Led sijalice kako iskljuciti

5 posters

Ići dole

Led sijalice kako iskljuciti Empty Led sijalice kako iskljuciti

Počalji od Deksonja Pon 04 Nov 2013, 13:44

Ovako u pitanju je Yugo 55,

naime kupio sam led sijalice za instrument tablu kao i led sijalice one iznad vrata ima ih dva komada one sto su valjkaste i led sijalice zadnje stop svetla pozicije i rikverca, e sada nista to nisam uspeo da promenim iz jednog razloga. Promeni sam dve sijalice one u kabini iznad vrata, one valjkaste mislim da su po 5w medjutim te sijalice nisam uspeo da iskljucim, u stvari na onom polozaju na prekidacu sto treba da se isljuce kada se zatvore vrata naravno, one ostaju da sijaju ali umanjenim tempom i to samo kada je vlazno vreme (pada kisa, sneg, rosa itd) medjutim kada je suvo vreme i kada je toplo one se skroz ugase. Ako neko zna u cemu je problem i kako to da resim bio bih zahvalan jer sam mislio da idem kod autoelektricara da mi on to sredi jer sam sve pokusao al ne vredi one SIJAJU:o:   i iz tog razloga nisam ni menjao ostale sijalice jer sam mislio da ce mi sijati i ako su iskljucene.

Unapred zahvalan

Deksonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Led sijalice kako iskljuciti Empty Re: Led sijalice kako iskljuciti

Počalji od YUgisa Pon 04 Nov 2013, 13:49

Demontiraj taj prekidac (izvrne se saraf mali sto ga drzi) i ocisti od rdje, naspricaj WD i onda ga vrati nazad, mozda resi problem Wink Verovatno od vlage gubi malo masu tamo Wink

_________________
BOYRACER
MOTORSPORT
YUgisa
YUgisa
DOHC 1995ccm Turbo 197ks

Broj poruka : 61517
Godina : 34
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 08.03.2008

http://boyracermotorsport.forum315.com/

Nazad na vrh Ići dole

Led sijalice kako iskljuciti Empty Re: Led sijalice kako iskljuciti

Počalji od Deksonja Pon 04 Nov 2013, 14:13

Probao sa tim sprejom bezuspesno kupio 2 nova prekidaca i isto, znaci prekidac nije.

Deksonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Led sijalice kako iskljuciti Empty Re: Led sijalice kako iskljuciti

Počalji od zile Pon 04 Nov 2013, 19:54

takav problem sam imao na kecu i dan danas ga imam i nista ali meni samo zize jer vuce negde preko mase, i na astri ponekad desi isto tako, nemas razloga za briguako zize, ali ako isto sijaju onda je problem Cheers 
zile
zile
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 933
Godina : 29
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Led sijalice kako iskljuciti Empty Re: Led sijalice kako iskljuciti

Počalji od Crazy128 Pon 04 Nov 2013, 20:34

Led sijalice tinjaju sve dok napon ne padne ispod 7volti. Tako da kad je vlaga ili pada kisa one pocnu da tinjaju jer iako je prekidac u vratima na neutralni vlaga ima stvara masu i one tinjaju. Isti problem i ja imam, jer sam povezao trakice umesto klasicnih sulfidnih sijalica u stubovima. Ali to nemoj da te plasi, neka tinjaju. Mesec dana mogu tako da tinjaju ali ti nece mnogo isprazne akumulator.
Crazy128
Crazy128
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2816
Godina : 33
Lokacija : Lebane
Datum upisa : 10.12.2012

https://www.facebook.com/LeWolf90

Nazad na vrh Ići dole

Led sijalice kako iskljuciti Empty Re: Led sijalice kako iskljuciti

Počalji od nebojsas Pon 04 Nov 2013, 20:59

Meni na yugu zasvetli na trenutak kad pritisnem sirenu, a tinja stalno ali jako jako slabo dok auto radi, jedva se primeti u mrklom mraku.
nebojsas
nebojsas
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 392
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Led sijalice kako iskljuciti Empty Re: Led sijalice kako iskljuciti

Počalji od Deksonja Pon 04 Nov 2013, 21:33

Stani te ljudi ne znam da li ste me dobro razumelu imam znaci led sijalice instrument table stop svetla i rikverc svetla i sijalice kabine, pa sada ako ce svaka da tinja kao sto ste rekli onda stvarno ima da izgleda kao novogodisnja jelka, mislim mora da ima neko resenje, ili jednostavno da ostavim stare sijalice.

Deksonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Led sijalice kako iskljuciti Empty Re: Led sijalice kako iskljuciti

Počalji od nebojsas Pon 04 Nov 2013, 22:02

Ja imam led i na stop svetlima al mi tinja samo ona u kabini.
nebojsas
nebojsas
OHV 903ccm 45ks

Broj poruka : 392
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Led sijalice kako iskljuciti Empty Re: Led sijalice kako iskljuciti

Počalji od Deksonja Pon 04 Nov 2013, 23:10

Ako ce da tinja samo one u kabini onda je super

Deksonja
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Led sijalice kako iskljuciti Empty Re: Led sijalice kako iskljuciti

Počalji od zile Pon 04 Nov 2013, 23:24

ja ti kazem stavi i videces da se nece videti da tinjaju u stopovima, opusteno vec dve godine je tako i nikad mi akumulator nije ispraznio ni zimi, tako da opustenoo Cheers 
zile
zile
OHV 1451ccm 73ks

Broj poruka : 933
Godina : 29
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Led sijalice kako iskljuciti Empty Re: Led sijalice kako iskljuciti

Počalji od Crazy128 Uto 05 Nov 2013, 20:11

Deksonja ::Stani te ljudi ne znam da li ste me dobro razumelu imam znaci led sijalice instrument table stop svetla i rikverc svetla i sijalice kabine, pa sada ako ce svaka da tinja kao sto ste rekli onda stvarno ima da izgleda kao novogodisnja jelka, mislim mora da ima neko resenje, ili jednostavno da ostavim stare sijalice.

One na stopkama sigurno na vlagu nece tinjati jer im struju prekida prekidac koji se nalazi kod pedale kocnice, isto vazi i za rikverc svetla. Led sijalice u kabini ce ti uvek tinjati kad bude padala kisa ili sneg. Jer se voda sliva pored vrata do prekidaca a on je siromah ne zasticen i voda ga namokri. A sto se tice instrument table zavisi za sta si stavio led sijalice. Za rasvetu table ili za signale odredjenih instrumenata. Npr za pritisak ulja i za alternator. Ako si tu stavio, moguce je da tinjaju kad auto radi.
Crazy128
Crazy128
SOHC 1290ccm EFI 67ks

Broj poruka : 2816
Godina : 33
Lokacija : Lebane
Datum upisa : 10.12.2012

https://www.facebook.com/LeWolf90

Nazad na vrh Ići dole

Led sijalice kako iskljuciti Empty Re: Led sijalice kako iskljuciti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu