Novi tip prekidaci na stari tip instalaciju

Ići dole

Novi tip prekidaci na stari tip instalaciju Empty Novi tip prekidaci na stari tip instalaciju

Počalji od chakla021 taj Sub 11 Maj 2019, 16:24

Pozdrav. Da li je neko na yugu ugradjivao novi tip prekidace na stari tip instalaciju? Ako jeste da li je voljan da mi pomogne oko toga gde koja zica ide ili da postavi sliku? Hvala unapred.

chakla021
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 9
Datum upisa : 24.12.2016

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Novi tip prekidaci na stari tip instalaciju Empty Re: Novi tip prekidaci na stari tip instalaciju

Počalji od Sultan taj Sub 11 Maj 2019, 17:07

Instrument tabla jeste drugacija,i prekidaci su ubodni,umesto preklopni,ali ako imaju isti broj pinova z buksne,onda ne bi trebalo da bude nekih problema...
Onoliko koliko ja to laicki kapiram.
Jedino sto moras polako da svaki stari prekidac demontiras i pri tom da zapises koja zica je isla na koji pin...i da snopove zica na primer belom izolirkom obelezis i hem olovkom napises kom prekidacu koji snop odgovara.
Dalje,ako su dzekovi za nove prekidace drugaciji a verovatno da jesu,moras nabaviti te dzekove i buksne prepakovati po redosledu dobro vodeci racuna sta gde ide.
Mukotrpan ali izvodljiv posao pretpostavljam...
Naravno da to posle treba sve lepo spakovati ...i tablu i nosace prekidaca i same ubodne prekidace...

Ali najbolje da "starije" kolege potvrde opovrgnu ili poprave

Balkan nije geografski pojam vec mentalni pravac u psihologiji
Sultan
Sultan
SOHC 1290ccm 73ks

Broj poruka : 3362
Godina : 40
Datum upisa : 17.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Novi tip prekidaci na stari tip instalaciju Empty Re: Novi tip prekidaci na stari tip instalaciju

Počalji od chakla021 taj Sub 11 Maj 2019, 19:41

Imam sve što je potrebno, prekidače i faston papučice. Svetla i ventilator sam povezao, ostalo ne umem.

chakla021
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 9
Datum upisa : 24.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu