neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu....

4 posters

Ići dole

neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu.... Empty neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu....

Počalji od bane90 Pet 08 Nov 2013, 20:33

kao sto sam naslov kaze, dobio sam neki indikator koji je slican onom sa floride, (signal otvorenih vrata, itd), pa me zanima da li ovo moze da se zbudzi na zastavu....ako ima nekog kome je ovaj indikator poznat sa kog je vozila, i da li moze da se nadje sema za njega...oko ostalog cu se pomuciti sam...Smile
neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu.... Ekq8gz

ako treba jos neka slika ubacicu naknadno..
bane90
bane90
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 382
Godina : 33
Lokacija : Cuprija
Datum upisa : 15.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu.... Empty Re: neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu....

Počalji od Crazy128 Pet 08 Nov 2013, 20:52

Meni to lici da je sa Lancije Theme. U principu moze da se ubudzi, ako imas pozadinske konektore koji su za taj displej. Za signal vrata trebace ti dodatni prekidaci (kao oni za unutrasnje osvetljenje).
Crazy128
Crazy128
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2816
Godina : 33
Lokacija : Lebane
Datum upisa : 10.12.2012

https://www.facebook.com/LeWolf90

Nazad na vrh Ići dole

neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu.... Empty Re: neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu....

Počalji od bane90 Pet 08 Nov 2013, 21:32

imaju konektore, sa precvikanim zicama...e, sad kad bih mogao da nadjem semu ovih konektora, to bi bilo bajno...Smile sto se tice tih prekidaca, to je ok....tako sam resio automatsko svetlo u gepeku...(prekidac od rucne, na zadnjem veznom limu...)Smile

https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/2ewpdn8.jpg

tesko da moze da se odredi sta je sta, bez seme....
bane90
bane90
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 382
Godina : 33
Lokacija : Cuprija
Datum upisa : 15.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu.... Empty Re: neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu....

Počalji od Petar Sub 09 Nov 2013, 07:09

Nađi prvo, ako možeš masu, pa redom dovodi 12V na pojedine konektore i gledaj, koji će koju sijalicu upaliti, tj. koji će indikator zasijati i u skladu sa tim dopisuj na papir, koji je konektor od čega.

Petar
SOHC 1290ccm 60ks

Broj poruka : 2438
Godina : 41
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

http://www.sever.rs/

Nazad na vrh Ići dole

neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu.... Empty Re: neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu....

Počalji od djzecky Ned 10 Nov 2013, 20:03

Sa desne strane:
nivo ulja u motoru, pritisak ulja u motoru, nivo ulja u menjacu, nivo antifriza...to bez odgovarajucih davaca nece raditi. Istrosenosti prednjih kocnica mozes povezati samo ako imas takve kocione plocice. Signal za rucnu samo prevezes na ovaj panel i to ce raditi.
Leva strana moze da se osposobi skroz, sve vec imas, samo trebas dovuci zice.

Savet Smile Fiat Ritmo i Regata ( bar jedan deo njih) imaju nesto slicno ovome, samim tim imaju i odgovarajuce davace, pa potrazi na nekom otpadu.
neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu.... Th_43252_DSC01781_122_1058lo Ima tu dosta posla dok se sve to iskombinuje i poveze ali nije nemoguce.
djzecky
djzecky
SOHC 1116ccm 55ks

Broj poruka : 1098
Godina : 40
Lokacija : Backa Topola
Datum upisa : 13.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu.... Empty Re: neki indikator!!!da li moze da se ubudzi na zastavu....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu