Problem sa svetlom i žmigavcem na Z 128

2 posters

Ići dole

Problem sa svetlom i žmigavcem na Z 128 Empty Problem sa svetlom i žmigavcem na Z 128

Počalji od Saša Liman Sub 19 Dec 2015, 14:12

Pozdrav svima.
Ovo pitanje i molbu za pomoć sam postavio i na Blic pitanjima potrebno neka pa admin ako smatra za potrebno neka premesti ili izbriše.Izvinjavam se unapred ali me sluđuje to što se dešava pa tražim na sve strane Unsure

Naime...

Nemam praktičnog iskustva sa elektrikom a pojavio mi se problem za koji nemam rešenje.
Naime,počelo je tako što sam primetio da davanjem desnog žmigavca dolazi do ubrzanog kucanja zvučnog signala u kabini.Pogledam sijalice na svim pozicijama i levo i desno,sve ok.Sednem i probam,opet isto.Po noći sam primetio da kada se to dešava desni far sija praktično upola slabije i bez davanja žmigavca a žmigavac na desnom blatobranu sija stalno i onako nekako škiljavo.Sa davannjem žmigavca na levo sve je ok.Sve radi,normalno se čuje ali čim dam desni opet isto.Stvar se ponekad sama od sebe vrati u normalu i dan-dva sve funkcioniše normalno ali sada se to i suviše često ponavlja tako da i danas imam isti problem.Pomislio sam da nije možda automat žmigavca ali mislim da bi da je on u pitanju problem postojao permanentno a i kada uključim samo poziciono svetlo ili dam žmigavac bez uključenih farova žmigavac radi normalno.Nisam siguran ali fakat da nešto brlja sa strujom,masom,sa čim već.
Ako neko zna ili je imao sličan problem neka javi.

Hvala veliko u napred.
Saša Liman
Saša Liman
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 37
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 19.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa svetlom i žmigavcem na Z 128 Empty Re: Problem sa svetlom i žmigavcem na Z 128

Počalji od Saša Liman Sub 19 Dec 2015, 14:28

E ljudi da se zahvalim Junioru45 još jednom i ovde na savetu koji je instant pomogao.
Bila je u pitanju masa.Sad i ja sam predpostavio da je masa u pitanju ali džaba kada ne znam koja ni gde.
Očišćeni i vraćeni kontakti mase na "češlju" za masu kod motora brisača pod haubom i radi normalno sada sve.
Hvala još jednom
Pozzz iz Novog Sada
Saša Liman
Saša Liman
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 37
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 19.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa svetlom i žmigavcem na Z 128 Empty Re: Problem sa svetlom i žmigavcem na Z 128

Počalji od Milos Sub 19 Dec 2015, 14:31

Posto vec imas odgovor u drugoj temi, na ovu ide katanac a kasije brisem. Da se ne prave duplikat teme uzalud.

https://zafc.forumsr.com/t4968-problem-sa-svetlom-i-zmigavcem
Milos
Milos
SOHC 1372ccm 72ks

Broj poruka : 4104
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa svetlom i žmigavcem na Z 128 Empty Re: Problem sa svetlom i žmigavcem na Z 128

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu