Kvar na yugu 45, niko ne veruje da je moguce :(

2 posters

Ići dole

Kvar na yugu 45, niko ne veruje da je moguce :( Empty Kvar na yugu 45, niko ne veruje da je moguce :(

Počalji od Mrki Sre 18 Apr 2012, 12:25

Pozdrav ljudi, dogodio mi se cudan problem.
Provozam auto po gradu, parkiram, uradim posao, udjem u auto da krenem kada on jedva vuce i trese se sav. Skapiram da mozda rade 3 klipa, da je problem do struje mozda.

Dodjem kuci i otvorim haubu. izvucem 3 kabal sa svecice, a on pocne da radi kao sat sa 1-2-4, vratim on pocne da se gusi, tako isto uradim i sa 1 svecicom kada ono isto sa 2-3-4 radi kao sat, cim vratim pocne da se gusi. Zamenim svecice sa novim, ali nista. Masa ljudi se cudi kako je to moguce, a ja jos vise... Kakvo je vase misljenje?

Meni deluje kao da oslabi struja koja ide na bobinu...

Mrki
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 32
Datum upisa : 18.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kvar na yugu 45, niko ne veruje da je moguce :( Empty Re: Kvar na yugu 45, niko ne veruje da je moguce :(

Počalji od Miljan Sre 18 Apr 2012, 14:22

Platine te zezaju, ili kondenzator.

Miljan
SOHC 1581ccm 88ks

Broj poruka : 9432
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kvar na yugu 45, niko ne veruje da je moguce :( Empty Re: Kvar na yugu 45, niko ne veruje da je moguce :(

Počalji od Mrki Čet 19 Apr 2012, 12:03

Ispostavilo se da je razvodna kapa, a stara je bila nova, eto, na njmanje sto sumnjas to je...

Mrki
OHV 663ccm 21ks

Broj poruka : 32
Datum upisa : 18.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kvar na yugu 45, niko ne veruje da je moguce :( Empty Re: Kvar na yugu 45, niko ne veruje da je moguce :(

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu