Krci radio kad ukljucim punjac u upaljac

2 posters

Ići dole

Krci radio kad ukljucim punjac u upaljac Empty Krci radio kad ukljucim punjac u upaljac

Počalji od nebojsas Sub 20 Dec 2014, 13:09

Kupio sam neku kameru za auto, koja dolazi sa svojim punjacem koji se ubada u upaljac, kao bilo koji punjac za mobilni. Kad ga ukljucim, radio susti toliko da ne moze da se slusa, kad iskljucim sve u redu. Kako moze da se resi taj problem?
Probao sam sa drugim punjacem, opet isto. Probao sam sa trecim punjacem sa prikljucenim mobilnim, isto. Kad prebacim na cd nema sustanja. Da li ima neka blokada da se stavi ili tako nesto?
nebojsas
nebojsas
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 392
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Krci radio kad ukljucim punjac u upaljac Empty Re: Krci radio kad ukljucim punjac u upaljac

Počalji od Petar Pon 22 Dec 2014, 07:59

Gde ti stoji antena od radija?

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 41
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Krci radio kad ukljucim punjac u upaljac Empty Re: Krci radio kad ukljucim punjac u upaljac

Počalji od nebojsas Pon 22 Dec 2014, 11:09

Uzeo sam onu običnu štapnu i stavio na sredinu šoferke uz gornju ivicu, kod retrovizora. Nigde ne šušti i odlično se čuje dok ne uključim punjač.
nebojsas
nebojsas
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 392
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Krci radio kad ukljucim punjac u upaljac Empty Re: Krci radio kad ukljucim punjac u upaljac

Počalji od Petar Pon 22 Dec 2014, 12:22

Probaj da je izmestiš negde nazad.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 41
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Krci radio kad ukljucim punjac u upaljac Empty Re: Krci radio kad ukljucim punjac u upaljac

Počalji od nebojsas Pon 22 Dec 2014, 13:40

Ne vredi, sad sam je skinuo i izvukao skroz napolje, na momente malo manje susti ali susti uvek. Kad iskljucim punjac zvuk je kristalno cist gde god da stavim antenu. Verovatno je nesto do upaljaca ili nacina povezivanja, nisam siguran.
nebojsas
nebojsas
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 392
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Krci radio kad ukljucim punjac u upaljac Empty Re: Krci radio kad ukljucim punjac u upaljac

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu