Čepovi za tapacirung vrata koral in

4 posters

Ići dole

Čepovi za tapacirung vrata koral in Empty Čepovi za tapacirung vrata koral in

Počalji od darkos Pet 01 Avg 2014, 22:40

Skidao sam tapacirung vrata nebi li zamenio ručicu za otvaranje vrata. Tom prilikom su oštećeni čepovi koji drže tapacirung, a kojih u Požarevcu nema ni jedan prodavac koji se bavi zastvinim programom, a stari tip ne odgovara. Gde ste Vi nabavljali ove čepove, jel ste se snalazili sa nekim drugim??
evo slike čepa:

Čepovi za tapacirung vrata koral in %C4%8Cepovi-5
darkos
darkos
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 58
Godina : 51
Lokacija : Požarevac
Datum upisa : 27.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Čepovi za tapacirung vrata koral in Empty Re: Čepovi za tapacirung vrata koral in

Počalji od YUgisa Pet 01 Avg 2014, 22:50

Ja ovakve nisam jos nikad video... Ovakve sam ja vidjao kao sto je ovaj napred levo:
Čepovi za tapacirung vrata koral in CAM01149

Ali sam ja nasao sad ove kao sto su iznad na slici koji su mnogo bolji, iz dva dela su, prvo se nabije ovaj deo u sredini levo na slici i onda u njega ovaj skroz gore i sve to izgleda kao ovaj desni na kraju... Mnogo bolje drzi, lakse se skida i posto ima sitnije recke lepse naleze jer sa fabrickim nekad ispadne na pola pa ili ne pritiska dovoljno ili je nevidjeno mucenje nagurati tapacirung pa nekad i ispada od pritiska...

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61446
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Čepovi za tapacirung vrata koral in Empty Re: Čepovi za tapacirung vrata koral in

Počalji od VPetar Sub 02 Avg 2014, 08:27

bubanj potok ima sigurno, a ako ne onda msm da je i u shop investu bilo
VPetar
VPetar
SOHC 1581ccm i.e 75ks

Broj poruka : 7278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Čepovi za tapacirung vrata koral in Empty Re: Čepovi za tapacirung vrata koral in

Počalji od skolioza Sub 02 Avg 2014, 10:55

Meni ce trebati isto par komada...ucinilo mi se jednom prilikom da sam na ulazu u novi sad na nekoj pijaci gde prodaju sve zivo kao na buvljaku ranije video tezgu sve za zastavina vozila..bila je poprilicno velika ali nisam stigao da pogledam izbliza jer sam zurio...taj dogadjaj se desava cetvrtkom..inace i ja imam problem sa tapacirungom jer ne mogu da ga skinem..neko je moje ucvrstio sa onim ekserima kojima se limovi spajaju...slikacu pa cu okaciti..moram to da odvalim jer mi ne radi centralna na toj strani i podizac...
skolioza
skolioza
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 14
Godina : 36
Lokacija : Banovci
Datum upisa : 01.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Čepovi za tapacirung vrata koral in Empty Re: Čepovi za tapacirung vrata koral in

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu