Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

4 posters

Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od YUgisa Ned 03 Avg 2014, 00:24

Dobio sam odlicnu ponudu za Optimal amortizere pa sam mislio da svoju tehnologiju prepravke uljnih amortizera u gasne amortizere visokog pritiska ujedinim u jednu novu ponudu za relativno prihvatljiv novac za ljude koji bi vozilo da zadrze u nekim fabrickim okvirima po pitanju visine i bez modifikacija, a ipak bi zeleli da unaprede malo performanse vozila po modernijim merilima. Tako da se razmisljam da ponudim amortizere koji bi bili predvidjeni za fabricka oslanjanja tj amortizeri ne bi bili skracivani i uparivani sa tvrdjim oprugama, bili bi usustini zamenski za vase fabricke ali ipak ne bi bili sasvim obicni uljni nego bi bili gasni amortizeri viskog pritiska. Prednji amortizeri bi bili stvarno povoljni, jedan par takvih amortizera bi iznosio 4000din a za te pare ne mozete kupiti ni nove Monroe i Sachs amortizere primera radi koji su najpopularniji, a po onome sto sam mogao da vidim ovi Optimal amortizeri su se pokazali bolji plus sa mojom modifikacijom bi bili dodatno uanapredjeni. Zadnji amortizeri nisu tako povoljni, cena bi bila 6500din za par amortizera uz jedan mali popust, ako kupite sva cetiri amortizera, cena bi bila 10.000din. Ovo su sad orjentacione cene ali ako sve bude islo po planu trebalo bi da bude i konacna cena takva. Napominjem da je ovo cena za sasvim nove amortizere, nisu repaprirani ni bilo sta drugo kao i ostali amortizeri iz moje ponude.

Verujem da mnogi nisu jos upoznati sa prednostima amortizera sa visokim pritiskom gasa pa cisto da napisem jedno objasnjenje, sa takvom tehnologijom postize se pre svega sprecavanje penusanja ulja u amortizeru pri funkcionisanju sto omogucava konstantne performanse amortizera u smislu nece biti smanjeno prigusenje oscilacija oslanjanja pri agresivnoj voznji kao ni u voznji po neravnom kolovozu i terenu sto omogucava pre svega vecu stabilnost vozila ali i udobnost jer sprecava mogucnost da se amortizer sabije do kraja usled gubitka prigusenja. Takodje povecan pritisak omogucava povecanje sile prigusenja amortizera sto omogucava opet povecanje stabilnosti vozila ali ne utice na smanjenje udobnosti vozila. Mada moram da naglasim da ovi amortizeri imaju nesto tvrdji trim prigusenja u odnosu na amortizere Pristina pa se moze ocekivati nesto slabija udobnost.

Tako da bih zamolio da se zainteresovani izjasne da li im ova ideja izgleda zanimljiva, ako ima nekih pitanja, predloga i slicno, slobodno napisite komentar Wink Ako bude zainteresovanih ja cu se potruditi da ovu ideju sprovedem u delo.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od YUgisa Uto 05 Avg 2014, 16:57

[You must be registered and logged in to see this link.]

Testiranje pocinje. Pocetne osobine amortizera, 25% veca sila na sabijanje i 35% veca sila na izvlacenje u odnosu na Amortizere Pristina.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od YUgisa Sre 20 Avg 2014, 14:44



[You must be registered and logged in to see this link.]

Testiranja su bila uspesna, tako da su u BMR ponudu uvrsteni amortizeri Stadnard+ namenjeni standardnim vozilima tj kao zamenski za fabricke amortizere. Amortizeri su podeseni tako da pruze maksimalne performanse iz standardnog oslanjanja uz relativno mali gubitak udobnosti. Trenutno su uradjena samo testiranja prednjih amortizera i njihove sile na sabijanje su 175% tvrdje u odnosu na Amortizere Prisitina i 60% na izvlacenje. Iako se to cini drasticnim povecanjem, ipak, ovo su gasni amortizeri visokog pritiska i oni omogucavaju stvaranje vece sile prigusenja bez dodatnog gubitka udobnosti. Sa svojom cenom od 4000din/par za prednje i 6500din/par za zadnje namecu se kao odlicna ponuda u odnosu na druge proizvodjace amortizera jer za taj novac je moguce dobiti samo uljne amortizere koji se svojim performansama ne mogu meriti sa ovakvim amortizerima. I kao referentna vrednost, navescu primer Monroe gasne amortizere visokog pritiska kao jedne od retko dostupnih na nasem trzistu za Zastavina vozila koji imaju 100% vecu silu na sabijanje i 7% na izvlacenje u odnosu na Amortizere pristina. Ponudu amortizera mozete naci na linku:

[You must be registered and logged in to see this link.]


Poslednji put izmenio YUgisa dana Sre 20 Avg 2014, 17:18, izmenio ukupno 2 puta

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od VPetar Sre 20 Avg 2014, 16:59

Mene zanima da li dajes neku garanciju vezanu za broj km? Ja cu verovatno uskoro(rastegljiv pojam)  kupovati prednje amorte i voleo bih da ti usput pomognem tako sto cu kupiti kod tebe..ali koje su tvoje procene vezane za njihovu dugorocnost? Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this link.]
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7280
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od YUgisa Sre 20 Avg 2014, 17:58

Pre svega hvala sto bi mi izasao u susret na taj nacin  Cheers Na zalost garanciju na ove amortizere ne mogu da dam, pre svega sto ja nemam uvid u to koliko neko predje. Mislim, ja verujem da ne bi ti lagao i da ako kazem primera radi da je garancija 20.000km i da ti crknu na 21.000km, ti se ne bi bunio i pricao da su crkli na 15.000km ali znam da ima ljudi koji bi hteli da zloupotrebe tako nesto i imao sam dva slucaja da su ljudi pokusavali na sve nacine da izvuku garanciju da bih posle kroz pricu saznao da jedan ima Yugo Van a drugi Poly-ja i da imaju preko 25.000km godisnje a hteli bi garanciju od 2-3 godine... Iz istog razloga ne dajem ni garanciju u nekom vremenskom intervalu. Ali svakako da ako se nesto desi, da uvek mozes da me kontaktiras, da proverim u cemu je problem, ukoliko je mozda moja greska pri modifikovanju ja sam spreman da snosim troskove da ti zamenim ili popravim amortizer, tako nesto je moguce, mada zavisi od nastupa i samog kupca da kazem ovako uopsteno Wink

Procene ne volim bas da dajem jer ljudi se onda hvataju za njih kao da je data garancija, uvek moze da bude neki izuzetak, da se desi da recimo naletis na neku rupu, malo iskrivis osovinu i to je dovoljno da pohaba kariku ili semering na amortizeru brze iako mozda on dobro radi i da brze propadne. Plus ja nemam uvid i neki uzorak da bi mogao dati neku precizniju procenu, tako da moja procena je otprilike ovakva naspram onoga sto ja vidim po njihovim performansama:
Sachs - 10.000-15.000km
Monroe - 25.000-30.000km
Delphi - 30.000-35.000km
Optimal - 30.000-35.000km
Standard+ - 30.000-35.000km
Schwarz - 35.000-40.000km
LIP/QH - 35.000-40.000km
Bilstein - 55.000-60.000km

Naravno kad kazem ove kilometraze onda mislim da bi se moglo ocekivati da predju toliko u 100% ispravnom stanju. Ukoliko semering izdrzi, verovatno mogu da izdrze jos nekih 50% od te kilometraze uz postepeno opadanje performansi. E sad prednost imaju ovi tvrdji amortizeri jer oni sa mozda 80% zivota imaju vecu silu od nekog mekseg amortizera koji je 100% ispravan tako da tvrdji amortizeri mogu i nesto malo duze da potraju. Ali sve zavisi od semeringa, ako on popusti onda tu stvarno nema dalje price oko amortizera, mora da se menja, mada i to je dosta tesko definisati, jer semering moze da potraje mnogo duze ukoliko se vodi racuna da prahobran koji stiti osovinu bude ispravan i ceo. Jer ako nije, onda ode blato i prljastina kod semeringa i moze osovina da se osteti od kamencica i slicno i sve to skracuje vek semeringu. Takodje prelazak preko vecih neravnina i dovodjenje amortizera do odbojne gume mu isto skracuje vek drasticno i vrlo je bitno da se vodi racuna da je odbojna guma ispravna jer ako nije dovoljno je prakticno samo jednom da se amortizer skroz sabije i da strada. Mnogi praktikuju da prelaze preko lezeceg sa brzinama oko 20km/h, to je prakticno smrt za amortizere, pogotovo sto cesto vidim i da ljudi koce i ne puste kocnicu pre lezeceg i onda prenesu svo opterecenje napred i dodatno skrate hod Wink Usustini ja sam se sad raspisao i ima tu i onoga sto te neinteresuje ali eto, da se zna Wink Mislim, psihologija ljudi je takva da kad ima fabricke amortizere onda ne vode racuna o njima dok vec ne postane kriticno iako situacija nije bila sjajna dugo vremena ali nisu primecivali ali onda kad kupe nove, onda vode racuna da vide kako ce se to pokazati i onda svaku sitnicu primecuju pa se odmah bune kako ne valjaju i krace traju Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od VPetar Sre 20 Avg 2014, 18:03

Okee, nema problema Smile cujemo se svakako kad se ja odlucim na sve to Smile pare su cudna stvar Very Happy ne valja kad ih ima, ne valja kad ih nema Very Happy jer kad ih ima, nema ih dovoljno za sve xD

Keva je sa ovim amortima presla oko 100.000 xD kaze da ih nije menjala..
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7280
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od YUgisa Sre 20 Avg 2014, 18:16

Pa postoje izuzetci, mada pitanje je i u kakvom su stanju sad posle 100.000km Wink Npr ja sam skidao amortizere sa auta koji ima 130.000+km i amortizeri su bili kao novi dok npr na mom Yugu ja sam menjao zadnje na nekih 50.000km i bili su skroz mrtvi... Ove kilometraze sto kazem, realno to bi trebalo da bude neka normalna kilometraza, ispod toga ili preko toga je verovatno izuzetak nego pravilo mada opet kazem i te pretpostavke su na osnovu toga sta sam ja uspeo da vidim kad sam ih uzeo i kroz eventualno poneko iskustvo Wink Za ove 3 godine jos mi se niko nije javio da se zali da su mu propali a najvecu kilometrazu koja mi je prijavljena je za LIP amortizere, 35.000km ako se ja dobro secam Wink

Nemoj mi o parama, ova godina je katastrofa po tom pitanju, prvih 4-5 meseci u godini nisam imao skoro nikakav promet...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od VPetar Sre 20 Avg 2014, 18:19

Pa u stanju su da razbijaju kamenje u bubrezima Very Happy ja sam za ove standard+ zainteresovan, pa kad se odlucim da menjam amorte, bices obavesten Very Happy

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this link.]
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7280
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od YUgisa Sre 20 Avg 2014, 18:25

Pa onda ili su izgubili dejstvo pa ih lako sabijes do odbojne gume ili su zaribali ili se mozda iskrivili od nekog udarca u svakom slucaju karoserija dosta trpi zbog lose amortizacije Wink U svakom slucaju od ovih Standard+ ne treba ocekivati bas neku udobnu voznju, oni su podeseni u tako zvanom nemackom trimu koji je nesto tvrdi radi boljih performansi i nesto neudobniji Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od VPetar Sre 20 Avg 2014, 18:36

Pa svakako ne volim da vozim da mi bude muka xD Wink  ali valjda ne osecas bukvalno svaku neravninu preko koje predjes? xD

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this link.]
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7280
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od YUgisa Sre 20 Avg 2014, 18:48

Ne, osetices i one preko kojih ne prodjes Laughing Salim se, jesu oni tvrdji ali ne sad u toj meri da predjes preko pukotine pa da se oseti kao da si preleteo preko lezeceg Wink Takve pukotine, normalne zakrpe i sahte ne bi trebalo da bude razlike u odnosu na neke fabricke ispravne, preko nekih idijotskih zakrpa i propalih sahti mozes ocekivati nesto neudobnije a preko neravnina kao sto su lezeci policajci i slicno sto je tako drasticno da amortizer osciluje maksimalno ces osetiti ozbiljniji pad udobnosti mada sve je to subjektivno i tesko merljivo i tesko za iskazivanje Wink Ako si ti objektivno procenio stanje tvojih amortizera i ako je zaista tako kako iznad kazem, mozes ocekivati i da bude udobniji... Wink Nemoj samo zaboraviti reglazu trapa da uradis posle toga Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od VPetar Sre 20 Avg 2014, 18:51

Ma ovo je katastrofa..zeleo bih samo da vidim kako je kod drugih, da ne bude da tripujem nesto..

da da, naravno..mislio sam da odjednom zamenim njih i odradim reparaciju letve, pa na reglazu posle..

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this link.]
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7280
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od YUgisa Sre 20 Avg 2014, 18:52

Pa vidi sa Milosem BG, on ima Yugica mada ne znam kakvi su amortizeri kod njega Laughing

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od junior45 Sre 20 Avg 2014, 19:54

moji su predati yugisi posle 243000km,fabricki,nek ti on kaze kakvi su bili Very Happy ja vozim lip vec 22000km i oni su jos u ok stanju..
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34872
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od YUgisa Sre 20 Avg 2014, 20:57

E jbg ne secam se kakvi su bili Very Happy Mada mislim da su bili bas masni Very Happy 22000km otkad su kod tebe, ja sam ih uzeo polovne tako da su jos vise presli Wink I to u otezanim uslovima rade kod tebe (tvrdja opruga plus drugo ulje) Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od junior45 Sre 20 Avg 2014, 21:03

a i vozim po ataru i kaldrmi Very Happy
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34872
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od YUgisa Sre 20 Avg 2014, 21:08

Pa pitanje je sta je bolje, voziti sporije po ataru i kaldrmi ili "juriti" po nasim zakrpljenim putevima. Jedino ako ne juris po ataru, onda su stvarno testirani Very Happy

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od junior45 Sre 20 Avg 2014, 21:10

pa kako kad,ako je ravnije malo onda vozim do 50..inace drugom lagano..
junior45
junior45
DOHC 1995ccm i.e 139ks

Broj poruka : 34872
Godina : 33
Lokacija : Farkazdin-Zrenjanin
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od YUgisa Sre 20 Avg 2014, 21:11

Pa dobro to je ok Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od Mitke Sre 20 Avg 2014, 23:49

hahahaha samo dodjite u ulicu koju ja moramda prodjem kad god krenem od uce, uglavnom svaki dan minimum 2 puta prdje, a cesto po 5-6, u ulici od 2 km ima 7 lezecih, e ja sam nekad kocio kao usporavao preko njih, sad vise ni ne usporavam Very Happy pa ti vidi sta moji amorti trpe Very Happy
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od VPetar Čet 21 Avg 2014, 00:04

i kod mene 3 lezeca i gomila udarniih rupa xD

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this link.]
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7280
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od Mitke Čet 21 Avg 2014, 00:17

Petre, znas maricku, ako je znas nista vise ne moram da ti pricam Very Happy
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od VPetar Čet 21 Avg 2014, 02:00

znam xD

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this link.]
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7280
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od YUgisa Uto 09 Sep 2014, 18:46

Zbog tehnickih problema u izradi Standard+ amortizera, proizvod se povlaci iz BMR ponude.

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama Empty Re: Ponuda gasnih amortizera visokog pritiska po povoljnim cenama

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu