodje dan brzo Smile

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 48958964797_8b7c148e4f_c

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 48958969257_9635378558_c
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od YUgisa Pet 25 Okt 2019, 20:21

Ocu parce Razz

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61445
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Aleko2141 Pet 25 Okt 2019, 20:23

Ziva bila 😁
Aleko2141
Aleko2141
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2881
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D - Page 3 Empty Re: Najzad odmor.. Svuda podji, svojoj kuci dodji :) Ili kako vec :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu